Wednesday, May 3, 2017

EBA 2017 - Kellele andsin mina oma hääled?

Eile Malluriga Musu restos kitsejuustusalatit nosimas. Jumala maitsev oli! Pildid tegi Fotoraat ja töötles Mallur ♡

Natukene on selline tunne nagu eurovisioon oleks ja iga riik annaks oma punkte.. Terve internet on selliseid häälte andmise postitusi täis. Ega mina ei saa ju kehvem olla. Loomulikult räägin ma hea meelega Teile ka enda lemmikutest blogidest. Sellel aastal olid valikud minu jaoks päris lihtsad. Mõnda üksikut katergooriat ma "ignoreerisin", aga enamus hääli oli ikkagi väga lihtne anda. Hakkame pikema jututa pihta: 

Arvamusblogid: Minu hääl läks vägagi kindlameelselt http://www.nullkulu.ee blogile. Täpselt nagu Mallugi kirjutas, siis tundub mulle selle blogi taga olevat üks väga huvitav persoon ja ma hea meelega saaks kunagi temaga kokku ning lihtsalt kuulaks suu ammuli tema maailmavaadetest ja põhimõtetest. Ta on mulle päris suureks eeskujuks ja just tänu sellele blogijale, oleme ka meie oma peres mõtetut tarbimist oluliselt vähendanud. See on nagu pisikene hääl kuskil kuklas, mis koputab. Aitäh Sulle selle eest!

Pere- ja beebiblogid: Päris paljud on tahtnud minu blogi siia kategooriasse liigitada, aga ma ise seda kindlasti teha ei soovi. Meie pesast leiab ikkagi ka tohutult palju erinevaid reisivloge (Bali, Kreeta, Küpros, Bulgaaria), remondiga seotud postitusi (remondist Kõrgemäel) ja üldse kõike, mis mu elus toimub (töö, suvalised youtube challenge-id, kaalulangetus) jne. Kohe kindlasti ei plaani ma ju ainult lastest kirjutada. See on hetkel lihtsalt aktuaalne etapp meie elus. Aga ma olen julmalt teemast kõrvale kaldunud. Minu lemmik pere- ja beebiblogi on http://lipsuke.com. See on antud kategooriast ainuke, mida päriselt alati loen. 

Loomeblogid: Ma siit midagi eriti aktiivselt ei loegi. Kõige rohkem satun http://miramii.com blogile. Olen sealt blogist ka palju inspiratsiooni ammutanud meie maamaja jaoks. Also.. Kuidas ta ometi nii ilusaid pilte teha oskab? Niii ilus ja stiilipuhas. Silm puhkab!

Kultuuriblogid: Ma pean tunnistama, et selle kategooria jätsin ma vahele. Oih. Minu jaoks ei olnud kahjuks mitte ükski domeen tuttav ja oleks ebaõiglane anda oma hääl suvalisele blogile, mis ette jääb. Kindlasti uudistan, et mida need blogid endast ette kujutavad. Järgmine aasta olen usinam!

Ilu- ja moeblogid: Minu hääl läks hands down Liisa Leetmale (instagrami kontoga) https://www.instagram.com/liisaleetma/. Mitte ainult ei ole ta minu meelest kõige ilusam naine Eestis, vaid tema kätetööks oli ka minu pulmameik. Kõik oma iluprotseduurid (kulmude kitkumine, keemiline värvimine ja jumestus), usaldan just temale. Aitäh Liisa!

Reisiblogid: Minu hääl läks http://birgitkool.com blogile. Meil küll oli suvel oma pisikene insident, aga ta on ainus, kelle reisipäevikut ma lugenud olen ja mis mulle päriselt meeldinud on. Ilusad pildid ja mitmekülgne sisu. Äge!

Noorukiteblogid:  Minu hääl läks ühele hästi armsale noorele tüdrukule - http://www.marielpahkel.com. Ta lihtsalt on mulle silma jäänud ja ma prognoosin talle veel väga pikka lendu! Tubli tüdruk! 

Aasta uustulnuk: Selle kategooria pidin samuti vahele jätma, sest ma ausalt öeldes ei ole sealt ühtegi blogi niimoodi jälginud. Jällegi tundus mulle imelik anda oma hääl suvaliselt. Kindlasti klikin nad läbi ja uudistan natukene. Ehk leian sealt enda jaoks veel midagi väga huvitavat? 

Meesteblogid: Olin täiega ebaõiglane (ja ehk ka rikkusin reegleid?!), aga hääletasin kaks korda. Ühe korra Henry poolt, sest ta on super tuus http://amidahenryteeb.eu ja teise korra Ivari poolt http://www.anneljas.ee, sest et noh.. Ta on meie Ivar ju. 

Elulised blogid: No siin ei ole mingit küsimust. Ma olen ju meie Malluri kõige suuremaks fänniks: https://mallukas.com. Mu üks ja ainus! Siin ei saagi ühtegi teist vastust olla :) Veel hoian alati silma peal ka http://kuussidrunit.ee blogil ja http://www.puhtapime.ee blogil. Keep it up! Mulle meeldib. 

Toidublogid: Siin kategoorias andsin oma hääle http://www.taimetoit.ee-le. Ta on ainus mida olen mitmeid ja mitmeid kordi avanud ja natukene inspiratsiooni ammutanud. 

Tervise ja trenniblogid: Minu hääle sai http://www.paljasporgand.ee. Ta on selle nimel, mis tal täna on, päris palju vaeva näinud ja ta on tõesti pühendunud. See mulle inimestes meeldib. Ma tegelikult ta blogi eriti palju ei loe, aga ta on ainus, millega natukenegi kursis olen. Ma tean, et tal oli mingi tisside skandaal ja et ta on Uku Suvistega koos. Tean ka seda, et ta on super ilus tüdruk! 

Spordiblogid: Siit ma ei osanud kahjuks kedagi välja tuua. Kõik nimed olid võõrad :( Eks peale sünnitust olen ühel hetkel rohkem jälle trenni lainel tagasi ja ehk siis satun ka sellistele blogidele rohkem peale, hehe.

Fotoblogid: Minu hääl läks loomulikult https://www.fotoraat.ee-le. Sest nende tiim on lihtsalt super tuus!

Videoblogid: Siit jälgin ainult Liisa tegemisi ja temale läks ka minu hääl - (youtube channel). Nii armas inimene tundub ja ta channelilt leiab ka päris naljakat kraami. Kindlasti tasub piiluda!


Aga minu poolt ongi kõik. Kellele andsite oma hääled Teie? 

Meie pesa peidab ennast endiselt Eluliste blogide all nimega WWW.COSTANY.EE. Oma lemmikutele saab hääled anda siin: http://eba.marimell.eu. Sain aru, et ühe IP aadressi pealt saab hääletada 5 korda. Ülejäänud hääled ei lähe arvesse.

OT: Õues on niiii mõnus päikeseline ilm, et ma proovin omale kargu alla saada ja kasvõi 3km jalutada. Aa ja PS! kes huvi tundis, siis eilne ultraheli läks kenasti.. Praegu 36+6 nädalal on poisi ligikaudne kaal 3100g :) Eeldatav sünnikaal ca 3800g.

12 comments:

 1. Mina hääletasin sinu poolt :)

  ReplyDelete
 2. Mina hääletasin ka Sinu poolt, oled siiras ja armas 😊

  ReplyDelete
 3. Raseduse ajal ei tohiks kitsejuustu süüa.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kõike tohib, rumal oled w?

   Delete
 4. See ei lähe küll üldse teemaga kokku, aga ehk viitsid vastata :D
  Ühesõnaga ma ostsin endale selle ühekordse kaamera ja nüüd ei oska seda kasutada :D :D kuidas ma aru saan, et ta pilti teeb? Kas ta peaks mingit häält vms tegema? Ja kui palju seda üldse kerida tuleb?
  Jään su abile lootma, sest Googlest ei leidnud kahjuks midagi, aga tean, et sina oled seda kasutanud :)

  ReplyDelete
 5. See ei lähe küll üldse teemaga kokku, aga ehk viitsid vastata :D
  Ühesõnaga ma ostsin endale selle ühekordse kaamera ja nüüd ei oska seda kasutada :D :D kuidas ma aru saan, et ta pilti teeb? Kas ta peaks mingit häält vms tegema? Ja kui palju seda üldse kerida tuleb?
  Jään su abile lootma, sest Googlest ei leidnud kahjuks midagi, aga tean, et sina oled seda kasutanud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kerida tuleb nii kaugele kui ta laseb 😊 Ja pildistamisel teeb ikka sellist klõpsu häält ja piltide number vahetub

   Delete
  2. Suur aitäh!! 😊 😊

   Delete
 6. Tere! Hääletasin sinu poolt! Päikest 🌞

  ReplyDelete
 7. kusjuures, ma hääletasin ka kaks korda.
  Ühe korra läks hääl Mallurile ja Henryle.
  Teine kord tuli hääl sulle ja Ivarile, just sellepärast, et ta on TEIE IVAR :D

  ReplyDelete