Tuesday, November 27, 2012

What a wonderful life it is : SnapshotsTäna hommikul oli niiii mõnus päike vahelduseks sellisele pimedale ajale. Iseenesest olen ma rohkem õhtu inimene aga vahel väga naudin sellist varahommikust õrna päikest ja värsket kohvi! Mmmm .. Hommikul valdasid mind suures osas mõtted sellest kui HEA on ikka kodus olla! Neljapäeval läheme Jüriga Tartusse koolitusele ning ööbime ka hotell Tartus ja juba mul on koduigatsus .. 
5. Detsembril läheme me 3'ks päevaks ka Georg Otsa Spa'sse puhkama tähistamaks meie aastapäeva, väga mõnus ja tore iseenesest, aga enamasti ei jõua ma ära oodata kui koju oma voodisse tagasi saan.


Ostsin omale selle SUPER ARMSA notsu tassi, sest eriti talviti armastan ma õhtuti kohe mitu suurt tassi teed ära juua. Müügil on need Selverites vist 6€ ringis.


Siin siis paks askeldab ja tahab ka tassikest teed? Ta on üks väga vahva ja jäärapäine tegelane. Kõik mis ta tahab selle ta ka saab .. Aga ta ei ole selline röövel vaid vastupidi nö "viieline õpilane" kelles on grammike kavalust, grammike nutikust ja grammike leidlikust mida ta oskab edukalt ära kasutada selleks, et nautida oma tuhkruelu täiel rinnal.Paks on meil üks paras modell ka tegelikult ;)21. Detsembril on meil tulemas esimene Harrastajate võistlus. Siin alumise pildi peal on selgelt näha, et näiteks nii suure mehe vastu nagu mu treener ( harrastajate hulgas on selliseid päris palju ) on mul üsna raske vehelda, sest tema käsi on niiiii pikk võrreldes minu omaga, et kui ma rünnakule lähen piisab tal käe välja sirutamisest, et mulle juba torge saada. Seega pean rohkem kiiruse ja täpsuse peale mängima ja seda ma hetkel iganädalaselt harjutangi. Hoidke mulle pöialt! :)

Ja lõpus tahaksin veel mainida kui hea meel mul on selle üle, et teie poolne tagasiside kommentaarides on muutunud üha tihedamaks ning teie poolsed soovitused/arvamused valmistavad mulle alati ainult rõõmu! Mõnded aktiivsemad jälgijad on mulle tuttavaks juba saanud ning ootan huviga juba meie esimest ühist ettevõtmist ning koosviibimist. Kuidas teie tunnete, kas võiks korraldada mõnes mõnusas kohvikus sellise hubase olemise koos? :)

11 comments:

 1. Kuidas teisel tuhkrupoisil läheb?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei tahtnud väga sellest siin blogis rääkida tegelikult kuid teine tuhkrupoiss lahkus meie juurest natukene rohkem kui nädal tagasi vikerkaare taha raske neeruhaiguse tõttu.

   Delete
 2. Mulllle niiiiiii meeeldib Notsu! :)

  ja , niii kurb, et teist tuhkrukest enam pole :( Tunnen kaasa!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle kaa just Notsu meeldib, ei oskagi öelda miks :)

   Tal on nüüd palju kergem .. Ja nüüd on ta rõõmsalt oma teiste tuhkrusõprade juures kes enne teda läinud on.

   Delete
 3. Tunnen ka kaasa sulle :(.
  Aga kohvikumõte on minu meelest väga tore.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh kaastunde eest!
   Siis tuleks see kohviku mõte ellu viia ..

   Delete
 4. Nii lahe, et sa sellise spordialaga tegeled.. hoopis midagi muud :)

  ReplyDelete
 5. Pisikesest on väga kahju, minu kaastunne! Tean kui valus on lemmiku kaotus, pereliige ju siiski.

  Kohviku idee on tõesti vahva, mõnda vaiksesse ja sumedasse kohvikusse külma eest peitu pugeda oleks super :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Kaia kaastunde eest .. See on tõesti raske, aga nüüd püüame tal minna lasta ja paksule rohkem aega pühendada.

   Aga siis tuleks see plaan ellu viia! :) Peaasi, et ma pärast üksi ei kohvita :)

   Delete
 6. Hotell Tartu on väga mõnus koht :) Ausalt :)

  ReplyDelete