Saturday, December 8, 2012

OOTD : 08.12.12


Outfit 08.12.12

Tegelikult sai see outfit ostetud spetsiaalselt eile toimunud maakleritekoja jõulupeo tarbeks mille läbivaks teemaks oli ROCK. Esines terminaator ja näha võis üsna mitut nahktagi millel see õige vana rokipeeru maik juures oli. Mina otsustasin minna lihtsama vastupanu teed ja leida asjad mida ma ka tulevikus kanda saaksin.

Kusjuures pean au andma Jürile kes minuga too päev nagu Ženja Fokin mööda poode käis ning outfiti täielikult ise välja valis :) Aitäh muskam!

Nahast detailidega pintsak : Zara 69,95€
Kuldsete litritega maika : NewYorker 14,95€
Püksid : Bershka 19,99€
Saapad : Zara 49,95€
Käevõru : NewYorker 3-4€?
Kõrvarõngad : NewYorker : 1,95€
Kaelakee : NewYorker : 4,95€
14 comments:

 1. Niiii ilusad saapad, ma olen ka endale selliseid tahtnud koguaeg! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ka mina olen nendesse armunud .. Kusjuures need on jalas väga mugavad! Ainus miinus on see, et lume peal on nendega kõndimine VÕIMATU. Eks need ongi rohkem kevad-sügis saapad tegelikult :)

   Delete
 2. Väga cool näed välja :P Saapad on ikka ülimalt vinged! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo .. Aitäh Mari! Nii armas!
   Saapad on ka minu suur armastus esimesest silmapilgust :D

   Delete
 3. Minu meelest näed ka üüber vinge välja. Ja saapad on niiiii vägevad kahjums olen 182 cm pikk ja selliste saabastega oleksin päris hirmus :))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitääh Lillu! No minu 153 juures on kontsad lausa kohustuslikud. Aga äkki annad oma kasvust 5cm mulle ja siis on kõik rahul? :)

   Delete
 4. Noo 5 voiksin vabalt loovutada :). Mul on elukaaslane 190 cm ja siis nüüd olen hakanud kõrgeid saapaid kandma ja kingi aga ikka nii, et ma temast pikem ei oleks :D.

  ReplyDelete
 5. Sa küll eelnevalt mainisid juba, et saapad on jalas mugavad, kuid tahaksin veel kord küsida nende kohta :) Ostsin samuti paar nädalad tagasi need samad saapad, kuid siiani pole olnud vajadust neid jalga panna.. Vaatan neid ja iga kord mõtlen, et nad ikka kohe kindlasti peavad jalas ebamugavad olema :D ehk siis siit ka küsimus, et kas sul tõesti oli võimalik inimese moodi kõndida nendega terve õhtu ? Ja polnud üldse valus ega midagi? Äkki siis julgen ka neid varsti jalga panna :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures nad ei ole üldse ebamugavad ja kõndimine on üllatavalt lihtne .. Vähemalt minu jaoks küll. Ma ei ole eriline kontsa kandja ka seega .. :D
   Aga ma soovitaksin sul oodata kevadeni või siis kanda neid ainult siseruumides, sest lume peal on nendega käimine VÕIMATU, päris ausalt kohe.

   Delete
 6. Kontsadega näed niii püss välja :D

  ReplyDelete