Wednesday, January 30, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots


Hei armsad!

Viimased päevad on olnud jälle super, super aktiivsed ja täis igasuguseid veidraid üllatusi .. Mida ma täpselt selle all silmas pean, kuulete kohe.

Alustame alguses mitte nii veidratest kogemustest. 


Üks õhtu kui olime liiga laisad, et poodi minna ja külmkapis enam suurt midagi järgi ei olnud siis otsustasime sushi panda takeaway'st omale toidu koju tellida. Varasemalt me seal söömas käinud ei olnud kuid nüüd vist peaks see sama koht ka Piritale tekkima? Sinna kus on ka Pitburger. Igaljuhul olid makid täitsa arvestatavad ja maitsvad. Koju tellimine maksis 4€ mis on minu meelest igati mõistlik hind. Kogemus oli hea ja ilmselt tellime sealt ka tulevikus selliste "laiskade päevade" korral. Kahjuks aga Viimsi spas asuvat SUSHI TIME'i see koht kindlasti ei ületa!


Meie peres on suureks traditsiooniks õhtuti filmide vaatamine. Vahel isegi 2-3 filmi järjest + seriaalid mida jälgime. Hetkel on meil pooleli näiteks James Bondi filmide maraton kus oleme järjega 8'nda filmi juures. Eile vaatasime sellist legendaarset filmi nagu"The good, the bad and the ugly" mis oli jällegi väga vinge film sellel ajal tehtud teoste kohta. Muidugi quote "When you have to shoot, shoot. Don't talk" on omaette geniaalsus! Aga nüüd selle isuäratava pildi juurde .. Nagu te teate siis filmid kus näidatakse palju söömist ja head toitu tekitavad ka endale sellise isu peale mis on lausa vastupandamatu. Sama juhtus nii umbes paar päeva tagasi kui vaatasime "Treasure island"it ja seal olev kokk serveeris kõrtsus Eggs and bacon'it. ISSAND, nii me siis kell pool üks öösel panime filmi pausile ja asusime praadima. Mmmmmm, kui hea!


Õgard nagu ma olen siis jätkan toidu teemadel.Täna sõin juba oma esimese vastlakukli! Need on vist varsti kõikjal müügil kuid mina ostsin enda oma vesivärava kohvikust. Niii mõnus pehme ja magus!

Aga nüüd siis selle veidra, veidra, veidra kogemuse juurde.

Meie krabi Frankie oli viimased 2 päeva toidule ei öelnud ja keeldus söömast. Me olime juba väga mures ja kartsime, et kui ta samas vaimus jätkab ei ole teda meiega kauaks. Ega me tegelikult krabidest suurt palju ei tea ka ja õigesti teatud olukordades käitumine võtab veel aega. Kui Jüri täna hommikul läks vaatama kuidas meie sõbrake elab vajus tal suu nukraks ja üle tema huulte kõlas lause "issake ta on vist surnud". Jooksin siis teda hirmuga vaatama ja mis ma nägin .. Ta oli nagu veidi läbipaistev ja nägi tõesti surnud välja! Judinad käisid üle selja. KUID SIIIS ...


Ilmus veefiltri tagant välja veel üks KRABI! APPPPPI. Minu esimene reaktsioon oli see, et kas meie frankie paljunes? Kuid ei. Ta oli oma kesta seest välja tulnud nii ilusti, et see kest nägi välja konkreetselt nagu meie Frankie. Hiljem internetist uurides selgus, et see on nende puhul täiesti normaalne ja nad ei pidavatki sööma enne kestavahetust. USKUMATU milline šokk see kõik oli! Ja see kuidas ta oma kesta seest välja puges nii, et vana kest täiesti terveks jäi on meie jaoks müstika. Veidrad tegelased .. Jumal tänatud, et Frankiega on ikka kõik okei ja loodame, et mõneks ajaks on selliste hirmsate üllatustega ühele poole saadud.

Paks lebotab ja Atukas teeb silma kõigile! Neil on kõik hästi :)

Aga praeguseks kõik .. Püüan nüüd varsti ka saabunud pakikese sisu teie jaoks ülesse pildistada! Kallid!


21 comments:

 1. Üks väike sõbralik soovitus, mis mulle on sinu piltide kohapealt silma jäänud. Miks sa oma pead nii imelikus poosis hoiad koguaeg? Kuidagi pilk on alla suunatud ning laup on suunaga pigem alla vms. Ma ei oska hästi seletada. Väga kummaliseks teeb pildid. Ma üldiselt sellepärast ei vaatagi enam su pilte kahjuks, vaid üritan ainult tekstki lugeda. Kohutavalt häiriv. Ilus naine teeb ennast niimoodi nii inetuks :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mitte tahtlikult. Kurb kui see silmale niiii valus vaadata on. Eks ma vaatan mis ma teinekord teisiti teha saan kuid kuna ma reeglina ei planeeri pilte ette ja ei ürita teatud moodi pildile jääda siis on loomulikult kuidagi sellised pildid välja kukkunud. Samas püüan olla ikka mina ise ja kui olen selline imelik "laup suunaga alla" tüüp siis pole midagi sinna parata :)

   Delete
 2. võiksid teha mõne postituse headest filmidest, ja filmidest mida plaan vaadata :)

  ReplyDelete
 3. Kas tõesti tekib Sushi Panda piritale pitburgi asemele? Alles kõndisin sealt mööda ning nägin seda sushi reklaami. Kohesel mõtlesin, et nii vahva oleks, kui sinna midagi sellist tekiks. :)
  Aga muidu on Sushi Panda ju Vapiano üleval ning takeaway versioonis, et toit tuuakse maja ette ning seal toimub ka maksmine. Loodetavasti läheb pirital ''poeks'' üle.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma sain aru, et mitte asemele vaid vist jagavad äripinda? Pean seda lähemalt uurima, sest need on ainult kuulujutud mis kuidagi minu kõrvu jõudsid. :) Ise oleksin ka sellise variandi üle super rõõmus!

   Delete
 4. soovitan sushipandast tellida grillitud angerjaga makirulli, see on lihtsalt mmmm kui hea :D mina pole igatahes sellest paremat kuskil mujal saanud ja olen väga paljudes erinevates kohtades sushit söönud.

  K

  ReplyDelete
 5. Esimene kommentaar pani kohe mõtlema, et kuidas sinu ''poseerimine'' saab nii hullult ette jääda, et pilte enam mitte vaadata. Igal inimsel on ju välja kujunenud nende komme, kuidas piltidel jääda. Kes naeratab koguaeg hammastega, kes hoiab käsi puusas jne.
  Minule küll sinu pildid väga meeldivad ning alati olen rõõmus, kui näen, et oled jälle uue postituse teinud! :) Sinusuguseid blogijaid võiks rohkem olla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh sulle toetavate ja armsate sõnade eest! :)

   Delete
 6. Ma ei tea, miks see peaks segama, kuidas keegi oma pead hoiab?? vaevalt te ise mingisugused paremad modellid olete! Pidin ütlema, pigem leppige sellega, et teieni midagi üldse tuuakse, kui peaksite kuiva teksti ilma piltideta lugema.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle Merli toetuse eest!

   Delete
  2. Ilmselgelt on asi pigem selles, et inimene hoiab pead ebaporportsionaalselt ehk ebaloomulikus asendis. Paratamatult kriibib minu silma ja ma ei saa sinna midagi parata. Kriitika peaks edasi innustama, mitte seda just nüüd nii surmavalt halvustavalt võtta. Kõigile ei saagi meeldida kõik postitused ja kõik pildid. Blogi ju ise on vahva, ja mõnus lugeda, aga kahjuks mind häirib.

   Delete
  3. Aga ma ju ei võtnud su kommentaari kuidagi halvaga .. Ma lihtsalt mainisin, et ei oska teistmoodi ja lisasin ka, et püüan ennast parandada ;)

   Delete
  4. Ma pigem mõtlesin seda teistele nö selgituseks. Ei olnud mu eesmärgiks sind heidutada. :) Olen kindel, et oled päriselt sama tore ja huvitav inimene, kui postitustest mulje jääb. Üritasin lihtsalt anda väikse vihje, et võib-olla teatud stiilis pildistamised uuema suuna saaksid. NB: võiksid võtta kevadel-suvel ette välispildistamise. Välimust sul kindlasti on, et teha pikem seeria oma garderoobist:)

   Delete
  5. Eks ma õpin ja arenen. Pole kogemusi selles vallas :)

   Delete
 7. Mul tekivad ka vahel isud, kui filmis mingit head sööki näen. Või siis üldiselt isu söögi järele, kui endal pole seda sama asja parasjagu võtta. Ma ei saa aru, miks snäkkimine ja filmi vaatamine käivad alati käsikäes.

  Krabi lugu on naljakas! :D Tore, et su krabiga ikka kõik korras on. :)

  Esimene kommentaar on imelik, ära sellepärast küll midagi muutma hakka, et mõnele ei meeldi! See on sinu blogi ikkagi. Ainus asi, mis mind piltide juures häirida võib, on duckface, aga seda sa õnneks ei tee. :) Ole ilus ja loomulik edasi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No täpselt .. Kohe kui filmi peale panen hakkan silmadega köögi poole piiluma, et mida head näksimiseks võtta võiks. See on nagu needus! :D

   Aitäh Sulle Triin toetuse eest! See on sinust nii armas :)

   Delete
 8. see sõna "kartma" käib igas pöördes tugeva t-ga! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii .. Ma isegi ei tea kuidas selline viga sinna sisse lipsas. Enda arust nagu teadsin seda ise ka! Aitäh sulle, parandasin vea ;)

   Delete
 9. Ma ikka pean veel kommenteerima.
  Anonymous, Triinu blogist teebki see Triinu blogi, milline ta on reaalselt. Mitte see, millisena mõned teda näha tahavad! Kui ta on sellise kehahoiakuga pildistamise ajal, siis ta ongi ja jääbki olema, sest see on temalik. Täpselt nagu ka see blogi! Ei ole mõtet üldse blogima hakatagi, kui tahad igale ühele meelejärele olla. Ka see on üks põhjustest, miks ma nii vastu seisin sellele soovitusele. Triinu on Triinu, täpselt sellisena nagu ta on piltidel ja blogis.

  ReplyDelete