Thursday, December 27, 2012

What a wonderful life it is : Snapshots


Noniii .. Pühad on möödas ja loodan, et kõigil mu lugejatel kõhud punnis! Minul küll .. Aga mõtlesin teha sellise ülevaatliku postituse igasugustest tegemistest. Järgnev postitus on täis igasuguseid üllatusi!

Esimesena räägin siis meie võistlustest nagu ka esimene pilt reedab.Võistlus oli väsitav, pidime 10 roundi viis/viiele tegema ning hiljem 15'nele. 
Nii mina kui Jüri jäime viiendale kohale.Veel käisime Jüriga Shanoni albumi esitluskontserdil kus erikülaliseks oli Koit Toome. Väga vinge kontsert oli! Koit muidugi oma muigega suutis nii naised kui mehed pöördesse ajada.  Kõlasid kõik tema parimad hitid ka väga vanadest aegadest! Shanon ei jäänud ka muidugi alla, super head emotsioonid! Minu suureks üllatuseks kohtusin kontserdil ka esimest korda ühe armsa blogi jälgijaga ja lõpuks rokkisime terve õhtu koos.. Aitäh sulle suurepärase õhtu eest Lillu!

Ja teistele blogi jälgijatele .. Kui keegi veel kogemata satub minuga samasse kohta, üritusele või trehvab kuskil siis astuge julgelt ligi, ma ei hammusta ja niii tore on ka teid paremini tundma õppida! ;)


Aga nüüd üks suurimatest üllatustest .. Selline vaatepilt oli siis meie jõulukuuse all kui Jüriga jõuluhommikul ülesse ärkasime. Eelneval õhtul panin enda kingid juba kuuse alla ja Jüri läks hiljem sahkerdama, sest ma ei tohtinud midagi näha enne hommikut. Niisiis .. Minu kingiks oli ämber mille sees oli .. ?


Saage tuttavaks minu uue krabiga .. Tema nimi on Frankie!! Temaga juhtus selline tore lugu juba, et kui õhtul siis Jüri pere juurde läksime panime ta akvaariumisse ja lahkusime rahuliku südamega. Kui öösel kell 3 koju tagasi jõudsime ja läksime krabile pilku peale heitma siis 
keda enam akvaariumis polnud oli KRABI. 

Kuidas see võimalik on? Akvaariumil ju kaas peal? Aga akvaariumi nurgas on üks pisem auk kust siis lähevad läbi kõik vajalikud juhtmed, veefilter jne. Tüüp oli ennast mööda juhtmeid ülesse vinnanud, august välja roninud, kapi pealt alla kukkunud ja vudinal mööda põrandat ringi seigelnud. Jäime siis hästi tasa ja kuulsime krõbistamist. Tüüp oli ennast ilusti tuhkrutele mõeldud pappkarpi sisse seadnud. Saime ta sõelaga kätte ja panime akvaariumisse tagasi. Kasutasime teibituuningut seniks kuni midagi muud välja mõtleme :D Ideid?


Eile käisid meil Jüri sõbrad külas kellest üks osutus minu endiseks koolivennaks! Mängisime sellist vinget fantaasia ja rollimängu nagu Dungeons & Dragons. Põhimõtteliselt on see selline jutu põhjal põhinev mäng ja mängijad ise suures osas otsustavad mängu sisu, lõpu ja kõige muu üle. Seda on ääretult keeruline seletada. Igaüks saab omale teha karakteri kellel on siis teatud võimed, peab välja mõtlema enda loo - Kust pärit, miks ta siin on, kas tal on õed/vennad jne ja siis pead ennast sellesse rolli sisse elama ja reaalselt mängima seda tegelast. Sama teevad ka teised ja nii seigeldakse koos läbi maailma mille Dungeon master on loonud. Kindlasti segane jutt aga soovitan kindlasti kõigil vähemalt korra elus seda mängida. See oli minu esimene kord .. Me lõpuni ei jõudnudki ja mäng jäi niiiii põneva koha pealt pooleli, et mul oli lausa kurb! See on uskumatu kui lai on inimese fantaasia ja kui asjasse tõesti tõsiselt suhtuda ja lasta kompleksidel minna siis kui põnev see võib olla!


Veel üks väga suur uudis! Meie paksu sai omale nö jõuluks uue sõbra! Ta on meiega tegelikult nüüd natukene aega olnud. Paks on harjunud jagama ja on terve oma elu koos sõbraga elanud. Peale pärdiku surma oli paks väga üksik ja kurb. Ainult käis mööda toa nurke ja otsis. Mängimiseks polnud aega .. Pidi sõpra otsima! Üks hetk ta loobus ja oli lihtsalt pidevalt väsinud ja kurva olemisega. Asi oli selge, varem või hiljem tuleb paksule uus sõber võtta. Käisime loomapoes ja nagu rusikas silmaauku oli seal üks suuur suuur poiss kes oli juba 6 kuune ning tal oli õudne jooksuaeg ( loe : ta haises kohutavalt ). Reeglina võetakse tuhkruid 2 kuuselt ning selle poisi nö parim enne oli lõppemas. Eks tal oli üsna raske ennast sellise aroomiga müüa. Teadjamad aga teavad, et kohe kui loom ära kastreerida lõpetavad näärmed teatud aine eritamise mis jooksukaga kaasneb ning lõhn kaob juba paari päevaga. Otsus sai tehtud ja meie koju tuli Amadeus - lühidalt Atu!Omavahel saavad poisid väga hästi läbi. Alguses oli võimuvõitlus ja territoorimi jagamine nagu ikka aga nüüd on juba sõbralik mängimine ja põnevus. Paks on rahul ja meie ka. Tundub, et uus tegelane on poest pärit looma kohta vägagi sotsialiseeritud, enamasti nad kipuvad tugevalt hammustama, sest keegi neid ju ei õpeta. Esimesest päevast alates natukene õpetussõnu, noomitusi saanud uus tuhkrupoiss teeb oma hädad 98% juhtudes juba potti ja ei hammusta :)
 Poiss on nüüd ilusti kasitud, kastreeritud, vaksineeritud ja täitsa terve.

Mõõõõnnnuuus paks suslik on!

12 comments:

 1. Sul nüüd üsna palju uusi lemmikuid:) Tuhkrud on vägevad. Mulle nad meeldivad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe .. lausa 2 jah :) Oii ma nii jumaldan tuhkruid, ei kujuta oma elu ette enam ilma nendeta!

   Delete
 2. Hea on näha, et teie uus sõber sai endale hea kodu ning ei pea enam kuskil puuris nukrutsema. :) Toredad pildid!

  ReplyDelete
 3. Tõeliselt huvitav postitus! Loomasõltlane nagu ma olen :). Kõigepealt krabi ja siis tuhkur... Krabi näeb üliäge välja ja ma tahaks temast väga edaspidi ka kuulda, mulle veidi eksootilised lemmikud meeldivad. Ja Teie uue tuhkru võttu ma juba ammu ootasin, tegelikult lausa tundsin ette, kuidas see ühel päeval juhtub :P. See ju teada värk, et seal kus on, tuleb juurde. Superlahe ja kindlasti väikesele paksule parim jõulukink. Minupoolne pai Su lemmikutele (iseasi, kuidas Sa krabile pai teed :D)!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oehhh mina olen samasugune sõltlane .. Elu oleks lihtsalt niii tühi ilma nendeta! :) Atukas ja paks said oma paid kätte, krabile saatsin paid läbi klaasi ( just in case ) :D.

   Aitän sulle armsate sõnade eest ja võid kindel olla, et minu loomadest kuuled sa veel palju!

   Delete
 4. Hey,
  Ma juba ootasin seda minu kuulsusehetke. Aga mul oli ka nii tore sinuga. Ja Jüri kingitus on väga lahe. Ja kõik suured saladused tulid ka välja nüüd (6).
  Ole tubli siis ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tsauki, tsauuu! :)
   Minu saladuste pealt .. KUSSSSSS LILLU! :D

   Delete
 5. Kuidas see rollimäng käib? Tundub väga huvitav....:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on hästi keeruline seletada .. kõige parema ülevaate saad kui googeldad Dungeons and Dragons'it. :)

   Delete
 6. jumaaaaal, mis tegelased :D niii nupsud!

  tore blog, tervita Jürit! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vahvad tegelased on küll jaa .. :)
   Saadame Mirjamile, Hendrikule ja pisitütrele tervised vastu!

   Delete