Thursday, January 3, 2013

NOTD : Just like a clown


Nonii .. Seekord kukkus välja midagi väga värvilist ja millegipärast meenusid mulle kohe klounid! Ütlen ausalt, et see valge colorama küünelakk küll suurem asi ei ole .. kuivab halvasti ja jääb väga ebaühtlane. Kui sädelust peale kanda pole hullu kuid siiski tulemus ei olnud üldse see mis ma ootasin.

Milliseid küünelakke kasutasin : 

Vasakult paremale : Colorama toon nr 51, Bellaoggi one week toon nr 45, Bellaoggi toon nr 20, Flormar supershine toon nr 09, buk'i aluslakk, Sally hansen instant dry pealislakk ja nööpnõelad!


Mulle on hakanud see nööpnõeladega täpitamine täitsa meeldima ja nüüd on see juba üsna käpas ka .. Saab väga lihtsalt tavalise maniküüri omanäolisemaks muuta ja alati täiesti erinevalt!

11 comments:

 1. Väga vahva on nüüd sellised küüne tutoriale ka sinu enda peal näha.
  Võiksid millagil proovida ka ombre küüsi teha. Oleks põnev! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on hea kuulda! Olen mõelnud ka sellele ja siis ära unustanud.. Võtan selle millalgil ette :)

   Delete
 2. Milline su lemmik valget värvi küünelakk on? Olen juba ammu otsinud korralikku valget küünelakki, aga pole siiamaani leidnud. Alati jäävad need kuidagi imelikud.:)

  http://everythingbyeve.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead .. Mul kunagi oli üks väga hea valge küünelakk millega sai ilusti ja ühtlaselt kõik küüned ära värvitud ja kandsin seda pea igapäevaselt aga ma ei suuda seda enam kuskil poodides leida ( sellele aitab muidugi kaasa see, et firma nimi on meelest läinud ) Kuid mäletan, et see oli täitsa kandilise kujuga pudel ning minumeelest oli kork hõbedast värvi. Nii ma nukralt otsin endalegi asendust ja ei oska sulle eriti midagi soovitada. See antud colorama oma on küll täitsa mõtetu, pigment on nõrk ja seetõttu jääb tulemus ebaütlane.

   Kui ma kuskilt oma armastatud valge küünelaki lõpuks leian või sellele asendaja siis annan sellest kindlasti teada :)

   Delete
 3. Olgu.:) Eks ma hakkan siis ka sellisele kirjeldusele vastavat küünelakki nüüd otsima..:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No neli silma on parem kui kaks .. ehk leiamegi ülesse? :D

   Delete
 4. Mina võin soovitada ühte :) Ostsin valge ja musta ja punase PROKapitali majast tradehouse'st. FIrma nini WTF (wonderful toes &fingers, ärge mõelge midagi roppu :) ja hind oli 3,90, katab hästi ja püsib vähemalt minul peal 4-5 päeva nii et ei mõrane ega tule maha :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohhoo .. peab järele proovima! Aitäh soovituse eest :)

   Delete
 5. Kas see punane lakk on hea? See on nii odav poodides, et ma pole julenud osta. Mitu kihti seda peab panema, et okei jääks ja kui kaua ta kuivab?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ausalt öeldes pole mina pidanud kunagi pettuma .. Parajalt vedel ja 2 kihti ning jääb väga ilus! Kuivab nagu iga teine lakk :)

   Delete
  2. + enamasti on tulemus vägagi ühtlane!

   Delete