Monday, January 14, 2013

What a wonderful life it is : Our little Zoo 2013

Meil on kombeks oma loomadest saadud headest klippidest teha aeg-ajalt kokku sellised vahvad filmid mida on hiljem hea vaadata ja meenutada. Selle aasta esimesed on siin : 

Soovitan panna video paremalt poolt seadistustest 720p HD selleks, et näha videosid parema kvaliteediga! :)

Duriell & Amadeus ehk Paks ja Atukas


Meie krabi Frankie 


28 comments:

 1. Tuhkrud on erilised vinged ikka. Väga kihvt :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks nad on jahh sellised .. vahvad tegelased :D Paks ja Atukas Tänavad sind!

   Delete
 2. Replies
  1. Eks nad on jaah .. Teevad iga kurva päeva veidi rõõmsamaks! :)

   Delete
 3. Nende liikumine läheb täitsa muusikasse. :D Väga lahe idee teha selliseid videosid! :) Mul muidugi tuli veel suurem tahtmine endale juba tuhkrud võtta.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures ma vaatasin nüüd ja päris paljudes kohtades satub jah vägagi takti :D Tuhkrud on mõnusad .. kassi/koera vahepealsed. Nendega ainult see mure, et vajavad 24/7 tähelepanu ja üksi kodus hakkama ei saa. Alati tuleb lapsehoidja leida :)

   Delete
 4. Tuhkrud on niii imearmsad :) !! Mul endal pole (kuigi tahaks), aga loomapoodides käin ka kogu aeg neid nunnusid vaatamas. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina ei suuda ka neist mööda minna loomapoes, kuigi veel valusam on neid seal väikeses klaaspuuris vaadata kus neil üldse liikumise ruumi ei ole. Ma vist võtaks nad kõik omale! :)

   Delete
 5. nii lahe et sa nendega leiad aega tegeleda!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nad on minu kohustus ja vastutus ning see aeg tuleb leida :) Tegelikult ei ole see üldse raske, sest niiii tore on koju nende juurde tulla ja nende imearmsad näokesed ju lausa karjuvad, et paita ja silita mind!

   Delete
 6. Eelnev kommentaar on nii veider - loomulikult on ühel kohusetundlikul loomaomanikul aega loomadega tegeleda, kui nad juba võetud on :D. Mitte, et ma midagi pahasti tahaks öelda, aga lugedes tundus veider, justkui oleks see väga haruldane, et lemmikutega tegeletakse :).
  Videod on väga lahedad ja ma alati ootan, et siia mõni loomateemaline postitus ka sisse vupsaks. Tuhkruvaip, mida üks pättidest seal vahepeal demonstreeris, ajas päris naerma :D Üleüldse juba tuhkrute kõnnak ja jooksusamm on nii vahvad, et ajavad muigama.
  Krabi on minu meelest veel eriti lahe elukas! Külg ees väiksed tantsusammud ja siis lõpuks see lahe vastu klaasi toksimine. Äge!

  ReplyDelete
  Replies
  1. No minujaoks on see samuti igati iseenesest mõistetav, sest iga loom vajab ning on ära teeninud omaniku täieliku tähelepanu ja hoole :)
   Selle tuhkruvaiba puhul meeldis mulle kõigerohkem see kuidas libeda põranda peal jalad alt ära sõitsid koguaeg :D:D
   Krabi suhtleb jah meiega läbi akvaariumi .. Ta juba kaugelt näeb kui keegi tuleb ja hakkab siis vastu akvaariumi toksima ja "kallistamise" liigutusi tegema. Poleks osanud arvata, et nad nii targad on!

   Delete
 7. tuhkruvideo on ka minu lemmik :) eriti see umbes 1:00 juures toimuv lebotamine - mu koer teeb samamoodi, et oma kõhualust jahutada :P ja see nööri otsas pall pani mõtlema, kas koer viitsiks sellisega möllata.. peaks proovima :D

  Maiken,
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rõõm kuulda, et meeldib! Jah seal plaatide peal on mõnus jahe .. Meie oma võib sellele pallie tunde järele joosta! :D

   Delete
 8. Väga vinge postitus! Kindlasti tulevikus tee veel selliseid. Rikastab blogi :)

  ReplyDelete
 9. Tuhkrud on niiii vinged. Endalgi plaan kunagi võtta omale :) Ja ega ka krabi palju alla ei jää tuhkrutele :) Vähemalt on sul tegevust. A ja tuhkrute kohta väike küsimus ka, kas sa käid nendega õues jalutamas ka, nagu käiakse koertega? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegevust jagub ikka küllaga! :) Eks ma ikka käin kui tuju tuleb aga paksul ei meeldi väga jalutada, ronib mööda säärt ülesse või jookseb kodu ukse poole järjepidevalt :)

   Delete
 10. Täielik nunnude üledoos!!:)

  ReplyDelete
 11. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täiesti juhuslikult .. Duriell tuli tegelikult minu kõige esimese tuhkru nimest tuletatuna. Tema nimi oli Andariel ;) Amadeusi tuletasime hoopis hüüdnimest ( Atu ) kuigi tavaliselt on vastupidi. :)

   Delete
 12. Kas nad ei hammusta? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kes täpsemalt? Tuhkrud küll mitte.. Krabi kohta ma ei oska öelda :D

   Delete