Thursday, January 31, 2013

January empties 2013


Ma ei ole kõige eeskujulikum empties postituste tegija kuna unustan selle lihtsalt ära .. Mitte postituste tegemise vaid tühjade potsikute alles hoidmise. Pean vist Anna Elisabethilt šnitti võtma ja tegema omale emties kotikese või karbi kuhu tühjad potsikud kogun. Iseenesest meeldib mulle neid postitusi väga teha, sest siis näen ise ka, et asjad ei seisa niisama kasutult vaid ma kastan neid ka! :) Aga nüüd siis asjade juurde ..

Dove silky nourishment body lotion
Tegelikult on tegemist hea tootega ja ma väga imestan, et ma selle tõesti täiesti lõpuni kasutasin, sest potsik on niiii suur ( 250ml ). Kasutasin seda enamasti õhtuti enne magamaminekut keha niisutamiseks. Meeldis ta mulle sellepärast, et ta on õrna ja vedela koostisega, imendub kiiresti ja ei jää rasvane. Mis mind aga lõpus häirima hakkas oli selle toote spetsiifiline lõhn! Ta ei ole nagu ebameeldiv või liiga vänge aga mingil veidral põhjusel ei meeldinud see mulle enam. Ilmselt ma seda toodet enam ei osta.

Mexx Mysterious lõhnaõli
Selle sain kingituseks tibult ( loe : vanaema ). Lõhn mulle iseeesest meeldis kuid ta ei püsinud eriti kaua peal. Olgugi, et ta oli üsna vänge ja magus. Ise ma endale seda lõhna ei ostaks kuid kingiks saamise vastu pole mul midagi. :)

Blistex lip relief cream
Otsin selle siis kui Hiiumaal käisime täiesti juhuslikult, sest huuled kuivasid ja enda nivea huulepalsami unustasin Tallinnasse. Kui ma seda esimest korda huultele määrisin siis ma väga ehmatasin, sest ta hakkas jubedalt õhetama. Täpselt nii nagu oleksin omale hambapastat huultele määrinud. See mulle üldse ei meeldinud! Nüüd viskan ta lihtsalt minema, sest ma ei kasuta teda ja pole mõtet seda tolmu koguma jätta.


10 comments:

 1. EliSSSSabethilt! :D Aga nii tore, et keegi veel neid teeb, empties-postitused on ühed mu lemmikutest. :)

  ReplyDelete
 2. Väga mõnusad postitused sul ja üldse kihvt blogi,aga tekkis küsimus,et sa töötad kinnisvaras aga sul VIST kool lõpetamata? Ja väike küsimus veel,et vana sa oled? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle! Tore kuulda, et blogi meeldib..
   Seda küsimust on minult siin blogis korduvalt ja korduvalt küsitud. Jah ma töötan kinnisvaras ja mul jäi 11'nes klass pooleli. Põhjus miks ma sellest ei räägi ja seda ei propageeri on see, et ma ei ole selle üle uhke ja ei toeta mõtteviisi, et "keskkool on vabatahtlik" ja sealt saadud paber on mõttetu. Minu jaoks on haridus väga tähtsal kohal ja plaanin ka ise oma koolitee ikkagi lõpuni käia. Mulle kool iseenesest väga meeldib! Mulle meedib õppida! Aga minu elus oli tookord lihtsalt selline periood kus pidin selle otsuse vastu võtma, et tööle minna. Õnneks ma seda otsust kahetsema ei pea. Olen ennast nende paari aasta jooksul nii palju erinevate koolitustega harinud ja kogemusi kogunud, et hiljem kui koolipinki tagasi lähen ja ilusti lõpetan on mul lihtsam jälle tööga järjepeale saada.
   See, et ilma keskkooli paberita suurfirmas tööl käia ei tohiks/ei saaks on muidugi vale arusaam. Ikka saab.. Tööandja jaoks on lõpuks oluline see, et inimesed kes tema alluvusest töötavad talle ka kasu toovad. Reeglid töölevõtuks ei ole kunagi "kivist" ja erandeid on alati. Küll aga usun siiralt, et selleks peab inimene ikkagi pingutama ja niisama "loodreid" kes koolist poppi panevad ja hiljem loodavad kuskile tööle minna ei pruugi sinna tõesti saada.

   Ja vastus sinu teisele küsimusele. Olen hetkel 19 ja 1.mail saan 20 :)

   Delete
 3. Aaaah, mul on ka see Dove kehapiim/kreem. Selle lõhn on NII TUGEV ja NII MAGUS... Aga ma kasutan ta lõpuni, ma luban! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei tea .. Alguses nagu ei tundunud, et see lõhn selline ebameeldiv oleks kuid hiljem hakkas mingil põhjusel vastu. Soovin sulle edu sellega! :D Iseenesest muidu kreemil pole viga midagi.

   Delete
  2. Mul oli endal ka kunagi see pruun Dove kehakreem ja minujaoks tundus see samuti liiga magusa lõhnaga olevat ja otsustasin proovida Dove rohelist värvi sedasama kehakreemi, mis on mul siiani kapis, sest selle rohelise lõhn ja toime on lihtsalt niiniihead, niiet julgen soovitada ;)

   Delete
  3. Ooo .. Siis seda peab proovima! :)

   Delete
 4. Appi! :D Ma just jumaldan seda mõnusat kihisevat tunnet huultel! Ma ainult blistexit kasutangi, mitte ükski teine huulepalsam ei oma sellist toimet. Ma olen vist blistexi kõige suurem fänn , nii kurb oli lugeda, et Sa viskad selle lihtsalt minema .. :( See on ju imeline toode! :D
  Kusjuures, mul oli ka alguses harjumatu .. aga nüüd muudmoodi ei saagi :D Täielik sõltuvus. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuidas su huuled vastu peavad? See kihisev ja pisut kipitav tunne ajab mind hulluks! Kuidagi automaatselt tahaks maha pühkida .. :D

   Delete