Wednesday, January 2, 2013

What a wonderful life it is : New Years Eve!


Käisime uut aastat vastu võtmas Hiiumal, Jüri isa juures. Olime sellises väikeses armsas külas nagu Jausa. Mulle niiiiii meeldib ennast vahel täielikult välja lülitada. Olin 3 päeva ilma igasuguse arvuti ja telefonita ..Vot see on puhkus! Aktiivsemad jälgijad teavad, et olime seal 30.12 - 02.01 ning seetõttu jäid minul seekord mõningad aastalõpu kokkuvõtte postitused tegemata aga ehk pole hullu .. Uuel aastal uue hooga!

Nagu ülevaloleval pildil näha siis tänu vihmasele ilmale jäid kõikidele ilutulestikust tehtud piltidele täpikesed peale .. Peaks sellele väikese vihmavarjukese muretsema :)


Siin on siis killuke sellest muinasjutulisest majast kus elab Jüri isa. Aeg-ajalt on tore olla linnast eemal, kütta ise ahju, istuda perega suure laua ääres ja üksteisega aega veeta. Minu meelest on juba selline vana maja lõhn omamoodi lummav.. See on alati kuidagi nii tuttav ja kutsub esile palju mälestusi.
Akna taga piilub pärsia kiisu Lucy.. Üks igavesti armas tegelane! Erilise hubase tunde tekitab see kui maja ette jõudes näed kuidas korstnast tossu tuleb, kiisuke akna peal ootab ning jõulutulukesed säravad - Mõnus!


Need nõukogude ajast pärit laternakesed on ju niiiiiiiii armsad!Ka Jüri õe lapsed ( Kiku ja Kaku ) olid meiega kaasas. Nad on minu kullatükid! See vahva siiami kass teise pildi peal on aga igavene pätt! Heas mõttes muidugi .. Ta on veel nii noor ja eks siiamid kipuvad olema veidi kurjemad ja julgemad kui teised. Tema terroriseeris kõik need 3 päeva kõiki külalisi nii kuidas jaksas! Hüppas jalga kinni, kraapis, kriimustas, hammustas ja laamendas .. Küll tal oli alles energiat! 

Aa.. tahtsin veel mainida, et selle draakoni patsi mis mul piltide peal on tegi Kaku. Ta oskab ikka väga vingeid punutisi teha ja kõik selle õppis ta ise youtube'ist. Ehk temast saab tulevane staar-juuksur?


Tegime Jüriga kaa koos pilti..  Käisime jüriga kõik 3 päeva järjest ka saunas! Maal olev saun on ikka veidi teine asi ja kuigi mina eriti kaua laval olla ei jaksa siis seekord püüdsin vapralt ikka vastu pidada.


Kõikidel päevadel oli laud täpselt niimoodi pidulikult kaetud! Sa võisid ennast tõesti päris, päriselt lõhki süüa, sest kes suudab ei öelda marineeritud seentele, sealihale, värskele kartulile? Mina kindlasti mitte! Nüüd istun kõht niii punni söödud, et hetkel tundub nagu oleks terve aasta varu omale alla neelanud.
Aga ma ei kahetse midagi, ma olen täielik õgard! Ma võiksin lõpmatuseni vist head sööki süüa.


Uut aastat võtsime vastu kõva ilutulestiku ja shampusega! 
Meie uue aasta lubaduseks oli üksteist õnnelikuks teha .. Ja nii lihtne see seekord saigi!

 Kuidas Teie aastavahetus möödus? Millised on Teie uue aasta lubadused? :)NB! Ära unusta, et homme on minu giveaway loosimine! Kui sa ei ole ennast veel registreerinud siis hetkel on veel võimalus :


10 comments:

 1. Hea kohe vaadata ilusaid ja õnnelikke inimesi:)

  ReplyDelete
 2. Ilusat ja rõõmsat uut aastat teile! :)

  ReplyDelete
 3. Head uut aastat sulle ! Sai lubatud, kõik head hinded koolis, igaaasta lubadus ikkagi. Tähistamine toimud Tartus ja oli mõõõnus.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! :) Hoian sulle pöialt, et lubaduse ka täide viid!

   Delete
 4. Sa oled i.m.e.l.i.n.e! Nii hea on alati su postitusi lugeda.Super!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Milline rõõm on sellist kommentaari lugeda! Super armas! Aitäh sulle Lydia :)

   Delete
 5. Nõustun, et postitusi on hea lugeda. :) Käin iga päev, et näha kas uusi postitusi on. :)

  Jausa on minu kodukoha lähedal ja Hiiumaa on nii kodune koht. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui armas!! :)
   Hiiumaa on suurepärane .. Sa elad siis kärdlas ehk?

   Delete