Friday, December 28, 2012

Nails of the day : Dark purple with a twist


Nagu näha siis suutsin oma väikese küünega ikka kuskile vastu minna ja pean selle küüne uuesti üle värvima .. See juhtub mul peaaegu igakord, isegi kui püüan olla väga, väga, väga ettevaatlik.

Küünte seisukord on vähe paremaks juba läinud kuid hetkel lõikan igasuguse väljakasvu kohe ära, sest küüned on liiga õhukesed veel, et pikemaks kasvatada ( suure tõenäosusega murduksid kohe ). 

Aga nüüd siis toodetest mida kasutasin :

Paremalt vasakule : Bellaoggi toon nr 45, Colorama toon nr 150, Colorama nr 51, Bellaoggi toon nr 50, aluslakk buk'ilt, Sally Hansen Instant dry pealislakk


Aluslakina kasutasin buk'i küünelakki. Põhjaks kandsin peale 1 kihi bellaoggi lillat küünelakki ning lasin küüntel täielikult kuivada. Siis võtsin appi nööpnõelad ja täpitasin valitud küüntele kolme erinevat värvi ja seda täpselt nii kuidas juhtus. Valge küünelakk jäi muidugi küüntel pigem helelilla kuid pole hullu.. Selline tulemus on ka ju okei :). Lõpuks kui küüned olid kuivanud kasutasin pealislakina Sally Hanseni kiiresti kuivavat küünelakki.


6 comments:

 1. Paar postituse ideed sulle -
  1)Võiksid teha ühe video, kus näitad kõiki enda kodus olevaid tube.
  2) Võiksid teha video,,Mis on minu käetkotis?''
  Mina vaataksin neid videosi kindlasti hea meelega :) Jään ootama.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohhoo .. aitäh heade ideede eest! :) Püüan need teostada.

   Delete
 2. kas see sally hanseni lakk kuivab küüntel kiiresti ära?

  ReplyDelete
 3. Tsau!
  Mul on ka see sally hanseni lakk. Noo väga jama aga mul tuleb sellega küünelakk tükkidena maha. Ma ei oska seletada aga phmts saan ma õige pisut nokkides paari tunni pärast selle lakki ühes tükis küüne pealt maha. See on nii nõme sest kui kodust välja lähen või midagi siis õhtuks on lakk poolenisti maas. Noo ainuke hea asi on et kui teen glitterpulbritega siis õhtu otsa on glitter peal ja hommikul saan selle kergesti ära nokkida. Noo pikk jutt sai aga loodan, et said aru :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, hei!
   Väga veider .. võibolla sattus sulle halvast partiist see küünelakk, sest minul küll nii ei ole :)

   Delete