Wednesday, October 3, 2012

What a wonderful life it is : Snapshots


Natuke tegemistest ja natukene pilte mis vahepeal tehtud ..

Käisime Jüriga eile Estonias Prantsuse Lütseumi sünnipäeva puhul klaverikontserti kuulamas koos Lauri Leesi ja teiste Prantsuse Lütseumi õpetajate ja õpilastega. Suureks üllatuseks tuli välja, et Jüri endine klassivend on nüüd Lütseumis 8'nda klassi prantsuse keele õpetajaks.
Täitsa tore oli .. Kahju oli ainult sellest, et meie istekohad asusid täpselt ühe suuuuuure suuuure posti taga ja esinejat ei näinud me peaaegu üldse. 
Samas kompenseeris see imeline klaverimäng selle täielikult!
Jüri on mul tubli ja teeb hommikuks maailma parimat putru! Ja kohe päris tõsiselt trumpab ta ka mu vanaema üle .. Siin kohal mainin ära oma veidra kombe kananagitsaid saia peale toppida. Nomnomnom!


Suslikud on juba vaikselt karva vahetama hakanud ja varsti on nad jälle pehmed suured mõnusad karvapallid nagu talviti ikka.

 Paks on meil ikka totaalne mürakaru ja kui ta änksi täis on siis põrkab ringi korteris nagu põrkepall .. Pärdiku "vaba aeg" mida võiks kasutada mängimiseks möödub aga lihtsalt külmkapi ees sitsides/sügades ja mind terroriseerides. No tema puhul on küll igasugune söök kinnisideeks ja külmkapp on tema jumal!

Pärdik poseeris mulle üks päev natukene :Palju naeru teie päevadesse!2 comments:

  1. Ma ei jõua ka juba ära oodata, millal nuustikutel talvekarv seljas, nad on niiiiiiii mõnusad siis.

    ReplyDelete