Sunday, January 27, 2013

Product review : Maybelline Fit me jumestuskreem & puuder


Olen nüüd selle sarja jumestuskreemi ja puudrit mõnda aega kasutanud .. Ostsin nad mõlemad Tallinna Kaubamaja ilumaailmast kumbki hinnaga 14,10€. Kasutasin ka spetsialisti abi leidmaks mulle õige toon. Välja said valitud siis jumestuskreem toonis 120 ja puuder toonis 250. Nad tõesti ühtivad mu näonaha ja kaelaga väga hästi! Aktiivsemad lugejad teavad, et enne nende toodete kasutamist asendas minu jaoks jumestuskreemi BB-kreem. Mulle meeldivad pigem väiksema katvusega ja õhulised tooted ja ma arvan, et ka selle sarja puhul on pigem nii, et need kes otsivad tootest tõsist katvust peaksid omale mõne teise toote valima. Küll aga suudab see toode kõik pisemad iluvead ära varjata ning üleüldine tulemus jääb selline ilus, kumav ja loomulik.


Jumestuskreem on selline üsna vedel kuid seda on väga lihtne ühtlaselt näole hajutada. Alguses ma kardsin, et ta võib päeva jooksul veidi laiguliseks minna kuid selle hoiab sama sarja puuder ilusti ära. Seega ainult komplimendid!


Puuder on selline piisavalt "kõva" koostisega, et kui teda pintslile võtta ei lenda igale poole puudri puru ning ka pakend püsib üsna puhtana. Puuder toimib imehästi ja ei jäta maski efekti.

Siin siis näha erinevus : 

Before


After 

Kokkuvõtteks võin öelda, et see toode sobib imeliselt inimesele kes ootab loomulikumat tulemust ja keskmist katvust. Ostan seda toodet kindlasti veel. Olen rohkem kui rahul ja ilmselt kuuluvad need kaks toodet ka minu jaanuari lemmikute sekka!


17 comments:

 1. Väga ilusti katab ära kõik. Kuidas jumestuskreem ise on, kas püsib peal terve päeva(~8h)?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma julgen öelda, et ta püsib ilus terve päeva! Võibolla kui minna kuskile peole või lihtsalt palavasse ruumi siis mingi aja pärast võiks korraks puudriga üle teha kuid minul pole seda veel kordagi vaja läinud.

   Delete
  2. Kõlab hästi. Peaks ära proovima mõlemad. :)

   Delete
  3. Kullake peegel on ju olemas. See on seal kus on puudrisvamm ka voi mis iganes. See käib kahest kohast lahti voi noh ma ei oska seletada. Uuri natukene

   Delete
  4. Issake .. On jah! Olin seda lahti teinud küll ja ka svammi vaadanud aga peeglit ei pannud tähelegi! Issand milline kanapea :D Aitäh sulle!

   Delete
 2. Ma võin eksida, aga minu meelest on puudriga kaasas peegel ja svamm. Lihtsalt tuleb seda puudrialust tõsta ja seal all on :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just tänu eelmisele kommenteerijale avastasin jah .. Ma olen vahel ikka eriline pimekana :D jube piinlik!

   Delete
 3. peegel on puudri-palleti all ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh .. juba leidsin selle ja parandasin postituses ka vea :)

   Delete
 4. Kuna mul näonahaga probleeme pole, siis ei taha ka üldse raskete jumestuskreemidega oma nägu koormata... Ainult silmade all kasutan veidi peitekreemi ja et nägu ei läigiks, siis kasutan mineraalpuudrit.
  See tundub igal juhul väga loomulik ja ilus jumestuskreem olevat, hind on vaid veidi krõbe.

  Tohib küsida, kas sul on ripsmepikendused? Kui ei ole, siis ma ei ole veel nii pikki ripsmeid kellelgi näinud. :O

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hind on jah veidi krõbe aga õnneks seda kulub väga vähe .. Minul piisab ntks 2'st pumbatäiest :)
   Mul on täitsa enda ripsmed .. Isalt pärisin. Inimestele meeldib nalja teha, et kuskile peab ju pikkust viskama ja kuna ma ise olen kõigest 153cm siis ilmselt läheb see ripsmetesse :D

   Delete
  2. Triin, kui Sul on pisikesed ripsmeid, siis julgen soovitada riitsinuseõli:). See stimuleerib ripsmete kasvu ja minu arust muudab üldse ripsmed ilusamaks!

   Delete
 5. Ma olen samuti seda jumestuskreemi kasutanud viimased paar kuud ning ainult kiidan.Puudrit ma juurde ei kasutagi,päeva jooksul see laiguliseks samuti ei lähe:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need on tõesti head tooted! Täiesti nõus :)

   Delete
 6. Miks sa igal pildil punnitad oma emotsioone välja? Nii võlts tunne jääb sinust.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on siiralt kahju, et sul selline mulje jääb! Aga ma olen selline nagu olen ja kui see tundub sulle võlts siis nii see on ka edaspidi, sest ma ei plaani midagi muuta puhtalt sellepärast, et kellegile tundub. Teen seda blogi endale ja neile kellele huvi pakub :) Selle blogi lugemine ja vaatamine on ju vabatahtlik ;)

   Delete