Monday, November 26, 2012

Product review : Tahe miracle serum


Olen nüüd mõnda aega saanud seda toodet kasutada ja nüüd on õige aeg sellest ka teile natukene rääkida. Tegemist on siis firma Tahe miracle seerumiga juustele. 

Ajendas mind seda toodet ostma tegelikult minu juuksur kes seda toodet pidevalt kasutab. Toode sisaldab keratiini ja pidi andma pool tulemusest mille annaks keratiinhooldus.
 Kõlab ahvatlevalt eks? 

Tegemist on tegelikult üsna kalli tootega ( Kaubamaja ilumaailmas 21€ ). Samas on see üsna suur pudel ja PÄRIS PÄRISELT kulub mul seda 1 korra jaoks täpselt kaks pumbatäit. Kasutatakse seda siis nagu ikka peale pesu niisketesse juustesse ja maha pesta pole vaja. 

Tavaliselt jaotan juuksed kaheks ning kannan siis eraldi kõigepealt ühele poole ja siis teisele poole. Ise ma seda päris igapäev ei kasuta vaid pigem 1-2 korda nädalas. Üle ei tasu ka oma juukseid hooldada..

Lõhn on sellel tootel väga vänge ja üsna omapärane .. Mulle muidugi väga meeldib! Ta on pigem selline puuviljane ja magus. Üheks miinuseks on selle toote juures see, et ta jätab käed peale
 kasutamist kleepuma ja kui seda liiga palju panna siis võivad juuksed veidi rasvaseks muutuda. Nagu ma juba enne ütlesin, kaks väikest pumbatäit on tõesti täiesti piisav. Tulemus on muidugi vapustav - juuksed läigivad, on kergesti kammitavad ja kenasti niisutatud.

Kellel rahakott võimaldab siis on see päris hea toode ja seda jätkub väga kauaks .. Kellele aga meeldib tooteid pidevalt vahetada siis ajab sama hästi asja ära ka mõni teine odavam ja väiksemas pakendis seerum näiteks Björn Axén'i oma.

No comments:

Post a Comment