Tuesday, January 29, 2013

Product review : Külmpressitud naturaalne kookoseõli


Kirjutan nüüd oma kõige suuremast lemmikust -  Rapunzeli külmpressitud naturaalsest kookoseõlist. See on tõesti imeline toode ja ma tahan, et te kõik sellest osa saaksite. Müüakse seda ökopoes ja maksab see 4,85€.  Selle konkreetse kookoseõliga saab teha praktiliselt kõike. Sellega võib valmistada toite, kasutada juukse/naha kui ka küüne hoolduses. Mina isiklikult toidu tegemiseks teda ei kasuta kuid kätele niisutuseks ja juuste toitmiseks on see vaieldamatu lemmik!

Neid on kahte sorti, maitsetu/lõhnatu ja maitsega/lõhnaga. Mina jumaldan kookose lõhna ja seega kasutan seda sinise sildiga varianti. Veel enam, et tegemist on täiesti naturaalse kookose lõhnaga .. Mmm! Lõhn püsib kätel ka tegelikult üsna kaua.


Purgis on ta sellisel tahkel kujul ning tegelikult kulub teda ühe korra jaoks väga, väga vähe, sest soojade sõrmedega kokku puutumisel muutub ta õliks. Super, super, super!

Kätel kasutan ma teda enamasti peale maniküüri tegemist kui olen käed ära pesnud, sest siis imendub ta palju paremini. Erilist tähelepanu pööran küünenahkadele. Sama toodet kasutan ka peale pediküüri tegemist. Mõlema puhul on hiljem nahk mõnusalt pehme! Juuste puhul kannan enamasti seda õhtuti juukseotstele kui tean, et lähen järgmine hommik pesema.

Kui purk on avatud on hea hoida teda külmkapis, sest siis ta säilib kauem!

14 comments:

 1. Olen ka mõelnud kookosõli ostmisele.. Kust ökopoest Sa selle ostsid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina ostsin Viimsi keskuses asuvast ökopoest ;) Usun, et see on olemas ka kaubamajas, seal esimese korruse ökopoes.

   Delete
 2. Paljud soovitavad kookosrasva igapäevaselt süüa (kas siis üks teelusikas nt), pidavat tervislik olema. Kas sellise kookosrasvaga võib, tead äkki juhuslikult? Sest see on üllatavalt odav sel juhul. Solarises maksab ju selline purk ligikaudu 20€

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on üsna pisike topsik tegelikult .. Suuremad maksid seal ca 10-15€. Ma eeldan, et see sobib ka selleks kuna ka purgi peal on kirjas, et tegemist on täiesti naturaalse tootega ning seda kasutataksegi toidu tegemisel.

   Delete
 3. Kas seda võiks kasutada öökreemi asemel? Otsin oma näonahale naturaalset niisutust ning kuna kasutan näokreemi vaid enne magaminekut, siis ei häiriks mind ka õline näonahk. Pealegi kookos on mu lemmiklõhn maailmas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui sul on väga kuiv/kuiv nahk siis muidugi ;) Usun, et see teeks oma tööd paremini kui mõni muu kalli firma kreem!

   Delete
 4. Mina kasutan alati peale pesu üle terve keha. Super toode tõesti! Internetis on väga palju infot kookosõli kasulike omaduste kohta nahale. Mina igatahes ei raiska enam sentigi erinevate kreemide peale, kasutan seda ka näokreemina :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mõtlesin seda ka ise peale dušši jalgadel kasutada, sest need kipuvad kuivaks minema :) See on tõesti üks hea toode!

   Delete
 5. Ma kasutan täpselt seda sama kookosrasva pannkookide praadimisel, nii mõnus lõhn on toas! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oiii ära räägi .. Pannkoogi isu tuleb peale! :D Kas kookose maitset ka juurde jääb?

   Delete
  2. Kookose maitset kahjuks pole, aga lõhn on tõesti mõnus :P Ja pealegi tervislikum, kui tavalise toiduõliga praadida:)

   Delete
  3. See oleks muidugi eriti mõnus kui ka õrn kookose maitse juurde jääks! :)
   Ja tervislikum on ta kohe kindlasti .. Usun, et ka maitse on palju puhtam.

   Delete
 6. Soovitan soojalt kasutada pärast raseerimist, kuna see on antibakteriaalne ning ei tekita ärritusi. Kookosõli on ka minul igapäevases kasutuses ning kasutan ka toidu valmistamisel :) AGA toidu valmistamisel peab KINDLASTI tegemist olema külmpressitud kookosõliga :) Parim toode kindlasti, mille enda jaoks avastanud olen - niii multifunktsionaalne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh! Aitäh hea idee eest .. Proovin seda kindlasti! Ise olen samal arvamusel - üks suurimaid favoriite! :)

   Delete