Thursday, January 10, 2013

Product review : Paul Mitchell smoothing super skinny shampoon, palsam ning seerum.


Hei, hei armsad!

Jõulude puhul tegime see aasta perekonnaga loosipakid, sest meid juba nii palju, et ei jaksagi kõigile enam kinke teha. Minule tegi Jüri õemees kingituse ja minu suureks üllatuseks sain midagi väga huvitavat .. Paul Mitchelli smoothing super skinny sarja shampooni, palsami ja seerumi. Olen nüüd neid mõnda aega kasutanud ja ka mingisugune arvamus on juba väljakujunenud. Kahjuks jään praegu nende toodete hinnad võlgu, sest kingitud hobuse suhu ei vaadata, eksole? :)
Pudelite peal kahjuks eesti keelset kirjeldust ei ole kuid inglise keelne on väga tabav muidugi : 

"Time is precious; make the most of it. Our exclusive Super Skinny Complex helps reduce dry time so you get smooth style faster. Helps repair and protect hair against damage."

Aeg on igaljuhul meie suurimaks väärtuseks ning on hea mõte seda arukalt kasutada! Minu kogemusest siis :
Mulle nii meeldis see, et shampooni kork oli teist värvi palsami omast! Enamasti on pudelid nii ühesugused, et pean enne kontrollima kas haarasin nüüd shampooni või palsami. Lõhn on tootel mõnusalt vänge ning puuviljane. Minule meeldivad vänged lõhnad kuid paljudele usun, et hakkaks see selle toote puhul lõpuks vastu. Mine tea, ehk hakkab minulgi ..

Oluliselt kiiremat juuste kuivamist ma küll tähele ei pannud neid tooteid kasutades ja ka muudes asjades on nad nagu iga teine toode. Niisutatud olid mu juuksed küll ja ka kamm käis kenasti läbi. Kasutan nad ilusti lõpuni ja midagi halba mul öelda ei ole. Ise ma endale neid tooteid ilmselt uuesti ei ostaks kuid kingiks saada on täitsa tore!

No comments:

Post a Comment