Monday, November 26, 2012

Küsimus minu armsatele jälgijatele


Hei, hei armsad blogi lugejad!

Juba ca nädala pärast on algamas minu blogi talvine GIVEAWAY! Sellega seoses tekkis idee küsida teie enda käest mis oleks teie meelest parim ja magusaim kingitus mida Giveaway käigus võita? 

Avaldage oma arvamust julgelt, sest seekord teen kingivaliku just teie kommentaaride põhjal :)

Vastuseid ootan kuni 01.12.12


19 comments:

 1. Kuna see on jõulude giveaway siis võiks olla midagi jõulu teemalist? Mõnus küünal, mingi hea kätekreem (neid kulub mul nt. talve jooksul mitu) ja midagi, mis sa ise heaks arvad?

  ReplyDelete
 2. Minu arust oleks päris huvitav kingitus, mida võita, mõni eriti healõhnaline küünal jõuludeks ja näiteks mõni kehakreem :) Ja alati oleks tore saada purgitäis häid mõtteid ;)

  ReplyDelete
 3. Nõustun samuti selle heade mõtete purgiga :) Ja kuna Sa fännad lõhnaküünlaid, siis miks mitte neid ka oma lugejatele ära kinkida? Alati lähevad kaubaks ka mõned käpikud või villased sokid ;)

  ReplyDelete
 4. Heade mõtete purk on tõesti hea mõte:) Ja lõhnaküünal on praegusel ajal väga okei. Või siis mingi kätekreem ja huulepalsam :)

  ReplyDelete
 5. Ma pean eelnevatega nõustuma! Sa oled nii palju neid Joiki küünlaid reklaaminud, et nüüd oleks endal ka isu üks selline võita....eriti mõni selline, mis ka Sinu enda lemmik on ;)

  ReplyDelete
 6. Mõni oma kätega tehtud asi või talvine ilu/hooldustoode :)

  ReplyDelete
 7. Heade mõtete purk või mõni hea lõhnaküünal;)

  ReplyDelete
 8. Ei tea, kui originaalne mu vastuski on, aga tahtsin ka kohe purki mainida, mis endas sinu poolt kokku pandud häid mõtteid sisaldab. :)

  ReplyDelete
 9. kõige nunnum kink oleks armasad pehmed sokkid, aga mulle meeldivad siiski igasugused ilutootet, näiteks kasvõi talvised iluhooldustooted ,aga heade mõtete purk on tõesti väärt mõte

  ReplyDelete
 10. heade mõtete purk, ripsmedušš (ise plaanin osta selle http://www.frau-shopping.de/wp-content/uploads/2011/11/manhattan-sinners-saints-supersize-mascara.jpg) võib-olla mõni soe asi pähe (kõrvaklapid, need karvased, müts...)

  ReplyDelete
 11. Jaa, lõhnaküünlad on hea mõte :)

  ReplyDelete
 12. Nõustun kõigi eelmiste inimestega, endalgi täpselt samad mõtted. :)

  ReplyDelete
 13. Lõhnaküünal ja heade mõtete purk on tõesti tore mõte. Mina kui suur vidinate armastaja võidaks hea meelega näiteks väikese koguse Sinu odavamaid lemmiktooteid. Mitte, et peaks ära kinkima Tahe üüratult kalli seerumi, vaid selliseid pisemaid ilutooteid, mis, nagu juba ütlesin, on taskukohased.

  ReplyDelete
 14. Lõhnaküünal oli mu puhul kohe esimene mõte ja kuna talvine siis näiteks veel müts,kindad või sall :) Eespool paljud juba mainisid ka heade mõtete purki - armas ;)

  ReplyDelete
 15. võiks olla punutud korv, kus sees kõik külmadeks ilmadeks vajalik nt. kätekreem, huulepalsam, pehmed sokid ja nagu kõik pakuvad siis üks joiki jõululõhnaline küünal :)

  ReplyDelete
 16. Parim kingitus oleks Sinu enda poolt koostatud armsate asjade kombo. Kindlasti võiks see sisaldada ka sinule lemmikut Joiki küünalt.

  ReplyDelete
 17. piparkoogid või mingid jõulukommid nt, sädelev küünelakk või kaneelilõhaline küünal(see on selline jõululik) :)

  ReplyDelete
 18. Mul tuli ka esimese asjana pähe sinu tehtud heade mõtete purk ja siis lõhnaküünal:)

  ReplyDelete