Tuesday, October 9, 2012

New in 09.10.12


Tegin mõningad uued sisseostud ja mõtlesin neid teiega jagada ..


Rosalindist ostsin uue Joiki küünla "Cinnamon bun". Lõhnab ta nagu ikka I-M-E-L-I-S-E-L-T! Meenutab mulle varsti saabuvaid jõule ja tekitab toas sellise hubase tunde .. 
Lihtsalt mainin, et kes plaanivad ka endale joiki küünlaid soetada siis rosalindis on need odavamad kui ntks kaubamajas. 

Hind rosalindis oli 6.65€ aga kaubamajas on need 7€'ga müügil.

Teine toode mille endaga kaasa haarasin on LOREAL'i jumestuskreem infalliable. Katvus on sellel väga hea ning pigem kasutan seda õhtul välja minnes kuna päeval kasutamiseks jätab ta minu jaoks kuidagi "liiga" maski efekti. Aga üldjoontes on see väga hea toode kuna ta jää laiguline ning püsib tõesti terve päeva ilusti peal.

Maksis see 15.35€ kui ma ei eksi.Nendesse käevõrudesse armusin kohe kui neid nägin. Kuna armastan kanda nii kulda kui hõbedat sõltuvalt siis tujust siis pidin mõlemad komplektid kaasa haarama kuna ühe kasuks ei suutnud otsustada.

Ostetud stradivariusest. 

Ühe komplekti hind oli 9.95€ ja teise 8.65€ 
Ma kahjuks ei suuda meenutad kumb neist rohkem maksis ja kumb vähem. 
Olen nendega tõesti rahul.. Väga ilusad ja efektsed!


6 comments:

 1. Joiki asjad on Joiki esinduspoes veel soodsamad. Kui Nõmme kanti asja, siis kindlasti tasub külastada. Küünlad maksavad ntks 5.50€. Samuti on ainult poest võimalik osta joiki seepe ilma karbita (karbiga on hind u 1€ võrra kallim). Ilma karbita seebid maksavad 2.30€.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen mitu korda mõelnud minna aga kuna sinna nõmme kanti kohe üldse asja ei ole siis pole ka sinna jõudnud. Peaks kindlasti ette võtma :)

   Delete
 2. Ning kui ei eksi siis laupäeval on ka mingi valik joiki küünlaid kaubamaja osturallil 5€ :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. üüüüü .. sinna pean ma küll jõudma! Aitäh! :)

   Delete
 3. On plaanis endalegi esimene JOIK küünal soetada. Kuna sa üpris tihti räägid neist postiviiset, siis millist küünalt sina soovitaksid? Mis tõesti ka toa lõhnama paneb :) Maitsed võivad meil küll erinevad olla, aga siiski oleks hea teada.. äkki meeldib endalegi

  ReplyDelete
  Replies
  1. "vanille et noisette" ja "creme brulee" on mulle väga meeldinud .. kui tahad, et ikka terve tuba lõhnaks soovitan osta 2 küünalt aga üks mis tõesti terve toa ära lõhnastab on marja sorbet'i lõhnaline ;)

   Rabarberi-maasika oma ma ei soovita .. lõhnab küll nuusutades imeliselt, aga lõhna tuppa edasi ei anna üldse.

   Delete