Saturday, January 26, 2013

NOTD : Daydreams in Purple


Hommikust armsad!

Kui eile õhtul maniküüri tegin siis alguses oli mõte teha midagi vinget ja äkilist kuid nagu näha siis midagi läks valesti .. Tegelikult kui olin põhja ära värvinud tuli niiii suur uni silma, et ma lihtsalt pidin pooleli jätma. Samas mulle vahelduseks täitsa meeldib midagi lihtsat .. See on selline süngem lilla toon mis suudab ka üksi ilus ja silmapaistev olla. 

Mida ma sellise tulemuse jaoks kasutasin : 

Vasakult paremale : Sally Hansen Instant Dry pealislakk - Ostetud kaubamaja ilumaailmast 5.30€. Buk'i aluslakk - Saadaval näiteks Maximates hinnaga 1-2€, Bellaoggi one week toon nr 43 ( Saadud kingiks, hinda kahjuks ei tea ).

Tahtsin veel veidi rääkida sellest bellaoggi one week küünelakist ja jagada teile minu kogemust selle sarja lakkidega.


Selle sarja eripäraks on pealekandmise pintslid mis on tunduvalt laiemad ja paksemad kui igal teisel küünelakil. See peaks tagama ideaalse katvuse, kiire tulemuse ja "no mistakes" tulemuse. 

Ausalt öeldes teeb taoline pintsel küünte lakkimise tunduvalt raskemaks kui see tegelikult on .. Ma ei tea kas asi on selles, et mul on nii pisikesed küüned või olen ma lihtsalt äpu kuid selle küünelakiga ei õnnestu mul kunagi ideaalset tulemust saada. Pintsli peale tuleb liiga palju värvi ja minu jaoks on üsna raske sellega värvida nii, et küünelakk üle ääre ei läheks.

Ilmselt ma ise selle sarja küünelakke ei ostaks kui praegused otsa saavad .. Värvid on küll super ilusad kuid need ei kompenseeri minu jaoks seda pealekandmisega jändamist.

2 comments:

  1. Mina tõmban alati pintsli esimese korraga täiesti puhtaks ja siis pistan ainult otsa veidi värvi sisse ja tõmban teise poole pintslist uuesti puhtaks. Nii ei tule pintslile liiga palju värvi ja sul jääb veidi rohkem ruumi oma küünel manööverdada :)

    ReplyDelete