Tuesday, June 19, 2012

Product review : Joik'i tooted / küünlad

Esimese postitusega räägiksin natukene enda kogemusest Joiki toodetega. Endal on olnud kogemusi nüüd 3'me hooldustoote ja mitmete küünaldega. Üldiselt arvan, et hinnad on sutsu kallid selliste toodete kohta, aga mina kui lõhnafriik olen siiski sõltuvuses.

Esimene toode mida proovisin oli Joiki ihupiim kitsepiima ja sheavõiga.

Maksab see poes ca 6 eurot. Minu kogemus sellega on super hea. Vannitoa riiulilt see mul kunagi ei puudu.
Seda jätkub üpris kauaks, lõhn püsib peal kaua ja ta ei ole üldse rasvane. Ainukene asi mis selle toote puhul juhtuda võib on see, et lõpuks hakkab see lõhn vastu kui seda piisavalt kaua kasutada. Siin kohal hoiatan, et inimestel kes kardavad herilasi ei soovita seda suvel enne välja minemist peale panna. Räägin siin omast kogemusest! Tundsin ennast nagu meepott mille ümber herilased tiirlevad.

Veel proovisin samast seeriast kehakreemi kookospiimaga. Alguses tundus hea kuid peale paari kasutuskorda hakkas vastu. Nüüd seisab ja kogub tolmu. Lõhn oli kuidagi väga häiriv.

Kolmas toode mida mõtlesin katsetada oli Joiki päevakreem kibuvitsaseemne ja nisuidu õlidega. See mulle just eriti muljet avaldanud ei ole. Kuna mul on üsna kuiv nahk ninaümber ja otsaesisel siis vajan midagi rohkem niisutavat. See konkreetne kreem on kuidagi vedel ja minu meelest suhteliselt mõtetu. Seda teist korda enam ei ostaks. Lõhn ei ole ka just kõige parem.
Kui nüüd rääkida küünaldest siis nendest olen TÄIELIKULT SÕLTUVUSES.  Need on absurdselt kallid, aga no ilma ei saa.. Siin kohal pean veelkord mainima, et minu kiiksuks on lõhnad. Mu kodus on väga palju lõhnaküünlaid, lõhnu ja üleüldse tooteid mis lõhnavad. Need peavad KINDLASTI lõhnama ja mitte ainult, vaid lõhnad peavad omavahel kokku sobima. Esimene Joiki küünal mille endale soetasin oli "Vanille et noisette". See oli tõesti väärt ost. Piisas kui ma küünla 15'neks minutiks põlema panin kui juba terve tuba nagu paradiis lõhnas. Üks vaieldamatu lemmik. Teine küünal mida proovisin ning milles kahjuks pettusin oli "strawberry and rhubarb". Kui poes valisin tundus selle lõhn vastupandamatu ja nüüd kui põletanud olen seda ei anna see millegipärast üldse lõhna edasi. Kui lähedalt nuusutada tunneb küll, aga isegi peale 40 minutit põlemist pole kaugemale lõhna tunda. Vb sattus mulle lihtsalt kuidagi halvasti välja kukkunud küünal, aga see on kaheldav. Järgmisena soetan omale arvatavasti "Creme Brulee"lõhnalise küünla.. Loodan, et see on sama hea nagu esimene küünal mille soetasin. Samuti põlevad Joiki küünlad ilusti lõpuni, nii, et klaasi külge ei jää vaha, ning küünal ei lähe raisku.


Üleüldiselt minu meelest üks ütlemata hea Eesti firma. Julgen soovitada.


xoxo

2 comments:

 1. Hei hei, kas tõesti need küünlad panevad terve toa lõhnama? Olen neid pikk aega kaupluste riiulitelt piilund a ei julge osta kalli raha eest kui ei ''tööta''.
  Tundub vga arukas blogi olevat, jään kindlasti ootama uusi sissekandeid :)

  ReplyDelete
 2. Kui olen sinuga aus siis see täiesti sõltub küünlast .. tean, et "Vanille et noisette" tõesti annab väga hästi lõhna edasi ja samuti "Creme brûlée" aga samas nad ei ole karjuvalt vänged, et häirima hakkaks ;)

  Väiksema toa peaksid küll ilusti ära lõhnastama .. Minu magamistoa vähemalt küll. Kui, aga panen küünla elutuppa kus on ühtlasi veel kööginurk + esik siis seda see kahjuks ära ei lõhnasta. Vb kui 2 panna siis küll..

  Kui sa tahad, et su tuba TÕESTI lõhnaks siis soovitan "Glade"'i seeriast küünlaid mida müüakse igas suuremas poes. Kestavad 30h ja su tuba lõhnab juba 15 minutiga. Need on sutsu odavamad ca 4 eurot.


  Rõõm kuulda kui meeldib! :)

  ReplyDelete