Monday, January 21, 2013

Product review : Loreal Paris Triple active hydrating night cream


Olen nüüd jõudnud mõni aeg seda toodet kasutada ja hea meelega jagaksin oma muljeid nüüd ka teiega.

See toode väärib minu jaoks 2013 aasta ühte favoriidi tiitlit, sest see tõesti on hea! Ostsin selle umbes 2 nädalat tagasi Rimist hinnaga 6,40€ ja kui see otsa saab plaanin kindlasti ka uue osta. Mul on tegelikult kombineeritud nahk ja praegusel külmal ajal kisub rohkem sinna kuiva poole, sest peale igat näopesu hakkab näonahk jubedalt kiskuma. Teadsin, et vajan midagi väga niisutavat .. Aga sellist tulemust poleks ma oodatagi osanud. See kreem sai omale hea katseaja, sest see oli ainukene ilutoode mille Hiiumaale kaasa võtsin. Mis mind kõige rohkem üllatas oli see, et kui ma eelneval õhtul olin ööseks kreemi näole pannud siis järgmisel päeval ka peale sauna ja pesemas käimist ei kiskunud näonahk ÜLDSE! Päris ausalt kohe. Ta on tõesti sügavalt niisutav ja samas ei jää näole rasvane. Super, super, super!


Kreem ise on sellise mõnusa tagasihoidliku kuid meeldiva ja värske lõhnaga ja seda kulub üsna vähe. Julgen seda kõigile kellel kuiva näonahaga probleeme on soovitada!


4 comments:

 1. Ohoo! Kindlasti proovin ise ka järgi, sest mul talvel endal sama probleem nahaga :) Ole ikka sama asjalik ja tubli edasi! :)

  ReplyDelete
 2. Pean ka ostma ja järele proovima! Mul talvel sama mure - nahk kipub peale pesu kiskuma :S

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu jaoks on see nüüd täielik MUST HAVE, loodan, et see ka sinule sobib! :)

   Delete