Wednesday, January 23, 2013

MUA allahindlus ja minu tellimus!


MUA'l on selline vahva promo allahindlus käimas mis kahjuks ei ole ilmselt nii edukas kui nad lootsid, sest tänu suurele hulgale inimestele kes kõik tellida tahtsid ütlesid serverid ülesse, tellimused ei läinud läbi, asjad said otsa ja kliendid olid rahulolematud. Mina kannatlikult ootasin kuni nad oma saidi korda teevad ning käisin aeg-ajalt lehel piilumas kas äkki nüüd õnnestub ka oma tellimus ära teha. Pakkumine oli ju hea 50% allahindlust + tasuta shipping! 

Peale kahte päeva ootamist sain täna hommikul edukalt oma tellimuse tehtud! Ma pole varem MUA tooteid proovinud kuid olen nendest palju, palju lugenud ja kuulnud. Kuna miinimum tellimus oli £30 siis pidin üsna palju asju välja valima aga peale koodi "MUA50" koodi sisestamist oli minu korvitäie toodete hinnaks £15 nagu lubatud ja shipping samuti tasuta! Ohhhh gooodie! Ma lausa palvetasin arvuti taga, et minu order kenasti läbi läheb, sest paljudel oli probleemiks see, et kas läks topelt raha, sait crashis poole tellimise pealt jne. Peale nupu "PAY" vajutamist pigistasin silmad kõvasti kinni! Kui ma need avasin ohkasin kergendatult, sest lause mida ekraanil nägin oli järgmine : "Successful ..." ja edasine ei olnud enam oluline, sest teadsin, et kõik on korras!

Mõtlesin teiega seda infot jagada, sest äkki keegi teie seast ei ole veel kuulnud antud allahindlusest või mõni äkki loobus proovimisest. Lisan siia ka nende kodulehekülje .. Ärge ära ehmatage, sest see ongi üleval, maas, üleval, maas sõltuvalt siis sellest palju seal hetkel inimesi viibib.

Aga .. tooted mida põnevusega nüüd ootama jään! :)

12 Shade Undressed palette 
12 Shade Heaven & Earth palette 
24 Shade immaculate collection palette
MUA Blusher
MUA Face primer
MUA Eye-primer


Olen selle tellimuse pärast tõesti elevil ning loodetavasti peaksid need tooted minuni jõudma umbes pooleteise nädala jooksul!

20 comments:

 1. Endal on eelmisest tellimusest tänu Pille-Riinile (blogist http://genefic.blogspot.com)paar kena meigiasja MUA-st, sealhulgas ka sinul tellitud 12 Shade Undressed Palette. Ise ütleksin, et väga kena palett sellise hinna eest - matid värvid on küll võrreldes sädelevatega vähem pigemnteeritud, kuid sellegipoolest hea palett. Tellisin paar huulepulka ka ning arvamused on ainult head. Olgu, üks kahest tellitutest oli jubeda glitteriga, kuid see oli mu enda viga, et arvustusi ei lugenud :)
  Kuna eelmise tellimusega läks hästi, siis tellisin paar asja ka sel korral. Kurb ainult, et MUA-l serveriga niimoodi läks - samas oleks pidanud nad arvestama, et 50 000 fänni FB-s = samapalju potensiaalseid ostjaid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen ka lugenud, et see palett on tõesti oma raha igati väärt! Ja seda ka Pille-Riini blogist muide :) Lootsin ka huulepulga tellida kuid see hetk kui oma tellimuse tegin olid need otsas, nüüd on need jälle olemas.
   Ega jah .. Sellesmõttes ma olen nõus, et nad oleksid pidanud veidi professionaalsemalt antud olukorraga tegelema ja loodan, et nad tulevikus valmistavad ennast paremini ette taolisteks suurejoonelisteks ALE'deks.

   Delete
 2. Eestisse on ka tasuta shipping?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah .. Eestisse on ka tasuta shipping. Ülemaailma on tasuta ;)

   Delete
 3. Kui palju see eurodes läks (u. 12€) ?

  ReplyDelete
 4. Tore, et sul nii hästi läks, mul nii hästi ei läinud. Tellisin juba esmaspäeval, maksin krediitkaardiga (mitte läbi paypali) ja pole siiani mingit kinnitust saanud, et tellimus läbi läks. Raha võeti kaardi pealt aga maha. Kirjutasin neile ja vastust pole ka saanud. Facebookis ka keegi ei vasta, mis nendest inimestest saab, kes ei tellinud läbi paypali, ainult jahutakse, et kui paypalist tuli kiri, siis on kõik korras. Kardan, et ma olen lihtsalt rahast ilma. :( Mõtlen isegi uuesti tellida, aga kardan, et juhtub sama asi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere Triin!

   Üks võimalus oleks helistada oma panka ja paluda nimetatud tehing tühistada. Aeg-ajalt broneeritakse meie kaardilt küll summa ära kuid reaalset tehingut ei tehta tükk aega. Tasub proovida! Edaspidi saab alati helistada panka või saata läbi enda pangakonto kasutaja e-kiri panga inimestele, et nad nimetatud tehingu tühistaksid. Üldjuhul nad teevad seda lahkelt kui on asjakohane põhjendus.

   Kui saad selle tühistatud saad tellimust uuesti proovida teha.

   Loodan, et saad veidi abi :)

   Delete
  2. Suured tänud sulle nõu eest! Kuna kaks päeva on juba möödunud, siis see raha on reaalselt ka juba maha võetud, aga ma lähen homme panka kohale ja kurdan oma muret, kui tänase õhtu jooksul MUA poolt selgust ei tule sellele olukorrale.

   Delete
  3. Nojah .. Siis on teine lugu. Usun, et nad ikka vastavad su kirjale, eks neil läheb aega jah kuna kirju tuleb tuhandeid :)
   Jääb üle vaid loota, et nad õpivad midagi sellest kogemusest ja kompenseerivad inimestele tekitatud kahjud.

   Delete
  4. Uurisin seda asja ja Swedbank lehel on selline tekst "Välismaksete tühistamise, parandamise ja järelepärimise teenustasu on 15.98 EUR + välispankade teenustasu". Seega ei võidaks ma oma raha tagasi kuidagi. :(

   Delete
  5. Oh issand .. Siis jääb loota, et sinuga võetakse ikka ühendust! Proovi neile veel kirjutada :)

   Delete
 5. No ilmselgelt niikui nägin seda postitust nägin, pidin ka mina omale telimuse ära tegema. Otse krediitkaardiga ja kohene edu. Jään ka enda pakki ootama.

  Suured tänud sulle selle postituse eest :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks taolised allahindlused teevad meie kõigi rahakotte koguaeg kergemaks! :D Mida põnevat tellisid? Kas tellisid midagi mida minu nimekirjas ei ole? Kui jah siis võiksid mulle teada anda mis toimib ja mis mitte kui asjad käes. Siis tean teinekord veel tellida :)
   Rõõm on minupoolne! :)

   Delete
 6. Pooled asjad samad, aga otsustasin veel lisaks osta omale ühe uue pintsli, puuderkreemi ja ühe põneva toote, mille tahaks lihtsalt omal nahal ära proovida. Selleks on make up fixing spray (http://www.muastore.co.uk/index.php/face/makeup-fixing-spray/makeup-fixing-spray). Kõik peab omal nahal proovima ja siis saab teada kui hästi toimib ja kindlasti annan teada, kuidas tooted on ;)

  ReplyDelete
 7. Ma sain samuti genefic blogist teada, et selline allahindlus tuleb. Seega juba esmaspäevast saadik üritasin oma tellimust kirja saada. Kõik oleks ilusti läinud, kui kõigil kolmel päeval poleks paypal errorit ette visanud. Täna lõpuks kui hakkasin tellima, siis olid need paletid otsas mida tahtsime + üks bronzer. Lõpuks sai hing täis selle paypali peale ja maksin õe krediitkaardiga, mida saatis ka edu. See oli samuti minu esimene tellimus, seega jään ootama, mis sealt tuleb :)

  Tellisime kahe sõbrannaga kolmekesi ja saime 16 poundi, ehk umbes 20 euro eest järgnevad asjad:

  1. Face Primer
  2. False Eyelashes Glam
  3. Nail Varnish nailpolish All Nude
  4. Cover and Conceal wand
  5. MUA Shimmer Kisses Sweet Nothings
  6. Pressed Powder Shade 2
  7. Lipstick Shade 15 Juicy
  8. Gel liner Underground
  9. Lipstick Shade 1
  10. Bronzer Shade 1
  11./12. 2 x 12 Shade Glitterball Palette
  13. Eye Primer
  14. Nailpolish Shade 5
  15. blusher_colour Shade 3
  16. Love Heart Lip Balms Sweet Kiss

  Helen

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo .. kui palju põnevaid asju! On sul äkki oma blogi kust hiljem toodetest lähemalt lugeda saan? Või kui viitsid võid aeg-ajalt mulle oma muljeid hiljem paotada, sest uudihimu on suur ja kui tooted head siis tean teinekord tellida! :) Vähemalt saite lõpuks tellimuse tehtud ja kõik läks õnnelikult. Mulle tundub, et see paypal jamas jah kuid mina maksin ka otse krediitkaardiga ja läks kohe läbi. Ilmselt oli asi selles, et kõik püüdsid läbi paypali maksta ja nende serverid seal olid ülekoormatud. Krediitkaardi otse makseid oli vist vähem ja seetõttu läks sellega meil kõigil kohe läbi.

   Delete
 8. Kui teinekord tellid, siis kas oleks mõeldav, et saaks näiteks sinu kaudu sealt MUA-st tellida?(Keegi eelpool mainis, et sai Pille-Riini kaudu tellida)
  Endal krediitkaarti ei ole(sealt tellimiseks vajalik vist) ja siis on hea, kui keegi kampa võtaks;)
  Postikulu saab ka ära jagada!
  Kui näiteks enne oma blogis teada annad, usun, et liitujaid on teisigi(paljudel pole krediitkaarti või ei oska sealt tellida vms).
  Ok, ole tubli;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma arvan, et see oleks hea mõte! Usun, et see ei oleks mulle kuidagi vaevaks ;) Proovin tooted järele ja kui meeldivad siis plaanin tulevikus veel tellida. Siis võin kõik tahtjad samuti kampa võtta ;)

   Delete