Thursday, March 2, 2017

Plaan B: Meie majake Viljandis otsib omale uut omanikku! Hind : 79 999 eurot! Maja on sobilik aastaringseks elamiseks!


Oeh. Ma alustan seda postitust kohe eriti raske südamega. Mingil põhjusel pöörati meie maailm täna täiesti pea peale. Te ju teate küll, et meie maja oli müügis ja meil olid ostjad ning me palusime teil pöidlaid hoida, et neil pangas kõik hästi läheks.. Neil ei läinud. Olgugi, et meie maja hindamisakt tuli täpselt kokkulepitud ostuhinnale, neil oli olemas lisatagatis, siis pank nõudis neilt siiski sissemaksu raha, mida neil ei olnud võtta. Nii peame meie oma maja täna uuesti müüki panema. Eelmisel korral jõudis meil kuulutus üleval olla vaid 2 nädalat ja peale seda ootasime olemasolevate ostjate järel mitu, mitu, mitu kuud. Ootasime, kuni neil täitub 6 kuud uuel töökohal töötamise aega, kuni nad hindavad ära oma lisatagatise ja ajavad oma asju pangas. Me väga tahtsime neile oma maja müüa, sest tegemist oli super armsate inimestega. Me tahtsime, et maja läheks headesse kätesse. See oli meie jaoks nii oluline ja me olime valmis selle nimel ootama. Me võtsime suure riski. Sellel korral kahjuks liiga suure ja uskusime, et kõik loksub paika ja kõik läheb nii nagu peab. Kui eelmisel nädalal oli neil pangast juba esialgne positiivne vastus käes ja sellel nädalal oleksime pidanud notarisse jõudma, siis täna tuli mulle halbade uudistega telefonikõne ja kõik lagunes kokku. Nüüd on meil oma maja müügiga juba hirmus kiire, sest pisike beebi ühineb meiega juba paari kuu pärast. Veel rohkem kiirendab protsessi see, et meil on endal korter välja valitud ja peame sellega notarisse minema. Muidu me võime sellest ilma jääda. Kahjuks ilma maja müügita, me seda teha ei saa. Seega.. Kui Sina otsid omale parasjagu kodu, suvilat, maakodu või tead kedagi, kes meie maja eest head hoolt kannaks, siis anna meile teada!

Maja kuulutuse leiab siit : http://www.city24.ee/et/kinnisvara/9063987

Majale on äsja tehtud hindamisakt hinnale 80 000 eurot. Müügi hinnaks ongi 79 999 eurot.


Tegemist on imearmsa koduga ja võtmed on võimalik üle anda kohe. Majas on kaks hubast magamistuba, avatud köök-elutuba, suur esik ja vannituba/wc. Hoone fassaad ja katus on renoveeritud aastal 2011. Majale on paigaldatud täielikult uus katlaga küttesüsteem 2016. aastal. Tänu sellele on toad mõnusad ja soojad (igas toas on radiaatorid). Lisaks on võimalik kütta ka ahju ja puupliiti. Maja on sobiv aastaringseks elamiseks!  Majal on korralikud puitaknad, head pesemisvõimalused ja kõik eluks vajalik asub lähedal. Vesi tuleb oma kaevust ja seda soojendab elektriboiler. Paigaldatud on ka täiesti uus veepump ja filter. Lisaks armsale majakesele on kinnistul veel kuur, saunamaja ja külm kelder. Kõik väga heas seisukorras ja elektriga varustatud.  Kinnistu on korraliku kõrghaljastusega. Krundil on kõrged kuused, maja piirav hekk, õunapuud, marjapuud ja keset hoovi seisev ning õnne toov pihlakas. Hoonele on paigaldatud ka signalisatsiooni süsteem.  Majale on värskelt tehtud hindamisakt hinnale 80 000 eurot.  Toidupood asub 2 km kaugusel, 1 km kaugusel on järveke ja ümber elavad toredad ja paiksed naabrid. Võimalik on välja ehitada ka hoone teine korrus!

Maja väljast : 


EDIT : Müügi põhjusest kirjutasin varasemalt siin : http://www.costany.ee/2017/01/uue-kodu-plaanidest-meie-pisike-pesa.html

Ma ei ole Teilt kunagi abi palunud, aga nüüd palun küll. Ole hea, aita meil jagada antud postitust või kuulutuse linki oma sotsiaalmeedias! See tähendaks meie jaoks tervet maaaailma ja ma oleksin Teile nii, nii, nii tänulik. 

43 comments:

 1. Kuidas Sa saad öelda, et usaldasid neid inimesi pimesi? Nad teadsid ette ära v, et pank nõuab sissemaksu? Kurb

  ReplyDelete
  Replies
  1. See sõnastus oli võibolla natukene vale.. Ma tahtsin öelda, et ma uskusin neid ja neisse, et nad saavad selle positiivse vastuse. Eelmine nädal nad ütlesid, et esialgne positiivne vastus on pangalt käes.

   Ma ei mõelnud midagi halvaga. Ega ka nemad ei osanud seda ette näha ja meie olime need kes riskisid.

   Delete
 2. Edu teile müügiga!

  ReplyDelete
 3. Miks te majast lahkute ja korterisse lähete? Eriti kui pisipere tulemas?
  Meeletult armas majas!! Kahju, et lahkuma peate sealt!

  ReplyDelete
  Replies
  1. On jah armas majake! :)

   Kirjutasin müügi põhjustest siin : http://www.costany.ee/2017/01/uue-kodu-plaanidest-meie-pisike-pesa.html

   Delete
 4. Nii kahju, et meil praegu ei ole võimalik sellist raha välja. Süda tilgub verd lausa.. nii armas ja kena kodu.

  ReplyDelete
 5. Miks niiii tobe hind. Mõtlen et lõpp 999 on niiiii haige hind on selline

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hind on selline, sest nii see tuleb city24 ja kv.ee otsingumootorites kõrgemal kohal (ees pool) esile

   Delete
 6. Ohh kui ilus.
  Hea meelega elaks ise seal.
  Oleks ainult raha... 😑
  Ja hind on nii hea, et mõtlen miks juba pole ära ostetud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. aitähhh! :)

   Ma panin selle tunnike tagasi ülesse.. Nii ruttu vast ei jõuagi, hihi :)

   Delete
 7. Miks see maja küll Tallinnas ei ole?Miks!!! :) :D Super ilus, silm kohe puhkab :)

  ReplyDelete
 8. Kas maakleri abi ei soovi? Soovitaksin teile rosenhaus kinnisvarabüroo kaunitare?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma töötan ise maaklerina juba 6 aastat :) Hetkel ei näe ühtegi lisaväärtust sellel. Mul on ligipääs kõikidele samadele kanalitele :) Aga aitäh! Olen ise Dairyga koos töötanud! Nad on super tublid :)

   Delete
 9. Oleks vaid teisel pool Viljandit, siis ei mõtleks ka, vaid ostaks kohe. Praegu jääb meie jaoks kahjuks liiga kaugeks. Edu müügiga!

  ReplyDelete
 10. Mina ei saa ikkagi aru miks te selle maja maha müüte(lugesin küll postitust)? See on minu arust ikka kordades rohkem ideaalne kodu väikesele lapsele kui mingi korter. Minu korteri lapsed loevad kuid, et millal oma majja saaks:(
  Igaljuhul soovin edu, ja loodan et saate ruttu müüdud-kui see teie pere soov on. Olete väga armas pere!;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kristo ja minu töökohad on Tallinnas, meie pere ja sõbrad on siin. Meil ei ole seal mitte kedagi, ega mitte midagi. Mitte kedagi kellele toetuda. Kuna mul ei ole lube, siis oleksin seal majas üksinda lihtsalt lõksus. Mul poleks kuskile minna. Kui vähemalt kaks neist kolmest asuks Viljandis, koliksime sinna kohe :)

   Delete
 11. Triinuke! Ärge kiirustage maja müügi ja korteri ostuga! Usu mind, sa ei oska praegu veel neid plusse ja boonuseid näha, mida maja omamine tähendab. Oodake beebi sünd ära. Isegi kui oma valitud korterist esiti ilma jääte. Olen kindel, et sina suudad vajadusel uue lemmiku leida. Kui praegune korter on väike, võtke suurem üürikas. Ühesõnaga, mida ma öelda tahan, ärge tundke asjatut pinget korteriostu ja majamüügiga, lapse sünd ja tema ja uue elukorraldusega harjumine nõuab kogu teie aja ja tähelepanu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me ei saa üürikorterit + maamaja üleval pidada kui mina enam tööd ei tee :( Tulemustasu jääb ju olemata kui ma tehinguid enam teha ei saa. Ei taha üle oma võimete elada :)

   Delete
  2. Nojah, ma ju ei tea, kuidas maakleritel täpselt see palgaarvestus käib. Oma naiivsuses mõtlesin, et emapalk on ju ikka. Aga igatahes, kõike kaunist teie perele!

   Delete
  3. Ma ei ole ülde kursis maaklerite tegevuse tasustamisega, aga kas siis tulemustasu pealt ei maksta sotsiaalmaksu? Tundub kuidagi uskumatu. Ja kas siis emapuhkusel olles ei plaani enam kortereid müüa, saaksid ju sellega ka lapse kõrvalt tegeleda? Mitte, et ma sellega öelda tahaks, et te ei peaks oma maja müüma :D Loomulikult pole otstarbekas 2-te kodu üleval pidada, kui selleks finantsi ei jätku ja beebiga kindlasti palju mugavam linnas elada.

   Delete
  4. Ikka makstakse. Maaklerid maksavad omale palka ja osaliselt dividende :)

   Mina olen üldse põhipalgal ja tehinguid ei tee. Töötan müügijuhina maaklerfirmas :)

   Delete
 12. Üldse mitte pahaga, aga miks te üldse sellisesse kohta maja ostsite ja selel renoveerimisse nii palju investeerinud olete? Lugesin postitusest, et hind oli odav ostes, aga asukoht on ju alati olnud kogu elust kaugemal.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esialgu olid plaanid teised. Vahel tulevad meie ellu muudatused mida me ei oska ette näha kohe :)
   Näiteks minu töökoha vahetus, Kristol toimunud muudatused töökohas jpm. Olukorrad muutuvad. Ostu ei kahetse ma hetkekski. See oli meile imearmsaks maamajaks ja kohaks kui põgeneda :)

   Delete
  2. Mõistan täiesti :)
   Ma ise olen lihtsalt nii ettevaatlik, et püüan sarnaseid olukordi iga hinna eest vältida. Iga kord ei õnnestu muidugi :)

   Delete
  3. Millal sa töökohta vahetasid, kas sa ei olegi seda varem maininud või on mul lihtsalt kahe silma vahele jäänud see. Sulle tundus ju Endoveris nii meeldivat? Kus sa nüüd siis töötad? Ikka maaklerina?

   Delete
 13. Imearmas koduke. Ainuke asi, mis silma riivas, on see, et pealkirjas kirjas, et koduke asub Viljandis. See veidi ekslik, sest seal ta ju ei asu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Viljandimaal oleks tõesti õigem :) Me harjunud lihtsalt niimoodi ütlema.

   Aitäh! :)

   Delete
  2. Täpsem oleks kindlasti Suure-Jaani kui Viljandi. See ka muide linn, natuke väike küll, aga armas :)

   Delete
 14. Meil oli samamoodi, et kuldkliendihaldur andis positiivse vastuse, ühtki probleemi ei näinud. Panime maja bronni (2000eur ) ning nädala pärast tuli komisjonilt eitav vastus.
  Tagantjärele oleme õnnelikud et seda maja ikkagi ei ostnud.
  Teie maja on küll superkena ja kindlasti leiate ostja!

  ReplyDelete
 15. See koht ja see talu on megalt armsad. Ma sõidan iga aasta sealt vähemalt korra mööda ning seisatan hetkeks. See on koht, kus mina oma lapsepõlve veetsin ning millega seostuvad väga soojad mälestused. Loodetavasti uued omanikud oskavad seda kohta sama hästi hoida ja väärtustada kui teie :)

  ReplyDelete
 16. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 17. Mitte, et see teid kuidagi lohutaks, aga kui mul oleks võimalus siis koliks kohe sisse. Pole pikka aega näinud sellist maja mis meeldib mulle seest ja väljast. Loodan, et maja leiab väärilise omaniku :)

  ReplyDelete
 18. Oleks mul vaid raha-hakka või oma korterit müüma:)
  Loodan,et leiate kiire võimaluse-Ma ise elasin eelmise korteri müügiga pea sama läbi.Ootasin ja ootasin,uus oli juba välja valitud ning samuti pank keeldus.

  ReplyDelete
 19. Uhh, meil läks ikka õnneks. Meie pangahaldur ütles, et miks ei peaks pank laenu andma, kõik tingimused olid meil ilusti täidetud. Komisjon ütles ka positiivse vastuse ning ei mänginud rolli ka see, et elukaaslasel oli juba üks eluasemelaen. Vahel lihtsalt läheb ja ei lâhe nii nagu tahad. Igatahes loodan, et see õige inimene jõuab teieni ja ostab selle mõnusa kodu ära. Edu! :)

  ReplyDelete
 20. Pane kuulutus üles FB-s ka "Viljandi vanakraamiturg" :)

  ReplyDelete
 21. Super ilus maja! Ostaks kohe, kui raha oleks. Kus see maja täpsemalt asub?

  ReplyDelete
 22. Pane siia: https://www.facebook.com/groups/1278140952209278/?fref=ts

  ReplyDelete