Sunday, January 13, 2013

What a wonderful life it is : Snapshots

Hei mu armsad!
On olnud mõnusalt tegus aeg ja palju uusi toredaid mälestusi .. Kui see vastik, vastik libe 
tee ja tuul välja arvata siis on kõik super!

Paksu udune ninnu

Atukas suutis ainult ühel pildil keele suhu jätta ja mitte lolli mängida .. -.-

Ja loomulikult kõige lemmikum mänguasi ever .. Minu vanad teksapüksid mis kuuluvad juba ammu ametlikult neile.

Poisid elavad mõnusat tuhkruelu ja saavad omavahel hästi läbi! Kuna praegu on talv siis tuhkrud on ärkvel ca 1-3h päevast. Ülejäänud aja nad magavad .. Küll aga on meil üks puberteet kodus kellel on niii palju energiat, et ööläbi laamendada, kraapida, kudiseda ja siis kui me ülesse ärkame on ta kukupai ja tudub. Püüame küll neid mõnusalt ära väsitada enne magama minekut aga siin aitab ainult aeg. Saaks see pubekas kiiremini mööda .. Te mõtlete kindlasti - mismõttes tuhkrul on puberteet? Aga tõesti on .. Jonnides tehakse pahandust olgugi, et sõna "EI" on niiiii tuttav, und ei ole peaaegu kunagi, sest kõik muu on ju niii põnev ja riidlemine läheb ühest kõrvast sisse, teisest välja. Reeglina kui nad aastaseks saavad muutuvad nad rahulikuks, pahandused unustatakse ja sõna "Ei" on vägagi arusaadav. 
Aga mida ma teeksin küll ilma nendeta .. Nad on täielikud silmarõõmud! Väikesed päikesed igas päevas!Eelmine pühapäev käisime tibul külas selleks, et teda üllatada .. Me viisime ta Spasse! Sinna juurde kuulus 60min klassikaline massaaž ja loomulikult baarist mõnusad külmad jäätisekokteilid. Ta on selle ja palju rohkemgi välja teeninud ja niiii tore oli näha teda rõõmustamas! Alumisel pildil on tibu kass Murri kes on täielik tsirkuseloom .. Ta väga armastab pappkaste ja on nendes juba aastaid kapiotsas magamas käinud. Ta ei ole kunagi olnud see kass kes sülle tuleks ja kui vastu tahtmist teda võtta siis hüppab või vingerdab ta ennast kohe maha. Üks päev avastas vanaisa täiesti juhuslikult, et kui ta pappkarbi omale sülle paneb siis hüppab Murrike pikemalt mõtlemata sülle ja võib seal tundide viisi istuda. Niimoodi käivad asjad siis seal majas!Vahepeal käis mu armas sõbranna Merli Tallinnas töövestlusel ja otsustasime päeva koos veeta.. Käisime Vapianos söömas ja otsustasime ajaviiteks kinno minna. Läksime esimesele seansile mis tuli ja tegemist pidi olema komöödiaga : "Inglite osa". Isssssand, ma pole elus halvemat filmi näinud ja tegemist ei olnud kohe kindlasti komöödiaga vaid täielikult masendava filmiga. See oli niii halb, et lahkusime poole filmi pealt! Ma pole mitte kunagi varem kinost niimoodi lahkunud .. It was really that bad! Ehk sellepärast oligi peale meie saalis kõigest 3 inimest?

Aga .. Sellele tasakaaluks käisime Jüriga vaatamas filmi "Hüljatud" ehk Le Miserables. See oli üks parimaid filmielamusi! Tegemist on filmiga mis räägib prantsuse revolutsioonist ning kes mäletab muinasjuttu tüdrukust nimega Cosette? Eesti keeles on väga sarnane raamat "Kadri" ..
Film on eriline seetõttu, et kõik näitlejad laulavad päriselt võtteplatsil ( tegemist on muusikali võtmes tehtud filmiga ) ning tänu sellele on kõik emotsioonid näitlejate silmis ja nendes laulusõnades nii tõesed, et ausalt .. Ma hakkasin filmi jooksul 2 korda nutma! Soovitan tõesti kõigil kellel vähegi võimalik seda filmi vaatama minna, sest see on niii teistmoodi ja VAU milline elamus!


Veel käisime Jüri venna naise (Anett) juubelil. Kusjuures Anett on rase ja ootab väikest pisipoja! Jüri saab viiekordseks onuks! Väga tore oli ja kuna Jüri vennal endal on ka järgmise nädala neljapäeval sünnipäev siis kutsuti meid ühtlasi ka sinna. Seega, Hiiumaa siit me tuleme! :)

Ja kas mulle näib ainult või mu juuksed tõesti tunduvad kuidagi jube pikad sellel pildil?


Krabi elab kaa hästi .. Ta teeb ikka täiesti tõsist aeroobikat meil akvaariumis. Kui minna akvaariumi lähedale siis ta tuleb su juurde ja tõstab oma sõrad!? hästi kõrgele ja üritab sind naksata läbi klaasi. See on niiii vahva! Kui talle süüa panna siis ta vahest üritab seda hulpivat kuubikut juba enne kui see tükkideks laguneb tervelt kätte saada õhust. See on lahe vaatepilt, sest ta seisab vahel tõesti ainult nö ühe jala peal. Milline proff! Enamus päevast veedab ta filtri või kännu otsas niimoodi, et ainult silmad on veepeal ja luurab. :)


Ilusat nädalavahetuse jätku kallid!

15 comments:

 1. Läbinisti vahva postitus! Tahtsin nii väga tuhkrutest kuulda. Muide, meil ühel deegupreilil möllab pubekas nii kōvasti, et praegu on ta ajutiselt teistest lahus. Tore oli ka krabist kuulda! Aitäh! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle! Deegud on super lahedad tegelased! Mul ühel sõbrannal on ka kaks deegupreilit ja ma poleks iial arvanud, et nad nii seltsivad ja targad on! :) Aga jah .. Puberteet on üks raske aeg!

   Delete
 2. "Inglite osa" ongi selline natuke teistsugune film, mitte tüüpiline Hollywoodikas. Ning selliste autorikino teostega kipubki nii olema, et kas nad väga meeldivad või kohe üldse ei meeldi. Praegu hinnatakse seda näieks meie hetkel kinolevis olevatest filmidest parimaks (hindajateks filmikriitikud Eesti Ekspressis). Aga täitsa usun, et film võis kehv tunduda: kui ma õigesti mäletan, mängivad selle filmi peaosi amatöörnäitlejad ;) Ja muidugi on ka alati pettumuseks see, kui lähed vaatama midagi lõbusat ja saad vastu kurbust või draamat. Mina ootan ka kehvade filmide puhul alati filmi lõpuni ära, sest kardan tihti maha magada mingit kõikemuutvat pööret, mis filmi mulle äkitselt arusaadavaks ja meeldivaks võiks teha :D

  Ja saali tühjuse osas - suur osa inimestest lihtsalt ei julgegi minna vaatama filmi, kus pole neile tuttavaid näitlejaid või mis pole tehtud USA-s. Sama film linastus Pimedate Ööde filmifestivalil, ning seal olid kõik selle seansid puupüsti rahvast täis. Saali täituvuse järgi ei maksa filmi kunagi hinnata ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega muidugi, maitsed on nii erinevaid. Eks ma arvan, et meie puhul mängis väga suurt rolli see, et tundsime justkui oleksime sattunud valele seansile kuna ootasime midagi lõbusat ja naljakat, millest see film küll ringiga mööda kõndis. Väga raske oli filmi jälgida ka tänu aktsendile.

   Võibolla kui filmi teadlikult vaatama minna oodates sealt täpselt sellist draamat on elamus hoopis midagi muud! :)

   Delete
 3. Väga tore postitus :) ja tuhkrud on jube armsad. Ja tore kuulda, et taas Hiiumaale tulete ;)

  ReplyDelete
 4. Minu mäletamist mööda oli selle tüdruku nimi seal muinasjutus hoopis Cosette. Väiksena lugesin seda raamatut uuesti ja uuesti :)

  ReplyDelete
 5. Ma lihtsalt pean ütlema, et sind on loomuliku iluga õnnistatud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Issand kui armas kompliment! Aitääh sulle Liina! :)

   Delete