Sunday, January 20, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots


Hei, hei armsad!

Olen nüüd mõnusalt kodus tagasi ja naudin seda täiel rinnal! Ma juba nii igatsesin suslikuid ja oma mugavat voodit. Külas on tore aga kodus on ikka parem! 

Käisime Joeli /loe : Jüri venna/ sünnipäeva Hiiumaal tähistamas kus juhtumisi oli näiteks eile 15 kraadi rohkem külma kui Tallinnas! Brrrrr... Päeval kõikus temperatuur nii -14 kuni -19 kraadi vahel kuid öösel ikka tuli -20 ka ära. Julge hundi rind on rasvane ning Joel ning tema sõbrad otsustasid, et hea idee on minna sellise külmaga seapukki jahile. Targemad jäid koju neid teetassi kõrval ootama. Kui nad tagasi tulid (kõigest tunni möödudes) olid kõigil juba ninad punased, varbad tuimad ja käed jäätunud. Eks nad siis kõik koos sättisid ennast ahju äärde ritta soojenema.


See pilt on minu meelest nii naljakas, sest ma meenutan mõnda pikakõrvalist haldjat lord of the rings'ist kuid see hetk vajas jäädvustamist, sest ... 

Parampampammmm ma lendasin ESIMEST korda elus lennukiga! Õnneks oli lend kõigest 20minutit kuid kuna Hiiumaa lennuk oma mõõtudelt meenutas rohkem mikrobussi siis hirm oli alguses ikka väga suur. Muidugi ei aidanud kaasa eelmisel õhtul kolleegide poolt tulnud kommentaarid "Einoo, jah see on ikka JUBE õudne, vaata, et elusalt tagasi tuled." Õnneks olen elus ja terve ja tegelikult ei olnud asi nii hull midagi. See, et see lennuk hirmsasti mürises ja kolises oli palju ebameeldivam kui see, et ma nii kõrgel olin. Tundub, et ma kõrgust ei kardagi nii väga. 


Kahjuks mul head kaamerat kaasas ei olnud ning see vana seebikarp ei suutnud kohe kuidagi seda imelist Tallinna vaadet jäädvustada. Kahju, sest õhtuses valguses nägi see eriti vinge välja!


Ööbisime me nagu ikka Jüri isa majas kus oli meid ootamas armas pärsia kiisu Lucy. Kui tihastele pekki panime oli kassil elevust kui palju .. Lausa nii palju, et paaril korral hüppas ta lausa vastu akent püüdes neid kätte saada.


Pidu oli muidugi väga mõnus! Ohtralt metssea liha, salatit, kapsast .. Nagu jõulud algusest peale! Õhtud möödusid mõnusalt mängides pokkerit, saunatades ja eks ka väike naps käis asja juurde. Hommikul vara äratas Jüri isa meid valmis hommikusöögiga, Toivo Asmeri laulude ning koduõllega. Ja otseloomulikult ka mitmete-mitmete fotoalbumitega kus iga pildi taga on oma lugu .. Vinge! Tekkis kohe tahtmine kõik enda vanad pildid ülesse otsida, albumitesse panna ja ka uuemaid pilte ilmutada, sest iial ei tea kuhu nad kaduda võivad ja eks paberil on see ikka hoopis teine asi. :)

Siin siis kaks pilti minu lapsepõlvest mis mõni aeg tagasi said arvutisse skanneeritud :

Lapsena olin paras Pätu .. ja jah täitsa blondu!


Suslikud ja Krabi ootasid meid kaa juba suure rõõmuga koju, kuigi nad saavad ka Tibuga väga hästi hakkama. Süda on kohe rahul teades, et Tibu nendega vahepeal tegelemas ja mängimas käib, sest ikkagi oma inimene ja ta võtab alati vaevaks mulle helistada ja Atuka vahvat kudinat mulle telefoni teel lasta, et ikka teatada, et nendega on kõik hästi. 


Nüüd aga tuleb ennast homseks päevaks mõnusalt välja puhata. Seniks ilusat pühapäeva õhtut ja mõnusad soojad kallistused teie suunas!

16 comments:

 1. Su blogi on minu lemmik, nii siiras :)

  ReplyDelete
 2. Väga armas blogi jah, eriliseks teebki siirus ja lihtsus:)
  tore et nii tihti uusi posititusi ka tuleb, isegi selliseid lühemaid!
  Palju päikest ja ilusaid hetki, armas Triinu:))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need sõnad on pai minu kõrvadele! Suur aitäh sulle! :))

   Delete
 3. Lennukiga polegi kõrgusekartus näiteks sama mis siis on kui näitks kuhugi torni ronid vms :) ise kardan ka kõrgust aga lennuk kindel koht :)
  Kes see salapärane Tibu on? Mingis eelmises postituses ka lugesin, võibolla on midagi kahe silma vahele jäänud, aga ei pane pilti kokku hetkel :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nojah .. Eks sul on õigus tegelikult. Seal üleval ei tunneta eriti kui kõrgel sa päriselt oled.
   Tibu on minu vanaema .. Väikesest peale olen teda nii kutsunud ja seda siis siiamaani. See tuleb automaatselt ja ma ei oskagi teda kuidagi teistmoodi nimetada :)

   Delete
 4. appi kui ilusad ja pikad ripsmed, mis ripsmedušši sa kasutad hetkel või esimese pildi juures?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii aitäh Maarja-Liis!

   Hetkel on kasutusel ja üks suur lemmik see Loreali oma :
   http://www.loreal-paris.co.uk/img/l10n/products/305x262/volume-million-lashes-excess-mascara-black1.jpg

   Delete
 5. Ma lendasin reedel esimest korda lennukiga ja koguni 2 korda ühe päeva jooksul ja teine lend oli 6 tundi, ma mõtlesin esimese lennuki peale minnes, et suren ära ja närv oli nii hull sees, tegelikult hakkas hoopis meeldima :) Ripsmed on jaa tõesti ilusad ja üldse armas blogi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oooo .. Tubli! Ootan ise ka põnevusega millal mul see esimene pikem lend tuleb! Kuhu sa rändasid nii kaugele? :)
   Aitäh sulle Ilaaria armsa komplimendi eest!

   Delete
 6. Lendan ise järgmisel nädalal esimest korda Hiiumaale ja ootan juba põnevusega. Igal juhul andis see postitus julgust juurde, sest mind on ka juba päris ära hirmutatud! :D

  Ps. Sul on nii siiras, armas ja soe blogi, aitäh, et annad enda kirjutistega rõõmu! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, hei! Ole vapper ja tegelikult on see päris lahe! :) Soovitan sul nätsu kaasa võtta, sest seal lennukis annavad nad kõrvade lukku minemise vastu ainult ühe lutsukommi mis enne maandumist juba ammu otsas on! :D

   .. Ja aitäh sulle armas Anett nii toreda komplimendi eest! Midagi sellist teeb alati ka minu õhtu rõõmsaks :)

   Delete
 7. Täitsa ulme mis ripsmed sul on!
  Pärslane Lucy tuletab mulle meelde mu süsimusta Juhmikut, kes juba mõned aastad vikerkaare taga liblikaid taga ajab.
  Väikesel sinul ja praegusel sinul just välimuselt eriti midagi ühist ei ole :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ähh .. No nii ulme nüüd küll ei ole :D Ja väikene mina on minuga sarnane ehk veel ainult silmade poolest aga jah, erinevus on märgatav!
   Sinu väiksel Juhmikule tuli nüüd meie Pärdik seltsiks, küll nad kool puhkavad ja kõike head naudivad seal vikerkaare taga :) Koos ju mõnusam!

   Delete
 8. Pärsia kass ikka, mitte pärsja :D

  ReplyDelete