Tuesday, January 22, 2013

OOTD : 22.01.13


Mind teeb nii rõõmsaks, et viimastel nädalatel ka päike vahete-vahel pilve tagant piilub, selline mõnus kevadine tunne tekib kohe! Oleme kohe-kohe loomaarstile minemas tegelikult, sest suslikutel on vaja vaksiinid ära teha ja üleüldine kontroll samuti. Hiljem plaanime välja sööma minna ja peale seda kodus mõnda head filmi vaadata! Otsustasin seekord oma uuele kellale päevavalgust näidata ja vastavalt sellele ka outfit kombinerida. Et natukene põnevam look saavutada tegin seekord seitli keskele ja punusin ka ühe vahva punupatsi mis veidi lohakalt rippudes omapära juurde lisaks ..

Pluus : Seppälä 4,95€
Pintsak : Monton 59€
Püksid : Bershka : 19,99€
Käevõru : Seppälä 4,95€
Käekell : Ebay 4€
Saapad : Seppälä 58€
Päikest teie päevadesse armsad!

6 comments:

 1. Täna on tõesti ülimõnus ilm! Tulin ka just oma suslikutega õuest pildistamast! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. On eks .. Nüüd kui tagasi sõitsime mööda Pirita teed oli taevas jälle nii mõnus kirju ja päike paistis ilusti läbi pilvede. Oeh .. tuleks see kevad rutem! :)

   Delete
 2. Näita teinekord siis saapaid ka, kui juba saabaste hinna paned. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks ma enamasti üritan kuidagi üleni pildile jääda aga see on üpris keeruline ja pean selleks parajat aeroobikat tegema :D Aga kuna saabaste äär ikkagi jäi pildile siis otsustasin ka hinna panna. Püüan tulevikus siis eraldi pildi teha asjadest mis vb nii hästi näha ei jää :)

   Delete