Thursday, April 26, 2018

Testin: Maybelline brow tattoo - Kas toimib?Vaatasin mõnda aega tagasi Liisa Pärnpuu videot selle sama toote kohta ja mul tekkis suur kiusatus seda ise ka proovida. Esiteks tundus mulle hullult lahe seda kulmuvärvi ühes tükis maha kiskuda ja teiseks.. Mu kulmud on nagunii juba kohutavas seisus, seega hullemaks ikka minna ei saa eksole. Kuna ma ei ole just teab mis ilublogija, siis kindlasti ei oska ma ilmselt sama head ülevaadet anda, aga ehk saate aimu toote olemusest ning siis saab juba igaüks ise otsustada, kas see on midagi tema jaoks. Mina valisin omale poest välja tooni "light brown". Esmapilgul toodet peale kandes tundus see ikka VÄGA tume. Vahetult enne toote pealekandmist alles hakkasin mõtlema, et ei tea, kui hea mõte on vaid mõned päevad enne oma suurt sünnipäeva taoliste katsetustega tegeleda. Aga noh.. Suva. Need on ju kõigest kulmud, eksole? 

Selle toote konsistents on pigem selline kleepuv ja paks.. Veidi nagu pigi? Ka pintsel ei ole ausalt öeldes ühtlaselt pealekandmiseks kõige mugavam. Minul õnnestus küll korra ikka jummmala mööda värvida. Aga eks korduvalt kasutades tuleb ilmselt pädevus ka. Mis mind selle juures tegelikult murelikuks muutis, oli see, et kuna toode juba praegu nii paks on, siis huvitav, kas see pidevalt kasutamisel muutub aina paksemaks ja seetõttu pealekandmine veel ebamugavamaks? Hetkel öelda ei oska, aga eks paistab. Hind on sellel tootel ligikaudu 9-10 eurot. Mina ostsin enda oma Rimist. 

Üleüldiselt ei ole ju tulemusel isegi viga.. Mis minule eriti ei meeldinud, oli see, et tal on nagu pigem selline punakas alatoon. Liisa videost oli näha ka, et mida päev edasi, seda punakamaks ta kuludes läheb. Aga eks siis aitab kulmupuuder jälle hädast välja. Minul muidugi õnnestus värvida nii, et ühte kohta jäi väike täitmata auk. Upsi. Samas nagu.. Positiivne oli jällegi see, et toode toonis natukene ka kulmu all olevat nahka, et "vähesema karvaga" auke oleks vähem näha. Peale toote pealekandmist peab sellel laskma mõjuda lausa 2 tundi. See on ikka üüüberpikk aeg! Ma jumala kannatamatult ootasin ja ootasin ning lõpuks täitsa unustasin ära, et mul midagi peale pandud oli. Tulemus peaks kestma kolm päeva. Aa ja mis veel.. Minu meelest kulus ühe korra peale toodet imevähe, seega tegelikult peaks seda jätkuma päris pikaks ajaks. Kõige lemmikum asi kogu selle toote juures on see, et seda saab peale kuivamist ühes tükis maha tõmmata. Ma vist panin natukene liiga õhukese kihi, seega edaspidi proovin natukene rohkem panna, et lihtsamini seda hiljem maha saaks. Samas ega väga hullu ka ei olnud. See maha tõmbamine on umbes samasugune nagu suvel päikesepõletusest kooruva naha maha tõmbamine 😄 Vägagi rahuldust pakkuv! Kes veel proovinud on? Kuidas meeldis? Kas teised toonid on vähem punakamad? 

Ma ideaalis tahaks proovida seda Grey browni, aga kahjuks olid toodetel tagumised kleepsud kleebitud täpselt selle värvi kirjelduse peale, seega poes ei olnud võimalik tooteid üksteisest eristada. Ehk halb partii? Ma nokkima ka ei hakanud neid kleepse pealt ära. Oleks vist tiba imelik olnud?

16 comments:

 1. Hommikul nägin su instastory ja läksin ka kohe Soomes poodi seda ostma ja samuti olen ülirahul :)
  Eestis on ikka toode tunduvalt odavam- meil siin 16,35€

  ReplyDelete
 2. Mul on see dark brown. Aga see ei ole ikka nagu nii tume nagu ma sooviks. Ja punakas alatoon on ka sellel. Õnneks mul on juuksed ka punaseks värvitud siis niiväga ei häiri.

  ReplyDelete
 3. Mina läksin ka Liisa video järel kohe seda poodi ostma.. Ja ma ei tea, kas sa sattusid mingi sooduskampaania peale või ma sattusin valel päeval poodi, aga Tallinnas ühes asuvas Rimis maksis see küll 16.90. See hind tundus mulle jälle liiga palju ning lõpuks tellisin hoopis internetist 11 euroga. Homme hakkan katsetama, tundub nii põnev toode! :)

  ReplyDelete
 4. prokosmeetika.ee-st leiab refectocil kulmuvärvi, jagub megaaaaa kauaks ja kirjade järgi peaks peal püsima kuni 6 nädalat (oma kogemusest ütleks, et näha pealt tuleb mingi 3-4 päevaga maha, kuid kulmudel püsib tõesti nädalaid).
  Hind koos vesinikuga tuleb ka kokku u 10€ ning peale kandmine on ka VÄGA lihtne.
  NB! Peal tuleb hoida 10 min 😀 niiet soovitan katsetada pigem sellega! Saab veidi kiiremini ja lihtsamini pikemaks ajaks tulemuse! 😉

  ReplyDelete
 5. Ma soovitaks viljandis kulmude korrastamiseks sulle Stinat Sviiti ilusalongist. ( fb mua stina saarik)
  Liisa ju ka viljandist pärit ning kui ma ei eksi, siis viljandist lahkudes suunas tema oma kliendid
  just Stina juurde ( ehk siis nagu Liisa garantii vni 😄)
  Ja kui muidu oled tallinnas käinud, siis kindlasti rõõmustad viljandi hindade üle

  ReplyDelete
 6. Katsetanud ei ole, olen ka jäänud refectosili juurde.. Aga toote pilti vaadates tundub et korgi järgi on võimalik toone eristada ja sel juhul ongi light ja dark punakad?

  ReplyDelete
 7. Mul oli iga kord pärast esimest õhtust näopesu (ka veega) enamus värvi maas ja kulmud ja nahk all oranzikas (kasutasin tumepruuni). Alguses jääb jah tulemus ilus, aga kui veega oranziks läheb siis ei näe sellel mingit pointi ja nii see sahtlisse seisma jäigi... Kui järgmine päev ikka juba kulmuvärvi järgi lisaks tuleb haarata, siis minu jaoks ei täida eesmärki - pigem juba kulme värvida. Minu arust suht sama tulemus, mis nt kulmumarkerit kasutada ja ei pea 2 h peal hoidma.
  Mõtlesin ka, et püsib 2-3 päeva, et suvel rannas hea või spasse minna, et muretu olla - aga no ei taha veest välja tulles oranzide kulmudega olla :D Heledamatel toonidel ehk ei ole see kulumistoon pärast nii hull?

  ReplyDelete
 8. Ise ei ole proovinud, aga sõbranna proovis ja ei olnud ka 100% rahul. Ise kasutan mingit odavat 2.50 henna värvi mis on parim ost üle pika aja - JOANNA HENNA kulmu ja ripsmevärv. Pärnust tean et saab Porta 1 meigipoest. Mega kerge panna, piisab 5 min ja juba konkreetsed kulmud nöos. Algul on veidi punakas KUID läheb 10-15 min mööda ja õhuga tõmbab ilusaks pruuniks. Muidugi kulub 2 päevaga nahalt maha aga karvad jäävad ikka tumedaks. Üli rahul. ;) Delia kulmuvärv teine millega ka väga rahul.
  Aga sina näed ikka kaunis välja ;)

  ReplyDelete
 9. Proovisin ka kohe seda kõige heledamat ja minu arust ülilihtne ja mugav kasutada, panin veidi paksemalt, siis tuli ilusti ühe tükina maha. Tulemusega super rahul ja juba teine päev ja näeb sama välja nagu esimesel päeval. Rimis muidu jh mingi 16.90, aga praegu oli soodukas 9.99€. Tänud reklaamimast,mina olen küll rahul...nüüd põnev jälgida, kui kaua reaalselt ilusana püsib. :)

  ReplyDelete
 10. Tunduvalt lihtsam tundub ise tradehousest või mujalt vajalikud kulmuvärvid osta ja ise peale kanda ning 5 minutit ja voilaa valmis ning tulemus püsib 2-3 nädalat :)

  ReplyDelete
 11. Mina soovitan ka pigem Refectocili. Paljud kosmeetikud kasutavad seda firmat oma töös. Ei ole seda Maybellini oma proovinud, aga ei tundu eriti hea.

  ReplyDelete