Wednesday, January 30, 2013

New in : Ebay 30.01.13Goodies from Ebay! Aega võttis aga lõpuks jõudsid kohale minu kauaoodatud kaunikesed. Tellimuse tegin ligi kuu aega tagasi ja mõlemad pakid tulid Hiinast. Aga täpsemalt siis asjade juurde ..

Esimeses pakis olid siis kaks kella. Mõlemad on pärit ühe müüja käest. Hind kummagil 2,93€ + saatmine tasuta! Milline hea diil! Tellisin nad siit :

Tumesinine LINK , Roosa LINK

Nende kahega olen ma super, super, super rahul, sest ega ma tegelikult erilist "kvaliteeti" ju 2,93€ eest ei oodanud. Kuid mu igasugused ootused said ületatud kui paki avasin. Kellad ilusti terved ja näevad välja veel ilusamad kui pildil! Isegi Jüri tegi komplimendi öeldes, et ei ütleks küll, et nende eest kõigest 2€ maksid. Roosa kella puhul ootasin küll veidi heledamat tooni kuid see on isegi vingem, sest neoonid on ju jälle väga IN!Teises pakikeses oli kaelakee mida suure põnevusega ootasin, sest minu endine öökull vajas väljavahetamist. Kuid kui peale eelmist kaelakee kätte saamist tundus asi üsna lootusetu ja kardsin väga, et ka see kaelakee võib osutuda käkerdiseks siis seekord ei pidanud ma pettuma.

Tellisin selle armsa öökulli siit ja toonis "Ancient Gold" :

Hind oli sellel 1,45€ ja minu meelest on see täiesti oma raha väärt! Ei kilisenud/kolisenud kuskilt ja nägi täitsa öökulli moodi välja. Tegin pildid erinevate valgustega, et näeksite mis värvi on reaalselt kett ja öökull ning siis teise valguse käes, et näeksite kui ilusti ta silmad sillerdavad!


Neid asju julgen soovitada kõigil tellida kellel soov tekkis, sest tegemist on sellise raha eest super hea kvaliteediga toodetega!

14 comments:

 1. Super ilusad kellad ja ka öökull on vinge :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore kui meeldib! Ma olen ise ka üllatavalt rahul! :)

   Delete
 2. See öökull on küll väga super!

  ReplyDelete
 3. Ma olen ka seda öökulli tükk aega piilunud, peaks lõpuks ära tellima :)

  ReplyDelete
 4. See sinine kell on super :) Peab vist endale ka ikka tellima :)

  ReplyDelete
 5. Rumal küsimus, aga mis on dollari kurss eurodes? :D

  ReplyDelete
 6. jeerum, pean ka ebayst tellimise selgeks saama, sest sinu soetatud asjad on tõeliselt ägedad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegelikult on see imelihtne .. Sul on vaja ainult krediitkaarti või krediitkaardi omadustega kaarti ;)

   Delete
 7. Mul on ka see öökull ja nii rahul sellega. :)
  PS! Kellad on super ilusad. Ma roosa fänn eriti pole aga see roosa kell näeb küll ülilahe välja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. See öökull on tõesti üks armas tegelane :)
   Ma esimese raksuga ehamatasin ka ära, et ta niiii roosa on. Ootasin palju heledamat roosat .. Kuid samas pean tõdema, et selline erksam roosa sobib sellele kellale ka minu meelest hästi ja suvel päevitunud nahaga on see kindlasti vinge!

   Delete