Tuesday, December 6, 2016

Nädalavahetus kõrgemäel - Kas hiired käisid?


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!


Avastasin, et olen täiesti töötlemata jätnud eelmise nädalavahetuse vlogi. Ega ta just teab mis põnev ole, aga haarasime teid sellel korral lihtsalt maale kaasa ja jaburdasime niisama. Vaikselt teeme remondi osas pausi ja tegelikult plaanime juba 23.12 täiesti Kõrgemäele kolida. Seda peaaegu kaheks nädalaks. Võtsime omale puhkuse ja plaanime seal vastu võtta nii jõulud kui ka uue aasta. Seal majas kohe on selline aura, et ei taha ära minna. Nüüd on meil majas küte sees ka eemal olles. Küll minimaalselt, aga siiski. Nii on toad soojad ja ei juhtu enam seda, mis eelmisel aastal. Ptüi, ptüi, ptüi. 

Üldse on mul mulje, et sellel aastal saabuvad need jõulud kuidagi eriti ruttu. Kas teile ei tundu? Need on ju kohe, kohe uksetaga. 

Ma olen alati olnud üks parajalt suur jõulude fänn ja mind see lume puudumine ei sega. Loomulikult oleks tore aknast vaadata, kuidas laia valget lund sajab, aga mis seal ikka.. Kohe kui üksinda kodus telekast kõlab, siis on jõulutunne juba sees. Mmmm.. Tahaks juba sülti, hapukapsast ja glögi!

19 comments:

 1. mis küte teil seal sees on, gaas?
  seljuhul oleks soovitand, et ostke termoregulaator ja ühendage gaasikatlaga ära, hoiab toas ühtlast temperatuuri ja kui teid seal pole, saate nt madalama peale panna, hoiab kenasti küttekulusid kokku. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meil on ttahkeküttekatel. Kütame seda puudega. Ühe korra kütad, püsib 3 päeva soe. Soe liigub siis suurest paagist radiaatoritesse. Gaasi meil majas ei ole.

   Meil ongi nii, et enne lahkumist kütame maja soojaks ja kui paagis langeb temperatuur alla 30 kraadi, siis hakkab ta elektriga kütma :)

   Delete
 2. Meil on ka selline tööjaotus..alates lapse sünnist teeb mees hommikusöögi,kuni meie veel voodis lebotame..siis varsti läheb poja vaatama mis issi teeb ja siis loivan mina voodist välja 😄 ülejäänud toidukorrad võtan hea meelega enda kanda

  ReplyDelete
  Replies
  1. Meil tekkis ka selline jaotus, sest mul on hommikuti süda nii paha :D Kohe kui söön, siis on okei. See nüüd rasedusega tekkinud. Ka varem oli jaotus üsna sarnane, aga mitte 100%. Enamasti seetõttu, et minul läheb hommikul sättimisega kauem aega ja me sõidame koos tööle. Nii on ajaliselt lihtsalt mõistlikum.

   Delete
 3. Millal Q&A vlog tuleb? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Proovime ikka asap ära filmida. Kuidagi pole sattunud sellist filmimise aega. Ideaalis tahaks valges filmida, aga tööle läheme nii vara, et on pime ja õhtul kui lõpetame on ka jälle pime. Nädalavahetused on olnud fully booked või siis ma unustan. Nagu eelmine nädalavahetus :D Excuse my pregnancy brain.

   Delete
 4. Kust nii ilus jope ostetud on? Ja ilus pesa teil seal mõlemal punutud ja varsti ka väike ilmaime tulemas teie hulka, jeee olete nii lahedad ja tublid! :) Jõudu ja jaksu teie tegemistes.

  ReplyDelete
 5. Vaatan alati Su Kõrgemäe postitusi huviga. Käisin oma mehega kaks korda seda vaatamas kui müügis oli. Me olime väga lähedal selle ostule, aga lõpuks loobusime. Mul tükk aega kripeldas, kas see oli õige tegu...aga nüüdseks oleme leidnud omale pesa. Aga vahel ikka mõtlen, mis oleks kui...
  See koht oli juba enne nii mõnus, aga olete selle veel kodusemaks ja hubasemaks teinud. Arvan, et see kodu sai endale väga head omanikud :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohoh. Aitäh, et loobusite! See maja teeb meid õnnelikuks! :)

   Delete
 6. Kas see maja ikka teil Kristoga kahepeale? On mulje jäänud, et Ivar veedab ka seal palju aega???

  ReplyDelete
  Replies
  1. See maja on meie oma jah. Ivar vahel harva käib seal kütmas kui tal vaba päev on ja jääb sinna ööseks :)

   Delete
 7. Mina olen kaa sudoku fänn. :D Aga ilmselt mitte päris nii suur - mul telefonis veel mängu ei ole, mulle meeldib neid paberil lahendada. :)

  Aga teie majake tundub ikka nii megamõnna olevat. :)

  ReplyDelete
 8. Maja tundub nii hubane! Täpselt selline pesa, kuhu nädalavahetuseks põgeneda :)
  Kas oled välja valinud lemmiknimed? Kas lugejate pakkumistest oli pigem abi või pigem ajasid veel rohkem segadusse? Ja milline on hetkeseisuga top3?

  ReplyDelete
 9. Vot see kõrvade valu on mul ka ja vahete vahel isegi siis kui mütsi vahelt puhub. Aga maja on teil küll mõnus hubane!

  ReplyDelete
 10. Tahan kaa sellist maja! Mu koer jookseks ennast segaseks seal. :)

  Nii tublid noored olete, edu teile!!

  ReplyDelete
 11. Kuidas on lood turvalisusega, nt kui teid seal ei ole? Kas naabrid on läheduses? Kas plaanite siis juba ka oma kodu ostmist st yyrikast väljakolimist? Milliseid rajoone eelistate?

  ReplyDelete
 12. Sa võiks pikemalt kirjutada, kuidas jõule tähistad, palju teete kinke, mis sööke teed või kuidas üldse traditsioonid teie peres on või olema hakkavad. :)

  ReplyDelete
 13. Miks te seal majas ei ela? Kas see on liiga kaugel Tallinnast? Kas plaanite sinna kolida? :)

  ReplyDelete