Tuesday, June 5, 2018

Kuidas selle singli tegemine sujub? Kaugel asjad on?


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!

Ja ongi kätte jõudnud see päev, kui saan Teile natukene rohkem oma unistuse täide viimisest rääkida. Kellel mõned postitused vahele jäänud on, siis lühidalt võin öelda.. Alates sellest, kui ma olin umbes 15 aastat vana, olen ma unistanud sellest, et lindistaksin kunagi oma loo. See on üks paljudest unistustest, aga siiski vägagi tähtsal kohal. Ma ei ole kunagi mõelnud nii, et tahaks kuulsaks lauljaks saada.. Ma olen lihtsalt tahtnud seda kogemust saada. Mis tunne on laulda sellesse õigesse stuudio mikrisse. Mis tunne on täiesti nullist laulu luua. Mis tunne on seda hiljem kuulata ning mis tunne on see, et sa oled selle lõpuks ellu viinud. No nagu midagi sellist, mida oma bucket listist hiljem maha kriipsutada. Kuni tänase päevani olen ma vaid ühe suure asja oma taolisest listist maha kriipustanud. Selleks oli kaljult alla hüppamine. Olgu selleks langevari või paraplaan, vahet pole. Ma lihtsalt tahtsin tunda, et mis tunne on linnu kombel kõrgel, kõrgel taevas lennata ja alla vaadata. Mõni aasta tagasi tegime Kristo õega koos selle unistuse teoks. Me käisime Põhja-Küprosel, sõitsime kõige kõrgema kalju tippu ja jalad värisedes hüppasime alla. See tunne on kirjeldamatu. Mul on sellest ka üks pisikene jäädvustus, kes seda näinud ei ole. See on küll super lühike, aga vähemalt midagigi. See on kohe kindlasti üks vingemaid mälestusi minu elus, millele siiani vahel mõtlen ja mis mind vaikselt muigama paneb. Ma nii hästi mäletan, kuidas ma peale maandumist nutsin/naersin ja öökisin samal ajal. Helistasin Kristole ja karjusin "MA OLEN ELUS"! Kirjeldamatud emotsioonid ühesõnaga.Ma olin pikka aega oma unistused kõrvale seadnud ja ausalt öeldes.. Ma olin ennast nagu väheke kaotanud. Ma olen alati olnud selline suur enesemotiveerija, eesmärkide seadja ja alati endaga kõvasti tööd teinud. Eks elu juhtub ja minu elus olid hoopis teised prioriteedid. On siiani tegelikult. Minu suurimaks unistuseks täna on kasvatada oma lapsest hea inimene ja olla oma abikaasale toeks. AGA.. Ma olen ka arvamusel, et iseennast ei tohi samuti unustada. Me peame leidma aja ka iseenda unistuste jaoks. Olgu need nii pisikesed või suured kui tahes. Et me lihtsalt iseennast sellel teekonnal ära ei kaotaks. Peale rasedust ja lapse esimese eluaasta mööda saatmist tundsin, et pean tegema midagi iseendale. Võtma enda jaoks selle kõige kõrvalt mõnel päeval nädalas mõned tunnid, et viia ellu midagi sellist, mida ma siiralt tahan. Et oleks lõbus, põnev ja et ma saaksin midagi uut õppida. Et ma saaksin kunagi sellele kogemusele tagasi vaadata ja mõelda, et täitsa lõpp.. Ma tegingi selle ära. Et kunagi rääkida Krisile, et ta ei laseks oma hirmudel ennast kunagi takistada ja et kui me midagi väga tahame, selle nimel vaeva näeme, siis on täiesti võimalik, et need soovid ka täide lähevad. Tuleb lihtsalt pühenduda. Nii sündiski idee sellest, et ma salvestan päris enda singli. Sest miks mitte? 


Kuna kõige parem ja lihtsam on mul oma stoorit ning emotsioone edasi anda läbi videopildi, siis salvestasin teie jaoks video. See on siis antud postituse päises. See sai päris pikk, aga ma rääkisin puusalt. Täpselt nii, nagu torust tuli. Seal kirjeldan seda, kuidas kogu lugu sündis, milliseid takistusi tee peal ette tuli, kaugel me asjadega nüüd oleme ja mis edasi saama hakkab. Praegu on asi nii kaugele jõudnud, et minu vokaal on sisse salvestatud ja ainus samm, mis on veel meie loo avalikuseks tulemise ees, on see, et meil on vaja singli jaoks fotot. Siin paluksingi Teie abi. Kas teie seas leidub fotograafe? Või graafilise disaini kunstnike? Kas äkki on just sinu portfellis pilt, mida võiksime kasutada antud singli jaoks? Selleks, et teil oleks kergem seda mõttelõnga kerida, siis kirjutan siia loo pealkirja. Kui sulle tundub, et sul võiks olla midagi sellist või sa oleksid valmis midagi selle looga seostuvat looma, siis palun kirjuta mulle! Kas näiteks facebooki, instagrami või meilile: triiinuliiis@gmail.com. Meie singel kannab pealkirja: "Same Old Story". Suur, suur aitäh teile, kes te mind siiani instagrami kaudu ja facebookis soojade sõnadega motiveerinud olete. See on mulle meeletult oluline! Ja eriti armas on lugeda lugusid, kus olete rääkinud sellest, kuidas minu lugu on innustanud teid oma unistusi ellu viima. See tähendab seda, et ma olen juba võitnud! Aitäh, et minuga sellel teekonnal kaasas olete! ♡ Aaaa ja kui kõik plaanipäraselt läheb, siis saan teiega tulemust jagada juba 13 juuni! MA OLEN NIIIIII ELEVIL JA ÄREVIL! Oh my!

16 comments:

 1. Väga lahe, eeskujudeks paljudele ja kindlasti tuleb sellest üks äge projekt 😊

  Ps, üks sõbralik soovitus ka - võiksid oma blogipostitustes veidi rohkem lõikude kaupa kirjutamist kasutada. Palju mugavam oleks lugeda, kui pikki lõike üksteise otsas olevat teksti, eriti just telefoniga ☺️

  ReplyDelete
 2. Sa oled imeline.... tubli tüdruk... ei jõua ära oodata ,sest sa unistasid sellest nii ammu,see on kindlasti mega hea,armastan sind !

  ReplyDelete
 3. väga kohe ootan, musid-kallid

  ReplyDelete
 4. Edu! Ootan huviga seda singlit. Ja ma sooviks teada, et mis lugu mängib taustaks, kus lendad selle asjandusega, parablaan vist oli selle nimi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehe, ma ausalt öeldes ei mäleta enam :D

   Delete
 5. Need juuksed!! 😱 kuidas sa nii ruttu nii blondiks said ja seejuures veel juuksed pähe ka jäid? 🙂 ma triiibutan juba üle poole aasta iga kuu, aga üldmulje on ikka pruun :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minul sama küsimus :)

   Delete
  2. Hmmmmm, peaks vist postituse tegema 😊

   Delete
 6. Kas sa selle projekti rahalisest poolest ka saaksid rääkida? Pean tunnistama, et mul on sama unistus, aga olen selle eos juba maha matnud, sest kogu see protsess ju maksab ja mitte vähe ilmselt? Et just need nüansid - kust leida partnerid ja kellele mis summad ligikaudu läheksid selle unistuse täitumisel.

  ReplyDelete
 7. Aga mina kuulsin just Raadio2-st Sinu lugu :) See on ju päris hea, lahe ja omamoodi. Ei ole mingi tava tümpsukas või aegluubis armastuslugu. Ja su hääle tämber on väga hea kuulata! Super!

  ReplyDelete
 8. Ma ei leia seda youtubest. Saab keegi linki jagada?

  ReplyDelete
 9. Kust laulu kuulata saab? Ei leia.

  ReplyDelete
  Replies
  1. https://candydrivemusic.com/album/792260/same-old-story-feat-triinu-liis

   Delete