Wednesday, April 26, 2017

Enne pudenemist veel inimeseks (kulmud korda) + Kino date Krissuga


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 1080p!


Mul on nii hea meel, et olen igapäevaste vlogide lainele uuesti saanud. Seda suuresti tänu teie tohutult positiivsele tagasisidele muide.. Aitäh selle eest! Just eile käisime Tibu juures külas ja sõime koos õhtust. Nad ostsid omale uue televiisori (koos smart tv-ga) ja meie asi oli neid seda kasutama õpetada. Esimesena vaatas Tibu üle, kuidas see youtube värk toimib ja saime vanaisale ka oma Balil tehtud vloge näidata. Ülesse otsisime ka 3 aastat tagasi tehtud vlogid tibu suvilast. Päris äge! Isegi vanaisa pidi tõdema, et taolised meenutused on kulda väärt. Aga mitte üldse sellest ei tahtnud ma tegelikult kirjutada.. Mäletate, et babyshoweri postituses pidi kõige täpsemini kõhu ümbermõõtu pakkunud inimene minuga koos kinno minema? Esmaspäeval me selle deidi ära tegimegi. Käisime Sangareid vaatamas. Ma olin sellest filmist nii palju head kuulnud ja ausalt öeldes ootasin ma hoopis teistsugust filmi. Ka treileri põhjal eeldasin, et tegemist on sellise hirmus naljaka komöödiaga? Tegelikult oli film palju tõsisem. Hea oli ta muidugi sellegipoolest.. Lihtsalt selline tunne oli, nagu oleks hoopis teist filmi käinud vaatamas, kui esialgu plaanis oli. Hiljem seadsime sammud Vapiano poole, et kõhud punni nosida. Seal sattus juhtumisi Jüri olema, kes meiega mõneks ajaks maha istus ja juttu rääkis. Homme lähemegi tema ja ta elukaaslasele Maia uude korterisse soola-leivale. Ma olekski peaaegu unustanud. Hea, et vlogi töötlema asusin, hehe. 


Täna käisin Liisa juures kulmude hoolduses. Enne heledamate juustega oli täiesti okei, ka ilma keemilise värvimiseta olla, sest ilma meigita olles ei häirinud ka heledamad kulmud. Nüüd tumedate juuste + heledate kulmudega ei mängi hästi ilma meigita enam välja. Kulmud oleks nagu kustukaga ära kaotatud. Igapäevaselt aga ei viitsi ka ju kulmupuudriga mässata. Nüüd on jälle natukene rohkem inimese tunne peal. Järgmise aja leppisime kokku juba niimoodi, et Liisa tuleb lihtsalt minu juurde külla. Nii on pisikese tegelase kõrvalt ju mugavam ja Liisa saab ka ilmakodanikuga tuttavaks. Aja lepime kokku muidugi jooksvalt, ega praegu ei tea ju midagi veel ette. Ilmselt on see muidugi viimane asi, millele ma haiglast koju tulles mõtlen.. Samas on hea teada, et soovi korral on selline võimalus minu jaoks olemas. 

Ma kusjuures ei ole oma sünnipäeva plaanide osas ikkagi 100% kindel. Olgugi, et see on ju juba 4 päeva pärast! Ma ei suuda otsustada kas ma raatsin seda hotellituba 77 euro eest rentida, et vanni saaks või mitte. Hmh. Mul on nii vastastikused tunded. Ühtpidi tundub nagu jube tobe raha raiskamine.. Teistpidi mõtlen, et ikkagi sünnipäev, ikkagi vann.. Ja ikkagi kvaliteetaeg kahekesi. Ma olen ikka täiesti otsustusvõimetu. Eks ma lõpuks ilmselt selle otsuse langetamise Kristo õlule sokutan. 


Hetkel lähen ma nüüd vutt, vutt kööki süüa vaaritama. Nälg juba näpistab ja Kristo tööpäev hakkab vaikselt lõppema. Mul on nüüd esimest korda viimase poole tunni jooksul kaks päris valusat toonust ka olnud. Sellist asja pole varem olnud. Korra võttis klombi kurku. Ei tea, kas libakad platsis? Loodame, et mitte!

11 comments:

 1. Enne teise mai õhtut palun mitte sünnitada :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma prooviks ikka mitte enne neljandat maid lausa sünnitada :D Ootaks selle 37+0 vähemalt ära ikkagi

   Praegune 35+6 on natsa liiiiiiiiga vara. Las see kakuke küpseb veel

   Delete
 2. Vaata airbnb lehel ka seal nii vingeid kortereid ja vanne�� ma otsisin endale pildistamiseks just ☺

  ReplyDelete
 3. Sa oled mega lahe,sinu vlogid on üli lahedad! Sa kirjutad nii lahedalt ja huvitavalt! Sa oled üli lahe!Eduuuu :)

  ReplyDelete
 4. Kas kassid õues ka käivad?

  ReplyDelete
 5. No minul näiteks libakaid ei olnud... asjad mid alguses pidasin libakateks suures lootuses siis hiljem selgusid olevat need õiged asjad :)

  ReplyDelete
 6. Jüri muusikukarjäärist USA-s ei saanud siis asja? Tundub, et alles saatsite ta suure peoga teele, nüüd juba tagasi. A võibolla see polnud ka alles, sest aeg lendab :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu mäletamist mööda saatsid nad Jüri USA-sse enne nende mesinädalaid. Võin ka valesti mäletada :)

   Delete
 7. Kus see ilus telefoni tagus pärit on? :)

  ReplyDelete
 8. Mul olid selle filmiga TÄPSELT samad emotsioonid.Vahepeal valasin isegi pisara...:D

  ReplyDelete
 9. Ma ei tea kas plaanid sünnitada Pelgus või ITKs. Aga annan sulle infot, et alates 15. Maist läheb ITK sünnitusosakond remonti ja kuni septembrini pole seal võimalik vanni kasutada. Küll aga saab ise täispuhutava vanniga minnes vette.

  ReplyDelete