Friday, April 28, 2017

KINGIIDEE EMADEPÄEVAKS: Personaliseeritud lõikelaud Molami Stuudiolt!


Nagu ma mainisin, siis tekkis meil emadepäevaga seoses üsna mitmeid vingeid kingiideid ja neid nüüd teiega jagangi. Kuna minu elus on vanaema tibu olnud alati hirmus tähtsal kohal, siis pean teda alati ka emadepäeval meeles. Vanaemad mängivad enamasti tohutult suurt rolli laste kasvatamisel ja nii ka minu elus. Aga kingituse juurde siis.. Mäletate, et Molami Stuudio tegi meile selle ägeda perekonnanimega suure lõikelaua? See on üks mu lemmikuid asju kogu meie majapidamises! Nii vahva sisustuselement ja vägagi praktiline teine. Samas peab tõdema, et enamasti tulevad need kõige paremad söögid üldsegi vanaaema (või ema) köögist, eksole? Tundus vägagi asjakohane meie vanaemadele tellida samasugune kvaliteetne, personaliseeritud lõikelaud. Nii ma võtsin Molami stuudioga ühendust ja mõtlesime koos kujundused välja.  Minu meelest on nii äge, et saad puidule panna täpselt selle, mida ise soovid. Olgu selleks mõni hea retsept, ilus soov või ema nimi. 

Siin pildil näha minu tellitud lõikelaua kujundus. Nii vahva sai! Need pannkoogid seal all on nagu täpp "i"-l! Eriti tore on see, et nad olid nõus andma meie blogi lugejatele sooduskoodi ka. Koodiga "COSTANY" saate 1 lõikelaua pealt soodustust -10%. Kui tellida kaks (näiteks emale ja vanaemale), siis on soodustus -15%! Lõikelaudade hinnad on ka igati taskukohased ja kauba saab kätte väga kiirelt. PS! PAKKUMINE KEHTIB EMADEPÄEVANI! Aga lisan siia hinnakirja ka:


LÕIKELAUD TAMME LIIMPUIDUST (Hinnakiri on koos graveeringuga).
Viimistlus: 
toiduõli 

2x20x30cm = 20,00€ (koodiga "COSTANY" 18 eurot)

2x30x40cm = 30,00€ 
(koodiga "COSTANY" 27 eurot)
3x30x40cm = 36,00€   (koodiga "COSTANY" 32,40 eurot)


Kas Teie teete emadepäeval kingi ainult oma emale, või peate meeles ka oma vanavanemaid? Mida plaanite oma empsidele kinkida? Molami Stuudio kodulehe leiate siit: http://www.molamistuudio.ee.

7 comments:

 1. Tekkis selline küsimus, et mul on sattunud mitmeid lõikelaudu selliseid, mis hakkavad kas veidi kaarduma või tuleb alla pragu sisse, mis peale igat kasutamist-pesemist-kuivatamist läheb suuremaks. Kas see on tõesti kvaliteetne lõikelaud, millel selliseid pragusid või muid defekte pole veel ajaga tulnud? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tuleb lõikelauda mõlemalt poolt pesta (niisutada), siis ei juhtu midagi.

   Delete
  2. Puit mängib ikka veega ja niiskusega. Liimpuit küll vähem (millest meie lõikelauad on), kuid võib siiski ette tulla.
   Alati tasub peale pesu lõikelaud kohe ära kuivatada, mitte märjaks jätta ja aeg-ajalt võiks ka lõikelauda toiduõliga õlitada :)
   Molami Stuudio

   Delete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Mis mõõdus Sinu lõikelauad on tellitud? :)

  ReplyDelete
 4. Ei tea kas just kvaliteetsed. Tellisin ka juba kuu aega tagasi Molami stuudiost lõikelaua. Koik ilus ja selline nagu tahtsin ja olin vaga rahul, aga nuud loikelaud kaardus ning pole vaga ka selline valimus, mis algselt katte saades oli.
  Kull aga idee vaga vinge! Plaanisin ka oma emale loikelaua kinkida, kuid tellin selle mujalt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tere!
   Väga kahju kuulda, et niimoodi on juhtunud.
   Puit mängib ikka veega ja niiskusega. Liimpuit küll vähem (millest meie lõikelauad on), kuid võib siiski ette tulla.

   Alati tasub peale pesu lõikelaud kohe ära kuivatada, mitte märjaks jätta. Samuti vältida nõudepesumasinas pesu.
   Aeg-ajalt võiks ka lõikelauda toiduõliga õlitada :)

   Ja alati tasub probleemide puhul meiega ühendust võtta!

   Molami Stuudio

   Delete