Friday, December 7, 2012

What a wonderful life it is : Home, sweet home!


Hei, hei, hei, hei mu armsad!

Olen Saaremaalt elusa ja tervena tagasi. Kogemus oli SUPER! Sellest räägin pikemalt järgmises postituses koos rohkete piltidega kuid samas on jälle niiiii tore kodus tagasi olla. Giveaway pole ka enam kaugel ning kingitused on teie kommentaaride seast ilusti välja valitud. Aitäh niiii hulgalise tagasiside eest! See motiveerib mind aina rohkem kirjutama .. 

Praegu püüame oma koju natukene jõulude meeleolu tuua ja esimesed kaunistused said täna aknale juba pandud. Kuusk on veel kaunistamata. Millal teie hakkate tavaliselt kodu jõuludeks kaunistama ning kas piirdute kuusega või ehite ka kodu üleüldiselt? 

Ja kuidas blogi uus jõuludest inspireeritud välimus meeldib?

6 comments:

 1. mulle vägaväga meeldib su blogi kujundus (ja blogi ka loomulikult) :) ilusat jõuluaega!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda on niiii tore kuulda! Aitäh :) Ja sinule ka ilusat jõuluaega!

   Delete
 2. Blogi näeb nii armas välja nüüd :):) Meie kaunistasime 1.advendil kodu,elektriküünlad ja tavalised küünlad ja muud vidinad sai välja pandud, jõuluteemalised kardinad akendel ees,suss aknal nii nagu peab :D .Kuuse toome kindlasti hiljem, 20. äkki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehe .. Aitäh sulle Mari! :) Meil sokki ei ole, sest minul ega jüril päkapikud enam ei käi nii kurb kui see ka ei ole :D Võiks ju? Meil on kunst kuusk seega saame varem juba ülesse panna.

   Delete
 3. Blogi on tõesti nunnu nüüd :)
  Meie oma kodu ei kaunista, kui siis mõni küünal ehk rohkem. Mulle toob jõulutunde kohev lumi aknataga, soe kallistus ja piparkoogid/brownied/trühvlid ning otse loomulikult mandariinid, millest mina võiksingi aastaringi toituda :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Kaia! :)
   Vot mandariinidega on mul ka selline eriline suhe .. Kunagi väiksena sõin kilo mandariine jutti ja siis tekkis jube allergia :D

   Delete