Tuesday, November 13, 2012

What a wonderful life it is : Snapshots


Väheke udune pilt aga LÕPUKS OMETI jõudsin juuksurisse! Nüüd on mu juuksed Lauri sõnul juba arvestatavad ning katkiseid otsasid pole peaaegu enam üldse. Erilist muutust ei ole, natukene lühemad ja väljakasv ilusti värvitud.Vahepeal sai minu armas sõber Martin 20. Talle korraldati üllatus sünnipäev mis kahjuks nii hästi välja ei kukkunud, sest külalised olid ennast juba mõnusalt sisse seadnud ning Martini saabumist ei märganud keegi. Üks hetk oli külalistel üllatus suur kui Martin juba rahulikult toas ringi käis ..Ja nüüd loomulikult toit .. Kui keegi teist armastab sushit siis julgelt soovitan minna parimasse sushi restorani kus ma iiiiiial käinud olen. See asub Viimsi Spas ja kannab nime sushi time. Makid on alati suured ja komponentidega ei koonerdata. Lisaks sellele üllatab alati kokk kahe TASUTA makiga mida proovida. Suuuuuurepärane maitseelamus!


Ja lõpetuseks natukene loomadest ka .. Meie pärdik on täiesti haige ning kahjuks ta minuga koos siin pildil ei ole. Tal on arvatavasti kõrvapõletik. Ta ei söö/joo, on kaalus tohutult alla võtnud ning ainult magab süles. Käisime täna ka arsti juures ja saime vajalikud rohud. Loodan siiralt, et temaga saab kõik korda ning ta on sama rõõmus tuhkrupoiss edasi!

Seniks aga kõigile päikest ja hoidke ennast!

8 comments:

 1. Hei!
  Väga armas pilt see viimane :) Siit ka küsimus: kas oled lasknud oma tuhkrul mingisuguse haisunäärme eemaldada? Küsimus võib olla natuke loll, aga kui ma kunagi uurisin tuhkru võtmise kohta, siis hirmutas ära see jutt, et nad võivad jubedat haisu teha, nüüd kuulsin viimati sõbranna käest, et on võimalik selle haisunäärme eemaldada vms. Tegelikult oleks üldse tore, kui sa kirjutaksid natuke lähemalt tuhkrust ja tema ülalpidamisest, oleks huvitav lugeda :)
  Sulle ka päikest!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! :)

   Ei mina ei ole lasknud haisunääret eemaldada, arvan, et see ei ole vajalik.Eestis ei ole selline asi levinud ja ei ole kindel kas seda üldse Eestis tehakse. Lõigatud tuhkur ise ei haise ja seda "skungi moodi haisutamist" esineb healjuhul 1-3 korda aastas ja see kaob ca 3'me minutiga. Pole midagi ületamatut ja arvan, et pole mõtet loomale üleliigset operatsiooni teha. Nad teevad seda enamasti siis kui ehmatavad tugevalt või tajuvad suurt ohtu ( seda ju ometi kodus ei ole ) enesekaitseks. On mõni üksik kord olnud kus paks läbi une kogemata on lasknud, sest on midagi unes näinud aga see on ju andeks antav, sest lõhn kuskile külge ei jää ja kaob üsna ruttu.

   Kui sind tuhkru teema huvitab siis siit : www.pisi.ee -> tuhkrutelk leiad kõik vajaliku info mis sul vaja võib minna :)

   Aga võin muidugi teha nendest kaa mõnikord pikema postituse kui huvi on. Mulle meeldib neist kirjutada :)

   Delete
 2. Lihtsalt info mõttes ütlen, et haisunäärme eemaldamine on Eestis ja üleüldse Euroopa Liidus seadusevastane. Põhjus selleks väga lihtne - operatsioon ei muudaks looma olukorda paremaks, teeks meelehead vaid omanikule. Kuigi mul endal tuhkrut pole, siis pisis tegutsedes on lihtsalt silma jäänud selline fakt :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. See oli ka mulle kuskilt meelde jäänud ja arvan siiralt, et ka mujal maailmas peaksid inimesed natukene oma peakesega mõtlema ja sellised tegevused tegemata jätma.

   Delete
 3. Heh, mul on tuhkrud olnud nüüd peaaegu 6 aastat. Ja selle aja jooksul olen seda tõsist haisu saanud tunda vaid paaril korral, kui keegi kas tõsiselt ehmatas millegipeale või vahel ka mänguhoos on lastud. Aga aknad lahti ja kerge tuulutus ja asi korras.

  Pärdikule aga pai, et ta ilusti terveks saaks! Mul on siuke tunne, et sul neil koguaeg mingid haigused kallal :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meil on sama lugu .. Saab ühe käe peal üle lugeda.

   Oeh, ma kohe ei oskagi midagi öelda .. Jääb ainult loota, et ta jalad alla võtab ning lõpuks iseseisvalt jälle sööma/jooma hakkab :(

   Delete