Wednesday, January 23, 2013

New in : Ebay 23.01.13


Läksin just trepikotta, et stendile silt ülesse panna kui avastasin, et postkastist piiluvad mingid värvilised pakid! Mõlemad on ebay'st tellitud ja tulid kohale Hiinast. Lisaks kahele pakile oli postkastis veel üks postisaadetise saabumise teade. Huvitav mis see küll olla võiks? Nagu ma ka varem ütlesin, siis enamus asju mis tellitud said olid erinevatelt müüjatelt ja ausalt öeldes on mul selle üle väga hea meel, sest saades mitmeid-mitmeid pakke on põnevus nii palju suurem! Aga nüüd lähemalt asjade juurde ..

Esimeses sinises pakis tuli kohale üks sõrmus mida suure elevusega ootasin. Tellisin selle siit : 

See sõrmus läks mulle maksma 0,74€! Ja saatmine on ka tasuta .. Milline hea diil! Sõrmus näeb väga hea välja oma hinna kohta. Sees olev kivike on tegelikult selline ilus ruumiline ja sillerdab üleni. 


Ja teise paki juurde ..
Oranžis pakis peitis ennast üks kaelakee. Tellisin selle siit : 

Selle kaelakeega ma kahjuks rahul ei ole .. Müügipilt on ikka tunduvalt parem ja hoopis detailsem. Kee küljes rippuv ümbrik näeb välja täiesti tavaline kandiline ruut ja linnu peal olevad detailid oleks ka justkui ära kulunud. Ausalt öeldes on see paras käkerdis :D Õnneks oli ka sellel kaelakeel saatmine tasuta ja pidin selle eest maksma kõigest 1,12€ seega ei ole kadu teab mis suur. Ega sellise hinnaga Hiina kaupa tellides peab sellise asjaga alati arvestama .. Ilmselt kannan ma teda ikka. Pean ainult välja mõtlema kuidas sellele veidike funky juurde anda ja ilmet parandada ;)


6 comments:

 1. Ma küll ei tea, kas see võimalik, aga kas sul keegi tuttav graveerimisega ei tegele, saaks äkki rohkem ümbriku moodi teha selle (jooni lisada vms) ja vastava lakkiga või vahendiga üle tõmmata, et jääks samamoodi selline vana mulje. Loll mõte vb ja liiga palju mässamist, aga mõtlesin siin lihtsalt :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma kusjuures mõtlesin kaa sellele .. Tuttavat graveerijat ei ole kahjuks. Mäletan, et kui kunagi väiksena käisin kunstiringis siis seal oli. Peaks uurima kas see veel tegutseb :D
   Veel üks mõte mis tekkis oli see, et see ümbriku moodi ripats lihtsalt välja vahetada millegi muu vastu .. Vaja lihtsalt välja mõelda kust taolisi jubinaid saaks.

   Delete
 2. Kaubamajas on väga hea graveerija, hind pole ka kivist.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh .. Peaks uurima seda sealt :) Ehk saab tõesti sellest veel midagi ilusat!

   Delete
 3. Kui seda nägin, siis tärkas kohe idee, et ise lisaksin, kas siid- või satäänpaelast lipsukese kuskile (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures .. Saladuskatte all ütlen, et olen selle kaelakee tuunimisega algust teinud ja ka üks pisike lipsuke tõepoolest on seda juba kaunistamas! :)

   Delete