Wednesday, November 14, 2012

New in : 14.11.12


Lõpuks soetasin omale selle KURIKUULSA ning SKANDAALSE raamatu seeria esimese osa nimega "Fifty shades of gray". Tegu on sellise shokeeriva ning sõltuvust tekitava raamatuga mida mina juba esimese kolme peatüki juures ei suutnud käest panna. Kindlasti ei ole see raamat mõeldud väga noortele kui ka nö konservatiivsetele inimestele, sest raamat räägib suures osas armastusest/seksist/ihast ning kirest ning seda mitte üldse ümber nurga vaid väga "in your face".

Maksis see Apollo raamatu poes 9,36€ ning kahjuks on see saadaval ainult inglise keeles.


Kui ma juba seal olin siis soetasin omale ka uue järjehoidja .. See oli väga vahva ja lisaks sellele veel magnetiga. Maksis see ca 2,45€

Sellistel sumedatel õhtutel pole midagi paremat kui ennast hea ja põneva raamatuga diivanile kerra tõmmata ja nautida mõnusat sooja teed!

13 comments:

 1. Ostsin ka uue järjehoidja hiljuti, välimuselt täpselt sama, kuid peal oli üks Marilyn Monroe aforism :)

  ReplyDelete
 2. Juba novembri lõpus ilmub ka selle sama esimese osa eestikeelne variant, ma just ootan selle ilmumist :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. mulle näiteks meeldib inglise keeles lugeda .. ei oskagi öelda miks :D aga ma võin öelda, et raamat on tõesti skandaalne nii palju kuii ma seda lugenud olen aga sellegipoolest väga hea!

   Delete
 3. Täna soetasin endale ka selle raamatu (eesti keeles), nimelt Eesti Ekspressiga maksis see vist 17.99, kui ma ei eksi. Varsti annan siis teada, mida ma sellest arvan :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ÜÜÜ, ootan põnevusega. Ise olen ca veerand ära jõudnud lugeda .. PÕNEV on! :)

   Delete
 4. Lugesin neljapäeva õhtul 190 lehekylge ära. Väga raske oli raamatut käest ära panna aga nüüd hakkab raamat venima, sest mul ikka väiksed eelarvamused selliste asjade kohalealt. :( mõtlen kui õudne see elu ikka Anal oleks :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda raamatut on tõesti raske käest panna .. Ma pole veel sinnani jõudnud kuid nüüd nädalavahetusel plaanin raamatu ikka kaaneni lugeda! :)

   Delete
 5. Aa ja põnev on raamat ikka :)

  ReplyDelete
 6. Yritasingi mitte midagi mainida sest ei teadnud kus maal sa oled :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh .. Nii armas sinust! Veel ei ole jõudnudki kahjuks raamatut kätte võtta, aga homme peaks olema terve päev minu päralt ja siis ei jäta ma võimalust kasutamata! :)

   Delete
 7. Ehee mina lugesin eile läbi. Mulle nii väga meeldis ! Kahjuks lõppeb nii kurvalt :( pean nüüd ootama teist osa :)

  ReplyDelete