Wednesday, January 16, 2013

NOTD : Like a Barbie doll


Hei, hei armsad!

Seekord kukkus välja midagi väga roosat ja sillerdavat .. Mulle meenusid kohe need eriti roosade huultega Suzy Barbie nukud! Kas keegi mäletab neid veel? 

Küsin siia vahele nii muuseas, et kuidas teile blogi uus kujundus meeldib? Mõned asjad on veel muutmisel ning tulemus pole veel päris lõplik, kuid asi on enam-vähem juba seal staadiumis kus üldpilt on õige! Ja kusjuures igasugused ettepanekud on alati tere tulnud! :)

Aga tagasi postituse juurde ..

Mida ma sellise tulemuse jaoks kasutasin : 

Vasakult paremale : Flormar true color toon nr 010 - Pärit cosmetics'i poest 1,74€, China glaze "dance baby" 1039 - Pärit kaubamaja ilumaailmast u 8€, Buk'i aluslakk - Saadaval Maximas ntks 1-2€, Sally Hansen instant dry pealislakk - Pärit kaubamaja ilumaailmast hinnaga 5,30€


12 comments:

 1. Väga ilus värv küüntel, kuigi äärte kohapealt võiks veidi norida (ma ise muidu sõrmeküüsi ei laki, kuna mul läheb alati üle äärte :D)

  Kujundus mulle meeldib :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Küüne ääred puhastan alati peale pildi tegemist, sest väga tihti juhtub, et selle käigus suudan maniküüri ära rikkuda ( kas pihta minna vms ) ja siis ma peaksin postituse tegemiseks otsast peale alustama :D

   Rõõm kuulda, et meeldib!

   Delete
 2. Roosad küüned on vägagi minu teetass,endal ka enamus ajast erinevat tooni roosad küüned:D Kujundus on väga armas:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks minul ka kui vaadata küünelakkide kollektsiooni leidub seal enim erinevaid tooni roosasid .. Tüdrukute värk! Rõõm kuulda, et kujundus meeldib! :)

   Delete
 3. Küüned ilusad ja kujundus ka neeldib :)

  ReplyDelete
 4. Uus kujundus on väga ilus.
  Küünte teemaga seoses: ootan kannatamatult postitust kookoseõli kohta. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore, et meeldib!
   Ahhh õige! Tänan meenutamast .. Võtan kätte ja teen selle kohe varsti ära :)

   Delete
 5. Hästi mõnusalt sobivad värvid omavahel kokku.
  Buki küünelakke võib leida Maximast. Väiksemates Maximates on alati korralik riiul selle firma küünelakke ning maksavad 1-2€ minu teada :) Juhul, kui keegi huvi tundis!

  ReplyDelete
 6. Väga armas ja lihtne kujundus :)

  ReplyDelete