Saturday, December 8, 2012

New in : 08.12.12Jope ostsin Kristiine sportlandist 90€ eest ja laste ( täpsemini poiste ) osakonnast. Arvasin, et see on palju soojem kuid pidin pettuma .. Sinna alla tuleb HULGI kampsuneid panna mille jahile siis homme minemas oleme :)

11 comments:

 1. Sellise hinnaga osta mitte-soe ese, mis muutub seetõttu ka ebapraktiliselt, on täiesti ebareaalne ost. Veidi otsimist ja oleksid saanud väga kena ja sooja ning kvaliteetse jope tunduvalt odavamalt. Muidu näeb jope iseenesest kena välja ja sobib sulle, kuid sellise raha eest soojapidavuse suhtes null asi osta.. Oehjah.. :) aga ei nori rohkem, ega sa vist ise ka ei teadnud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, hei .. Antud jope sai ostetud meelega selline spordikas millega talvel on hea lumelauda sõita ja see oli siis jope mida müüa soovitas. Väga paksu jopega on see suhteliselt vaevaline .. Eelmine aasta kogesin. Kuid ma lootsin, et suusajoped ikka pisut rohkem sooja hoiavad :)

   Delete
 2. Ega ma ei mõelnudki midagi halba. Sõidan samuti lumelauda ja väga hea suusajope hea liikuvusega saab ka soodsamalt, eriti kui vaatad ringi nt Sportlandis või Rademaris. :)

  Jope ise on väga ilus ja sobib sulle valatult. :) Lihtsalt kahju, et sellise raha eest ebaõnnestunud ostu said. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Õnneks pole hullu .. sain mõnusa sooja kampsuni ja sellega on täitsa okei :)

   Delete
 3. Nb: Teinekord proovi nt Icepeaki suusajopesid. Väga soojapidavad, liikuvad ja vastupidavad. On küll veidi kallim, aga tasub ära ennast.(neid on ka mitut sorti ja liiki, peaksid siis järgi vaatama, mis on mõeldud ikka lumelauaga sõitmiseks nt). :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jätan selle meelde .. Saan järgmine aasta ehk jõuluvanalt paluda :) Tegelt olen ka ise kuulnud, et icepeak'i joped on head kuid millegipärast ei tulnud mul see üldse meelde kui jopet ostsin.

   Delete
 4. Kas imelik/nõme vms ei ole kui tänaval samasuguse jopega poiss vastu tuleks? minuarust on juba siis nõme kui naissoost isikul on minuga samasugune jope,aga et veel meessoost...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mind see küll ei heidutaks, peaasi, et jope endale meeldib! Ja isegi kui tuleb keegi samasugusega vastu siis tõenäoliselt on see mõni väike koolipoiss, sest jope on mõeldud väikestele lastele .. Big deal? :)

   Delete