Wednesday, January 9, 2013

What a wonderful life it is : Career


Tohtult, tohutult palju on tulnud küsimusi minu töö ja selleni jõudmise kohta ja oleks aeg teile mõningaid vastuseid anda! Tuleb väga-väga pikk postitus seega ma loodan, et need kellele huvi ei paku  ei pane pahaks. Kindlasti ma kõigest väga detailselt ei räägi kuid mingisuguse ülevaate saab järgnevast postitusest kindlasti. Igaljuhul .. Hakkame otsast pihta! 

Aasta 2010 - 2011 algus oli minu jaoks väga raske .. Vajasin keskkooli kõrvalt hädasti tööd, et hakkama saada. Alustasin RE/MAX Professionalsis flaierite jagajana .. Selle töö sain tänu Jürile ning sel hetkel ei teandnud me kumbki kui suure ukse see väike tööots mulle avab! Tegin praktiliselt postiljoni tööd ja seda talvel tuisu ja külmaga. Ma olin väga usin ja tõesti veendusin, et igasse postkasti mis ettenähtud oli, langeks 1 flaier. Seda tõendas see, et firmasse tulnud kõnede arv suurenes oluliselt. 

Läks mõni aeg mööda kui sattusin õhtustama RE/MAX Professionalsi juhatuse esinaisega. Ta küsis minult palju küsimusi ning ükshetk täiesti ootamatult teatas ta, et sobiksin nende firmasse hästi kuna olen kohusetundlik, suhtleja ja postiivse suhtumisega. Mind oodati juba esmaspäeval koosolekule! Siin mängis kindlasti suurt rolli ka kolme keele oskus. Alustasin ilma pikemalt mõtlemata juhatuse esinaise assistendina.

Kuna ma oskan ennast hästi motiveerida ning olen üsna ambitsioonikas hakkas mulle juba õige pea pakkuma huvi päris müügipartneri töö. Ma ei teadnud kinnisvarast suurt midagi ning esimese asjana haarasin kätte kinnisvaraõpiku. Lendasin juhatuse esinaise tiiva alt välja ning hakkasin ise koolitusi läbima .. Praeguseks olen läbinud ligi 10 erinevat koolitust millest üks kestis lausa 100 päeva! Ning lisaks sellele mitmeid, mitmeid juriidilisi koolitusi. 


Kuna firma omanik väga uskus minusse sõlmisime temaga 15.04.2011 ka ametliku töölepingu ning alustasin tööd müügipartnerina firmas RE/MAX Professionals. Töö mulle väga meeldis ning veel enam motiveerisid tulemused! Enamus maaklereid ei pruugi oma esimese poole aasta jooksul veel ühtegi tehingut teha kuid mul õnnestus juba kolmandal kuul notaris ära käia! Mulle olid suureks abiks kolleegid ning see, et ma tahtsin õppida! 

Meie RE/MAX'i kollektiiv suvepäevadel :


Minu esimene aasta oli väga edukas ning aasta lõpus sain ka firmalt preemia : 

"Tõusev täht 2011"


Aasta 2012 oli meie kõigi jaoks eriline .. Sain enda tiimi kokku lausa 6 inimest kellele siis mentoriks olin ja aitasin alustada. See oli jälle vägagi suur võimalus ennast täiendada ja arendada. Mulle meeldib juhtida ja jagada kogemusi.. Sest ka mina õppisin neilt väga palju ja noor veri toob alati motivatsiooni juurde! Lisaks sellele vahetasime kaubamärki ning meist sai EPICENTER Kinnisvara.

Meie praegune kollektiiv : 


Selle aasta oktoober oli minu jaoks samuti edukas kuna tegin oma karjääri jooksul suurima tehingu ning sain ka kogu firmas sellel kuul suurima käibe tulemuse.Tänaseks olen kinnisvaraga tegelenud juba rohkem kui 2 aastat ja ma tõesti naudin seda tööd! Mulle meeldib see, et tulemused määravad minu sissetuleku, mina määran oma tööaja, mahu ning kliendid. Mulle meeldivad väljakutsed ning kogu see müügiprotsess.

 Täna ma võin ausalt öelda, et armastan oma tööd :)


Hiljem lõin ka oma firma mis varustab siis hetkel Selvereid heade mõtete purkidega. See on omaette stoori ja kõiki ärisaladusi ju ka välja ei saa rääkida :)

Usun sellesse, et kõik on võimalik.. Kuid üksnes siis, kui on olemas usk iseendasse! Tean seda, sest olen ise seda kogenud. 

"Life begins at the end of your comfort zone" - Üks motiveerivamaid lauseid mis paneb mind alati liikuma ja ennast ületama.


37 comments:

 1. Väga huvitav lugemine!Tänan ülevaate eest!Ja edu edsapidiseks:)

  ReplyDelete
 2. Uskumatult tubli tüdruk! :) Sa oled tõesti nii pisike seal teitse seas, nii armas :D
  Mul tekkis küsimus, keskkooli lõpetasid ikka ära :) ?
  Kui Sa assistendina töötasid, käisid veel keskkoolis? Või kui Sa juhatuse esinaise tiiva alt välja lendasid, olid selleks ajaks juba lõpetanud? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh sulle!
   Assistendina töötasin jah keskkooli kõrvalt ning hiljem sai minust juba müügipartner ;)

   Delete
 3. Samuti, väga väga huvitav oli lugeda. Ning edu ja palju kordaminekuid sulle elus ja töö ülesandeid täites.

  ReplyDelete
 4. Üks huvitavamaid postitusi :) Palju edu ka edaspidiseks!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on ainult rõõm kuulda! Aitäh sulle Kissu! :)

   Delete
 5. Väga huvitav lugemine - hea on lugeda, et oled leidnud endale töökoha mis sulle väga meeldib! Lugedes aga märkasin ühte kirjaviga: " Enamus maaklereid ei pruugi oma esimese poole aasta jooksul veel ühtegi tehingut teha kuid mul õnnestus juba kolmandal kuul notaris ära käija!" - siin peaks olema ikka käia. Väike tähelepanu pööramine - ilmselt juhuslikult pisike viga sisse sattunud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on rõõm kuulda! Ka endal on hea meel, et sattusin sellisele erialale mis mulle tõesti huvi pakub ning selle kire välja toob. :)
   Oii .. Sattus jah kuidagi sinna vahele. Parandan vea. :)

   Delete
 6. Replies
  1. Aitäh sulle ilusate sõnade eest Liisu! :)

   Delete
 7. Lugu nagu muinasjutus :D Et teed midagi pisikest, mis polegi võib-olla just parim töö, aga kuna tahtejõud on nii suur, siis saadki paremaks:) Tõsiselt tubli oled olnud ja kindlasti oled ka edaspidi. Ja tõesti pisike tundud teiste seas:D Aga jõudu ja jaksu edaspidiseks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe .. Aitäh sulle ilusate sõnade eest Diisu! Eks ma olengi selline pesamuna oma 153cm'ga :) Pole eriti minust väiksemaid.

   Delete
 8. Sinu lugu on väga innustav. Nii tore, et sa oled oma noorusest hoolimatja juba väga palju saavutanud. Mina käin veel gümnaasiumis ja ei suuda kuidagi moodi ära otsustada, et mida edasi teha või õppima minna. Loodetavasti saan mina ka ühel päeval tõdeda, et olen leidnud endale sobiva eriala ja teen oma tööd suure rõõmu ja kirega. Edu sulle edaspidiseks ja üks virtuaalne kallistus :)

  http://elustiiil.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle niiiii positiivse kommentaari eest Siret!! Kallid, paid sulle vastu ja loodan, et kui gümnaasium läbi siis tead mida tahad. Kui ei, siis saad alati senikaua mõnda ametit proovida ja mõelda natukene :)

   Delete
 9. Nii tore on näha inimesi, kes ei istu lihtsalt käed rüpes ning ei oota, et praad neile suhu pistetaks. Loomulikult juhus juhuseks, aga sa oled ikka ääretult tubli juba seetõttu, et näed ise tõesti vaeva ja sammud raskustele vastu. Ääretult innustav postitus ja mis muud, kui ainult kiita! No tõesti hea meel su üle! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur Aitäh sulle armas Liina nii armsate ja positiivsete sõnade eest!! Need tähendavad mulle rohkem kui te arvata oskate! :)

   Delete
 10. Tõesti lahe. Ühelt poolt oli sinna firmasse sattumine suur juhus, aga teisalt kõik seal saavutatu sinu enda tahtejõud ja ind asja suhtes. Saan väga hästi aru, miks sa oma tööd armastad :)
  Kui kunagi samal teemal uuesti kirjutada peaksid tahtma, võiksid rääkida kõige veidramatest-põnevamatest majadest/korteritest või juhtumitest seoses tööga, millega kokku oled puutunud (kui selliseid üldse on). Olen kuulnud, et maakleritel on selliseid lugusid palju rääkida, ehk ka sinul ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa oled nii armas! Aitäh sulle Britt!! Oiii selliseid lugusid on tõesti rääkida :) Võibolla tõesti võtan kätte ja vahel kirjutan teile mõnest värvikamast loost .. Tore kui inimestele huvi pakub!

   Delete
  2. See on tõesti väga vahva mõte! Olen samuti selliste postituste poolt :)

   Delete
 11. Ka läbi blogi tundud Sa väga ambitsioonikas inimene. Nagu ma aru olen saanud siis sa võtad palju asju ette ning viid need ka lõpule. See on üks omadusi, mis on tegelikult paljudel inimestel puudu ning mul on hea meel, et leidub veel ka sinusugusi inimesi, kes viivad ideed teostuseni. Keep it up!

  ReplyDelete
  Replies
  1. What a sweetheart!! Aitääh sulle Kariina! :)

   Delete
 12. Aitäh! Mina olin üks nendest, kes soovis lugeda sinu tööst. Sa oled paari aastaga ikka väga palju
  saavutanud. Sa oled väga ambitsioonikas ja inspireeriv. Alati peale sinu blogi lugemist tunnen, et võiksin vallutada maailma. Loodan, et ka see aasta on sulle sama edukas ja täis uusi ning huvitavaid väljakutseid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on ainult rõõm kuulda! Suur-suuur aitäh sulle heade soovide eest Ellu! Ma loodan, et ka sinu aasta tuleb muinasjutuline ning päikseline!

   Delete
 13. Väga mõnus oli seda lugeda. Ja tõesti, nagu Britt juba soovitas, siis oleks äärmiselt tore lugeda su töö käigus ette tulnud veidratest juhtudest :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh! Seda on vahva kuulda :) Ma hea meelega jagaks teiega mõningaid vahvaid kogemusi ..

   Delete
 14. Sa oled tõesti üks kõige innustavamaid inimesi, kellest ma lugenud olen. Tead, mida tahad ja ei karda selle nimel pingutada. Ja nii noorelt ning lühikese ajaga nii palju saavutada... Eriti super ongi, et Sa oled ennast ise üles töötanud, mitte ei jäänud lootma tutvustele vms.

  Kindlasti üks kõige inspireerivamaid inimesi üldse :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle Liis nii heade sõnade ning toetuse eest! See tähendab mulle meeletult palju! :)

   Delete
 15. Kõik on juba öeldud eelnevates kommentaarides.. SUPER!
  Lehepoisist firmajuhiks :)

  Edu sulle edaspidiseks ja loodame, et see esimene kuu töötaja tiitel ei jää viimaseks ja neid tuleb juurde nii mõnigi.

  PS! See heleroosa kleit on jube armas :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur-suur aitäh Sulle Kaia toetuse eest! :)

   Delete
 16. Tubli, et oled saavutanud elus nii palju!
  Tekib aga küsimus, kuidas saad teha sellist tööd ilma keskhariduseta? Kas sellised suurfirmad siis ei nõua keskharidust?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loomulikult nõuavad suurfirmad keskharidust ja ilma selleta on väga raske hakkama saada.

   Delete
 17. Väga hea eeskuju noortele neidudele, super lihtsalt! Jätka samas vaimus ja palju edu edaspidiseks! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii kui armas! Aitäh sulle heade soovide eest! :)

   Delete