Monday, November 27, 2017

Viljandimaa lapsed/beebid pildistama!?


Sellel aastal juhtus nii, et me jõulupilte kuskile fotograafi juurde ei plaaninudki minna tegema, sest oleme hetkel oma finantsid pigem maja remondi peale panustanud. Otsustasin siis hoopis, et teen need ise. Mulle hirmsasti meeldivad jõulud ja mulle väga meeldib näha oma facebooki ajajoonel ilusate perekondade vahvaid pilte. Ja noh, kõige rohkem meeldib muidugi enda lapsest pilte vaadata ja mälestuseks koguda. Täna tõin pööningult alla meie kuuse, ehtisin ära, tegin kaminasse tule, laotasin maha mõned lambanahad ja sündiski see kodukootud pildistamiseks mõeldud jõulunurk. Täitsa tore sai teine. Tegin esimesed proovipildid Krisist ja mõtlesin Teiega ka jagada. Siis hakkasin mõtlema, et jube imelik on novembri lõpus kuuske toas hoida, aga kokku ka pole mõtet nagu panna. Siis hakkasin mõtlema, et äkki on veel kedagi, kes tahaks oma beebist/lastest jõuludeks pilte teha, aga ei saa/raatsi fotograafi juurde minna? Kui minu amatöörne käekiri Teile sobiks, siis kutsuksin Teid hea meelega meile külla, et pakkuda tassike teed ja mõned pildid teha. Vanavanematel on ju alati hea meel, kui lapsest armsaid pilte saavad. Praegu on veel nii palju aega ka, et saab pildid veel ilmutada ja raami panna. 

Ütlen kohe, et ma ei ürita mingit turgu solkida või fotograafina karjääri hakata tegema. Kindlasti ei ole minu pildid ka mingid profikad. Kuna see nurgakene siin meie juures nüüd valmis sai, siis miks mitte võtta sellest lihtsalt maksimum. Sümboolse summana küsin ühe pildistamise eest 20€ ja selle eest saab oma 10-20 töödeldud pilti. Sõltub, kui hästi meie sessioon sujub :) Kui sa tahaksid meie juurde tulla, siis kirjuta mulle: https://www.facebook.com/CostanySparkles/. Asume Viljandimaal, Suure-Jaanis! Lisaks võiks igaüks oma südame järgi teha pisikese annetuse ükskõik millisele organisatsioonile. On see siis 1€ või 50€. 


Kas Teie teete oma perega igal aastal jõulude puhul pilte?

18 comments:

 1. Oiii kui vahva ettevõtmine ;)
  Tahaks väga pildistama tulla, aga mul poiss ei püsiks paigal ma usun :D Peab ta vist kuidagi ära ostma :)

  ReplyDelete
 2. Kris istub nii ilusti juba ☺ Lennard vajub igatepidi küljele veel... 😀

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aga lastest olen ikka jõulupilte teinud ☺

   Delete
  2. Ta istub jah täitsa kenasti :D Küll ka Lennard istuma hakkab!

   Delete
 3. Oleks väga vahva. Meil peres kasvamas 2 aastased kaksikud ja 5 aastane tüdruk. Olen tihti mõelnud, et sooviks ilusaid ühiseid pilte lastest, kui mõtteks see ka siiani veel kahjuks jäänud on. Ei ole lihtsalt jõudnud nendega kuskile stuudiosse minna.. Meie jaoks oleks see super, kuna elame ka ise Suure-Jaanis.

  ReplyDelete
 4. Lastest saab igal aastal enne jõule pilte tehtud :) jaa vanavanavanematele ja vanavanematele ka kingitud kui neid kahte aktivisti koos pildile viisakalt saab 😀 nüüd lisandunud ka nelja jalgne sõber kes on veel püsimatum kui lapsed 😀 ei kujuta ette millal need kolm koos ühele pildile saab lükkan koguaeg edasi😀

  ReplyDelete
 5. Ma jälgin sind instagramis ka ja ma ei saa ütlemata jätta, etminu arvates on mu Hanna väga sarnane su Krisiga. :D

  ReplyDelete
 6. Oh kui armsad pildid 😊

  ReplyDelete
 7. Kas päriselt iga blogija hakkab nüüd pildistajaks? :O

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kas sa lugesid ka postitust? Ma ju just kirjutasin, et ei plaani fotograafina karjääri teha vms. Lihtsalt one time thing. Miks mitte sellist võimalust pakkuda, kui see nurgake siin valmis juba sai ja seisab? :)

   Delete
 8. Mis kaamerat kasutad?
  Väga õnnestunud pildid :)

  ReplyDelete
 9. Niii nunnud pildid :) Veel vahvam oleks ilma lambanaha ja selle valge riidekotita vasakul :)))

  ReplyDelete