Monday, August 6, 2012

New in : Soon to arrive!
Täna tegin uue E5P tellimuse ja need kingad peaksid järgeva 7-14 päeva jooksul minuni jõudma!

Kes veel sellest internetipoest veel ei tea siis see asub siin : 


Tellitakse tavaliselt kambapeale nii, et postikulu jääb ca 2 euro kanti tavaliselt.. 
EHK need kingad on minu omad ainult 8€ eest!

Täna sain teada, et minu eelmine tellimus jõudis just Eestisse, õhtul peaksin info saama millal saan järele minna. Põnevus on suur! Eks siis teen ka new in postituse kui asjad kätte saan!

Kas olete sellest internetipoest ka ise varem tellinud? Kuidas rahule jäite? Kui on soovi võime teinekord siin kamba kokku panna ja koos tellimuse teha? Mida rohkem inimesi seda odavam postikulu.

Siin veel mõned ilusad tooted mis mul seekord tellimata jäid, kuid äkki keegi teine tahab tellida?Ärge unustage, et käimas on minu blogi GIVEAWAY kus loosin välja Babylissi sirgendajad : 
6 comments:

 1. Vale teema all, aga kirjutan siia, kuna ei leidnud kohta, kuhu saan Sulle kirjutada:) See Giveaway, mis käimas on... Mul läks loosimises osalemiseks kaks kommentaari kogemata...Alguses üks kommentaar ei läinud kohale, tund aega hiljem proovisin uuesti, siis läks kohe ja mingihetk ilmus see esimene kommentaar ka üle tunnise hilinemisega! Vabandust! Ühte neist ära ka kustutada ei saa... :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei!

   Kohe ei ilmugi kuna olen peale pannud selle, et pean ise confirmima iga kommentaari enne kui see avalikuks läheb .. Jube palju spämmi tuleb ja sellepärast ka selline "hilinemine" vahel juhtub :) Ei ole üldse hullu!

   Delete
 2. Hei!
  Selline küsimus, et kuidas sul sealt tellides nii väikene postikulu tuleb? Ma üritasin tellida ja isegi kui mitmepeale jne siis tuleb ikka igale esmelele suht sama summa otsa, ehk siis asjad ei olegi kuigi odavad..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei!

   See kelle kaudu mina tellin .. tema teeb nii, et ütleme on 10 tellijat ja 28 toodet ntks. Siis ta jagab postikulu toote arvu peale ja igaühe tellitud tootele läheb see summa siis otsa. Tavaliselt 1-3 euri :)

   Delete
 3. Aa okei, ühesõnaga point on ikka siis selles, et mida rohkem asju tellid seda väiksem postikulu tuleb, selge aitäh :)

  ReplyDelete