Monday, April 24, 2017

Kingiidee emadepäevaks : Loome koos uusi mälestusi!

Mina ja mama 

Sellel aastal on emadepäev 14.mail. See on ju juba varsti! Kuna suure tõenäosusega olen ma siis juba kohe kohe sünnitamas/sünnitanud, siis hakkasime juba varakult Kristoga kingituste plaani pidama. Sümboolsena teeme oma emadest sellel aastal emadepäeva puhul esmakordsed vanaemad, hehe. Aga nali naljaks. Mõtlesime, mis me mõtlesime.. Aga välja mõtlesime. Sellest brainstormist sündis ka idee, teha selline postituste seeria, et Teile ka kingiideid jagada. Meil tekkis neid päris mitu. Esimene neist on selline hästi armas. See on see, mille meie oma emadele lõpuks otsustasime kinkida. 

Millegipärast on nii, et täisealisena unustame me tihti oma vanematega uusi pilte/hetki jäädvustada. Eks ikka mõne klõpsu telefoniga teeme, aga just selliseid mida albumisse ilmutada.. Raami panna. Mälestuseks jätta. Miks mitte end emaga lausa lille lüüa? Meie jätsime selle lille löömise vahele ja tegime niisama sellise mõnusa ning loomuliku sessiooni.  Püüdsime emotsioone. Esimesed teaserid saime Fotoraadi armsalt tiimilt juba kätte ja jagan neid hea meelega Teiega ka. Meie empsid jäid igatahes väga rahule! Fotoraadi kaamera ees on üldse nii mõnus olla, et isegi kõige konservatiivsem emme laseb end vabaks :) 

Kellele tundub, et see idee sobiks ka Teie perele, siis meie pesa lugejad saavad samasuguse fotosessiooni omale lubada palju odavamalt, kui muidu:  

Variant 1 : 30-minutiline fotosessioon (ema/vanaemaga) maksab koodiga "COSTANY" 45 eurot (tavahind 60 eurot)! Koos professionaalse fotomeigiga emale, on sama pakett 65 eurot (tavahind 85 eurot)

Variant 2 : Tunnine pakett maksab koodiga "COSTANY" 65 eurot (tavahind 90 eurot) Koos professionaalse fotomeigiga emale, on sama pakett 85 eurot (tavahind 115 eurot). 

Aa ja pildistamise asukohtadeks on Tallinn või Viljandi. Tegemist on õuesessioonidega. Minule näiteks meeldivad looduses tehtud pildid palju rohkem, kui stuudios. Aga eks neil on tegelikult igast muid põnevaid pakkumisi ka. Tšekkige nende uut kodulehte : www.fotoraat.ee.


Selleks, et kingitust etem üle anda oleks, kujundasime ilusa kinkekaardi ka. Selle saab Fotoraadilt tellida. Suvi on kohe kohe käes ja mõelda vaid, kui ilusaid pilte juba mai lõpus/juunis teha saab! Rääkimata kesksuve ilusatest ilmadest! Aga eks meie emmede näod räägivad enda eest.. 


Kes tunneb, et tahaks oma empsile/vanaemale ka sellist fotosessiooni emadepäevaks kinkida, siis Kerli ja Mikuga saab ühendust meili teel: fotoraat@gmail.com või telefoni teel: Kerli - 53864604 ja Mikk - 53477202. Loomulikult võib facebooki ka kirjutada: https://www.facebook.com/fotoraat/. No vaadake neid ilusaid inimesi: 


Millal Teie viimati oma empsidega/perega koos pildistasite? Millal viimati mõne pildi ilmutasite ja raami panite?

21 comments:

 1. Teil on nii ilusad ja nooruslikud emad!😊

  ReplyDelete
 2. Super,tänud sulle mu kallim >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>;)

  ReplyDelete
 3. Kas Kristol on kaks ema?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha :D muidugi mitte, teine on Kristo õde

   Delete
 4. Oma perega (mehe ja lapsega) kâisime pildistamas suvel. Emaga nii fotograafi juures polegi kâinud. Eks ma vôtan selle plaani suvel, sest ema kãib vãlismaale tööle ja siis on lootust ilus ilm ka kinni pyyda.
  Selleks aastaks kingin emale "laula mu laulu" kontserdi piletid. Mul oli ideede puudus ja teda emadepâeval pole koduski, aga sellegi poolest teen kingituse âra.
  Ise natuke kardan emadepãeva, sest mehe perekonnas on emadepâeval nii, et laps viib oma emale ja healjuhul vanaemale lille ja mina oma esimesel emadepãeval jãin ônnitlustest ja ka kõigest muust tãitsa ilma. Ning olin ããretult haavunud, et oma esimest emadepâeva niimodi meenutama jãän. Nüüd on hirm, et see emadepãev kordub.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loodame, et ehk see aasta ikka teisiti :) Kindlasti räägi oma tunnetest..

   Delete
 5. Nii ehe, siiras ja armas!! :)

  ReplyDelete
 6. Oh kui lahe see oleks! Aitäh võimaluse ja idee eest, armas Triinu :) See aasta sattus nii, et minu sünnipäev ka 14. mai - seega saaks ju kaks kärbest ühe hoobiga, endale kingi teha + muidugi empsile :)

  ReplyDelete
 7. Kristo emal väga vinged jalanõud. Tead kust need pärit?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jalanõud on NS kingast.. Tutid pani ise juurde :))

   Delete
 8. Kumb on Kristo ema ja kumb õde? Mõlemad näevad mingi 25 välja 😀 Ja sina ja su ema ka nagu 25 a ōed pigem. Nii kift, et nii nooruslikud. Head geenid 💁🏼

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehe, tutimütsiga on ikka emps :D:D

   aitääääääh! :)

   Delete
 9. Ka meie teeme fotosessiooni emale ja viime ta meiki ja soengusse :)

  ReplyDelete
 10. 1 hind 2 emmedele?
  Voi eraldi hind?

  ReplyDelete
 11. Kas on mingi kindel aeg ka, kaua saab sooduskoodi kasutada?

  ReplyDelete