Tuesday, December 18, 2012

What a wonderful life it is : Snapshots


Natukene minu tegemistest .. Tõotab tulla pikk postitus kuna vahepeal oli tõesti kiire ja väga palju erinevaid toredaid tegevusi mahtus sellesse ajaraami. Aga hakkan siis kuskilt otsast pihta :)
Vahepeal oli meil firma jõulupidu. Ka üleval olev pilt on tehtud meie jõulupeol sellise fotograafi poolt nagu Mats Õun. Jõulupidu oli väga tore .. Toimus see sohva baaris ning esinejaks oli Bonzo! Jõlupeo jaoks tegin igale kolleegile ka väikese kingituse .. Kokku 40 väikest kingitust ja see läks maksma mulle natukene alla 10€! Täitsa hästi kukkusid välja ka ..


Ostsin siis tiimarist pisi, pisikesi kuusekaunistusi ning kaunistasin need ise väikeste südamekeste ja kristallikestega ära. Igaüks sai täitsa omamoodi. Lisaks sellele tegin arvutis pisikesed kaardid ning kaunistasin peal oleva leevikese sätendava liimiga ning hiljem klammerdasin iga kaardi
 sisse ka ühe marmelaadi kommi.

Siin siis juba valmis pakid : Igaühele üks kuusekaunistus ja kaart.Veel käisin üks päev oma armsate sõpradega Drink Baaris oma näitlemisoskusi praktiseerimas .. Need kaks pilti on tehtud Jüri firma toote videovõtetel mis kahjuks avalikuks ei saa ning on mõeldud investoritele ning distributsiooni ettevõtetele. Väga tore hommik oli! Räägiksin teile 
lähemalt kuid Jüri veel ei luba :)


Pole midagi paremat kui kiire argipäeva keskel istuda Jüriga kohvikusse, tellida üks soe latte ning aknatagant lund imetleda.. Käisime Madissonis mis on Jüri üks lemmikuid söögikohti ja tegelikult meeldib see mulle ka. Siiani ei ole me pidanud kordagi pettuma ei toidus, ega teeninduses.


Selveri Jõulukirjas võib näha kingiideede all ka minu heade mõtete purki!Veel käisime me kumus "Mood ja külm sõda" näitust vaatamas. Täitsa vinge oli! Nägime 50'ndate kuni 80'nendate moeshow videosid millest enamus täitsa must valged olid ja kohati muigama panid. Kellel aega soovitan kindlasti läbi asutda. Pilet maksis u. 8€ kui ma nüüd õigesti mäletan. Sama piletiga pääses ka teistele näitustele ja käisime need kohusetundlikult ka kõik läbi ..


Kõige rohkem jäi mulle silma see maal 3'nda korruse B-tiivast ning näitus ise kandis nime "Geomeetriline inimene". Sellisele maalile leiaksin mina küll kodus koha.  Küll aga käisime ka viiendal korruse kaasaegse kunsti galeriid vaatams ja see tõesti KOHUTAS mind!! Ma pole iiial midagi niiiiiiiii veidrat ja kohatut näinud. Kas see on siis tänapäeva kunst? Okei .. Pean tõdema, et seal leidus ka pärleid kuid näiteks video alasti inimestest kes üksteise seljas olles valgelt seinalt kanajalgu maha kookisid ja ühte meest nendega loopisid? Miks ometi?


Käisime ka Coca-Cola plazas 3D filmi "The life of Pi"' eellinastust vaatamas. Film oli hea .. isegi väga hea kuid ma ei suuda seda mitte võrrelda Avatariga mis on siiani minu elu parim filmikogemus. The life of Pi filmi juures meeldisid mulle väga kõik loomad mis esimestes kaadrites ilusti 3D's otsa vaatasid ja juskui käega katsutavad olid kuid ülejäänud filmi vältel seda 3D efekti eriti palju ei kasutatud. Ootasin enamat. Samas julgen seda filmi siiski kõikidele soovitada see on kindlasti väga emotsionaalne ja mõtlema panev kogemus! Ja lõpp on twisted ;)

11 comments:

 1. Kas sinu heade mõtete purki saab selverist osta? :)

  ReplyDelete
 2. Ülim rõõm on näha, kui tihti ja meeldivalt Sa kirjutad! Jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
 3. Aga, kas seal heade mõtete purgis on juba paberrullides mõtted purgi sees? :)

  ReplyDelete
 4. Teistega koos paistad kuidagi eriti mini:) Mina sinu asemel kannaks ilmselt koguaeg kontsi.. hehee.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga ma olengi mini .. Minu õnneks või kahjuks ei saa ma kontsasid kanda kuna mul on jalgade pikki ja risti võlvi lamenemine ja see on minu jaoks väga valulik. On ainult teatud üksikud paarid mida kannatan paar tundi jalas kanda :)

   Delete
  2. Pealegi mulle meeldib pesamuna olla .. See teebki minust ju minu :)

   Delete
 5. Väga tore postitus. Nii armas, et tegid kõigile kolleegidele pisikese kingituse. Inimesed teavad, et hoolid ja pead neid meeles. Kuna Bonzo on mu sugulane, siis lausa pean küsima, et kuidas meeldis?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui armas kommentaar! Aitäh sulle :) Bonzo on ka meie firma turundusjuhi väga hea sõber ning jäime esinemisega väga rahule! Nalja oskab ta visata ja ei saa ütlemata jätta, et tema lugude järgi keerutas nii mõnigi tantsupõrandal jalga :)

   Delete