Wednesday, April 4, 2018

Loomad lapse voodis?! Voodipehmendused Kräsupealt!


Mul on see postitus juba tükk aega mõtetes mõlkunud, aga viimase paari nädala jooksul on olnud lihtsalt nii, nii palju erinevaid sündmusi, üritusi ja projekte, et tegemata see siiani jäigi. Aga on aeg see viga parandada, sest ma leidsin nii vinge pisikese käsitöö e-poe ja oleks patt seda infot mitte jagada. 

Krisil on kombeks öösiti mööda voodit ringi tuuseldada ja kahjuks juhtub nii, et kui seda silmad kinni teha, siis üsna tihti käib see väike peakene kolks vastu võrevoodi ribisid. Meil hällil oli voodipehmendus küll, aga võrevoodile esialgu nagu ei ostnud, sest see ei tundunud üldse vajalik. Kui Kris aga öösel ringi käputama kippus ja peaga vastu võrevoodit kogemata aina tihedamini lõi, siis sain selle vajalikusest üsna ruttu aru. On päris keeruline mitte ülesse ärgata, kui taolise mütsuga pea ära lööd. Hakkasin siis uurima, et kus mida pakutakse ja mis hinnaklassis need üldse on. Ma esimese raksuga kirjutasin muksulasse ja siis võttiski minuga ühendust Sigrid. Ta näitas mulle oma tööd ja no ma lihtsalt pean teiega jagama. Kõik padjad on eraldi võrevoodi külge kinnitatavad ja täiesti omanäolised. Meie palusime Krisile kaks erinevat komplekti valmistada, et saaksime neid vastavalt soovile ja vajadusele kasutada. Lahe on see, et kui laps saab natukene suuremaks, siis saab lipsud tagant lihtsalt kinni siduda ja neid niisama dekoratiivsete patjadena kasutada. No just neid vahvaid loomakesi ja pilvi ma pean silmas. Hetkel panin Krisile peatsisse selle maru vahva suure pandaga padja ja külgedele mõned klassikalised ruudud.  Üks muhe põder eksis ka sinna sekka ära. Pildi jaoks panin nad kõik ühte ritta, et paremini välja paistaks. Muidu saab padjad ilusti kahele küljele siduda või kasvõi terve ringi peale teha. 

Tegelikult on meil veel üks suur hall pilveke ja sinine ükssarvik . Neid ma siis vaheldumisi kasutan ja seni kuni ühed voodis on, siis teised on niisama riiulil dekoratiivselt. 


Krisile tunduvad padjad sobivat ka, sest isegi kui ta nüüd sipleb ja ringi käputab, siis ei löö ta end ära ja vajub koheselt uuesti unne. Seega igati praktiline ost. Veel enam, et sellise voodipehmenduse kasutusaeg võib olla loova lähenemise juures vägagi pikaajaline. Tavalise voodipehmenduse puhul seda kahjuks ei ole. Õmbluste kvaliteet on samuti hea ja kuskilt mingeid niite ei narmenda ega töö osas lohakust välja ei paista. Hinnad on Kräsupea lehel ka head. Sellise suurema peatsi padja saab 22€ eest. Eraldiseisvad loomad maksavad 15€ ja tavalised ruudud on 7€. Kõiki patju saab omavahel vastavalt enda soovile kombineerida, kangaid valida ja isegi suurusi ise määrata. Kõik on läbirääkimiste küsimus. Ma panen siia väikese näidise veel patjadest, mida nende lehel pakutakse. Oleks mul tütar, siis see unicorn voodipeats oleks täiega must have!


Ma lihtsalt olen nii üllatunud, et põhimõtteliselt sama raha eest müüakse beebicenteris täiesti tavalisi voodipehmendusi, mis igal teisel on ja tihti on need sellised tagasihoidlikud ka. Mulle endale meeldib ka tegelikult pigem minimalistlik stiil kodus, aga vot lapse tuppa tahan ikkagi natukene värvi ja midagi lõbusat ka ja sellepärast mulle need käsitöö padjad eriti meeldisidki. Ma usun, et ei oleks ka mingi probleem paluda mingit konkreetset looma valmistada.. Aga ega ma lubada ei saa. Seda peab otse ikka tegijalt uurima ☺ Nende e-poe leiab siit: https://www.facebook.com/Kräsupea-OÜ ja instagrami lehekülje siit: https://www.instagram.com/krasupeaou/.


Kevade saabumise puhul rääkisin Kräsupea firmaga läbi ja me otsustasime välja loosida ühe ükssarviku ka ühele teie seast. Valikus on roosa ja sinine. Panen loosimise kohe facebooki ülesse. Piilu kindlasti! 

2 comments:

 1. I am curious to find out what blog system you happen to be utilizing?

  I'm experiencing some small security issues with
  my latest site and I'd like to find something more safeguarded.
  Do you have any suggestions?

  ReplyDelete
 2. I quite like looking through an article that can make people think.
  Also, many thanks for allowing me to comment!

  ReplyDelete