Monday, December 26, 2016

Ivar tuli külla ja loomad said kingitusi

Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Eilset hommikut alustasime sellega, et andsime pisikesed kingitused üle ka loomadele. Mu meelest on vahva neile midagi sümboolset kuuse alla panna. Tihti me ikka neid hiiri ostame? Enamasti siis, kui eelmised läbi on. Tuhkur sai omale uue uhke majakese, kus põõnata ja noh.. Kassid tundsid terve tänase öö oma hiirtest rõõmu. I know, sest ma olen seetõttu magamata. Selline trall käis terve öö. Aga ei, ma ei pane pahaks.. Õnneks saime magada nii kaua kui jaksasime. Hommikuks sõime tavapäraseks kujunenud salaami/juustu võileibu. No ei suuda ma endiselt midagi muud hommikuks süüa ja need maitsevad ju niii hästi! See poja seal kõhus on varsti ise üks keedusalaami. 

Lõuna paiku astus Ivar meie juurest läbi. Mängisime kaarte, vaatasime filme ja sõime hoolega kõhud punni. Jagasime kingitusi ja pugesimegi peagi põhku. Järgmise päeva lõunaks sättis Ivar suuna juba Tallinnasse ja meie põrutasime Viljandisse. Täiendasime oma toiduvarusid ja plaanime tänase päeva veeta mitte midagi tehes. Eriti mugavaks teeb asja see, et me ei pea mitte midagi kokkama. Eilsest jäi nii palju sööki üle, et saame ka täna söönuks. Jõulurõõmud! Plaanime täna kahekesi ps-i mängida ja lihtsalt logeleda. Homme peaks tibu kella kahese rongiga meile külla tulema. 

Kas Teie meelest ei ole selles alati midagi nii armast ja turvalist kui vanaema külla tuleb? Eks ma pean tunnistama, et ma olen pisut hormonaalne ka ja enamik asju tekitavad sellist heldinud tunnet..

.. Näiteks see, et Kristo meile hommikul võileibu tegi, see, et kiisud nii armsalt kõrvuti magavad, see, et mul nii armasd jänkudega sokid nüüd on, see, et meil nii armas maakodu on, see, et õues täna päike paistis ja muru nii roheline oli. Oeh. Hormoonid, ohmoonid. 

13 comments:

 1. Haha, sain ka jõuludeks mõnusad pehmed dressid ja nüüd terve päev nendega ringi tuianud, sest no need on nii mugavad :) Aga teil on nii armas elu, et kohe kadedaks teeb :)

  ReplyDelete
 2. Meie kiisu sai ka kingituse - nelja korrusega kratsipuu. Nüüd kratsib nii et laastud taga :D Ütle veel, et loomad kingitustest rõõmu ei tunne :D

  ReplyDelete
 3. Hei! Kas Sa viitsiksid kirjutada ka rasedusest, kuidas kulgenud, kuidas Su tujud ja isud on ja kas Sa kardad ka sünnitust ja neid võimalikke õmbluseid jms. Nii põnev oleks lugeda seda, ilmselt ma ei oleks ainus :)

  ReplyDelete
 4. Eelmisele - unustasin veel lisada, et ehk jooksvalt kirjutad, mis on beebile olemas juba ja mis vankrit soovid ja kuidas tuba tahad kujundada ja selliseid huvitavaid asju :)

  ReplyDelete
 5. Armas video ja nii armas maakodu on teil, selline hubane ja soe :)
  tublid noored, silm puhkab kohe teid vaadates.
  Ilusat vana-aasta lõppu!

  ReplyDelete
 6. Kuidas Ivar teie sõbraks sai,? Kuidas tutvusite? Teil paistab niihea klapp olevat nagu oleks päris pereliige 😄

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta ongi nagu meie pereliige :D ihi. Tutvusime eelmise aasta jôuludel. Ta oli meie naaber

   Delete
  2. ah jaaa..naaber muidugi ..tuli meelde :)

   Delete
 7. Kas Ivar on vaba noormees?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ivar on vaba küll, aga ta vaatab omasooliste poole :)

   Delete