Thursday, April 19, 2018

YOUTUBE-i müstilised paigad

Pilt on illustreeriv, aga üsna sama shokeeritult ma selliseid videosid vaatangi

Ma ausalt öeldes ei plaaninud sellel teemal üldse kirjutada, aga kuidagi juhtus nii, et mul sattus olema vaba õhtu. Kohustustest vaba. Ma ei mäletagi enam ühtegi sellist päeva, sest viimasel ajal on kuidagi kõik tegevused jutti kuhjunud ning niisama surfamist pole ammu olnud. Mitte, et see halb oleks. Lihtsalt.. Kuidagi imelik tunne oli. Teha tass kuuma teed ja hakata üle saja aasta vaatama mingeid mitme kuu taguseid nägemata videosid. Selle asemel, et koristada, tööd teha, pildistada või ala pesu pesta. Igatahes.. Ma tahtsin tegelt jumala randomil teemal rääkida. Sest ma ei saa aru, kas see on ainult minu probleem või?

Mul juhtub tihti nii, et kui ma ühel hetkel tõesti lõpuks maha istun, et internetis surfata, siis lähen kiikan enamasti oma lemmik youtuberite kanaleid. Kui põhilised videod vaadatud saavad, siis hakkan ma kuidagi automaatselt paremal olevast küljeribast teisi videosid vaatama. Esialgu on seal üsna sellised normaalsed asjad.. Võibolla sellised kanalid, mida muidu eriti ei jälgi, aga seekord pealkiri kõnetas vms. Aga siis.. BOOM! Järsku ma vaatan Jenna Marbles-i videot sellest, kuidas ta ühe päeva oma koeri beebina kohtleb. Järgmine hetk on mul ees mingi Dr. Phili saade naisest, kes arvab juba seitse aastat, et ta ootab jeesuse last ning õige pea läheb sünnitama ning asi päädib sellega, et järgmine video on "My strange addiction," kus mingi naine igapäevaselt vetsulõhnastajat omale purkide viisi suhu laseb või kuidas keegi oma kassi karvapalle lutsutab. HOW??? Iga jumala kord noh. See youtube on nagu üks suur must auk ja never ei tea, mis video seekord kõik ihukarvad püsti ajab. 

Näiteks täna ka.. Läksin vaatasin oma lemmik kanalite videosid ja siis järsku leian ennast vaatamast videot, kuidas üks paarike maailma kõige vürtsisemaid nuudleid sööb. Siis sattusingi Jenna videole, kus ta oma koera beebiks riietab, talle mähkmed jalga paneb ning söögitoolis püreed lusikaga annab. Seejärel sattusin ma videole, kus lahutatud paar oma abielufotosid vaatab. Siis oli video sellest, kuidas üks naine omale 60 000 dollari eest maniküüri tegi. No ma ei pea vist jätkama. Siis panin ma kogu selle krempli kinni, enne, kui ma veel sügavamale vajun ning proovin midagi targemat oma eluga peale hakata :D Samas nagu.. Need videod on nii random, aga ometi vaatan ma vahel ikka mingi 20 minutit järjest seda, kuidas keegi kõiki mcdonaldsi burgereid maitseb näiteks. Oh god why? 

Mul on tegelikult üks raamat pooleli, mille ema mulle lugemiseks andis. Peakski vist pigem selle juurde naasma. Aga mind huvitaks, et mis on KÕIGE VEIDRAM video, mida internetis vaadanud olete? Kas eksite samamoodi vahel internetisügavustesse? 

7 comments:

 1. 2 girls 1 cup😄😄

  ReplyDelete
 2. Awww,sa ikka loed seda raamatut :)

  ReplyDelete
 3. Sama, kui teha video sellest kuidas sibulat või sidrunit süüa :). Why? Aga noh, inimesed vaatavad. Isegi vaatan, kust ma muidu tean. 🤣

  ReplyDelete
 4. Extreme Cheapskatesi üks klipp, kus naine oli nii kitsi oma rahaga, et läks pesumajja, kus inimeste üksikuid sokke kasutaks endal sidemete asemel. Elas ise kunagises haiglas ja bändikaaslastele algul jagas raha, siis korjas enamus tagasi nende ringisõidutamise eest.

  ReplyDelete
 5. Youtube on tõesti müstiline...kõige imelikum vist on olnud dokumentaal nendest reborn beebidest ehk siis VÄGA reaalsetest nukkudest ning sellest, kuidas mõni neid endale mingi 20 koju kuhjab ja siis lastena kohtleb..ja teine dokumentaal oli meestest, kes end üleni naise kummiülikonda tõmbavad ja siis sellistena ringi käivad. Ma seda kahjuks ei mäleta, mis selle pealkiri oli, aga.... :D

  ReplyDelete
 6. Alles sa rääkisid et hakkad jubedalt vloge tegema aga sa pole siiani ühtegi teind? Whyy? Nii põnev oli vaadata 😀

  ReplyDelete
 7. mulle meeldib hoarders ja complusive obsessive cleaners jms vaadata enne koristamist. lisaks teiste meikimisasju kuhjades näha.
  ning kaks jaburat asja ja üks neist lahe. pärnumaranda ning mina olen dinosaurus. veidrad leiud kunagi. special books by special kids lehel vaatan, eri moodi sündinud lapsed, kes elavad, on elurõõmsad ja need videod õpetavad nii palju sellist empaatiavõimet, rõõmu ja arusaamist, et olgu mis väike häda sul tahes, ikka on elu ilus.

  ReplyDelete