Tuesday, November 22, 2016

Käisime Malluri pool õhtustamas ja pildistamas + VLOG


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Eile käisime Malluri ja Kardo pool head ja paremat nosimas ja niisama jutustamas. Nüüd peale meie beebi uudiseid on meil omavahel ju veelgi enam ühist ja Kristol on vahva Kardoga rasedusest muljetada. Söögid tellisime Argentiina restoranist. Ma kusjuures ei olegi varem sinna kordagi sattunud. Julgen väita, et see ei olnud kindlasti mu lemmik restoran, aga ribid olid küll head.

Aga natukene teisel teemal. Mallu on mulle juba tutvumisest saadik nagu selline.. Vanem õde. Ta on minu totaalne vastand, aga sama ei ole üldse. See on  päris naljakas, aga nii on. Ta on enamasti kõiges minust sammukese ees ja oskab alati sõna sekka öelda, maha rahustada või nõu anda. Pulmad, beebi.. Ma olen selle üle hirmus tänulik! Minu tutvusringkonnas on Mallur ainukene nö "pereinimene". Ma pean silmas seda, et nii noorelt abiellunud ja lapsed saanud. Tean, et oma kunagistest klassikaaslastest olen ma nüüd küll esimene, kes pisikese beebi siia ilma toob ja ometi ei ole ma nüüd nii väga noor. Beebi sünniks on mul vanust täpselt 24. Samuti ei ole mul ühtegi rasedat sõbrannat. Kõik on hetkel veel kuidagi sellisel  teistmoodi lainel : reisimine, pidutsemine, karjäär ja õpingud.  Eks ilmselt saan mina olla kunagi nende Mallu. Heh, sellega meenub mulle, et Mallur viskas nalja, et saab olla nüüd minu "Kätu". Kätu on olnud talle raseduste ajal selline tugi, nagu on tema minule praegu.


Kui me juba Mallu pool juba olime, siis tegime tema jõulunurgas ka mõned pildid. Kuna paljud teist teavad, et mul on ka päris korralik kõhuke juba ees (täna on nädalaid 13+5), siis tegime spontaanselt ka mõned kõhupildid. Heh, ma poleks iial arvanud, et teise trimestri alguses selliseid pilte teha saan. Eks pildid natukene petavad ka ja tuub muidugi toob kõhukese veel rohkem esile. Ma ei teagi kuidas ma pildi peal niii suuur jään. Tegelikult on mu punu küll natukene ümmargusem kui paljudel teistel, aga siiski veel pisiknene. Esimese 13 nädalaga võtsin kaalus juurde 1,1kg. Eks kindlasti mängivad kõhukese juures rolli ka gaasid ja kõhus olev vedelik. Aga eks kõik rasedused ongi erinevad ja väga võrrelda ei tasugi.


Aga minu poolt praegu kõik. Aitäh Mallur eilse toreda päeva eest ja ma loodan, et tänu kingitud ketile mul kael siiski ära ei mädane. "BE BIT"! kes vlogi lõpuni vaatab, saab aru :)

29 comments:

 1. Kas see vorm "siga" ei ole v? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pean kohe õigesse kohta kerima ja uuesti vaatama :D :D

   Delete
 2. See piparkoogivorm oli põrsas :) kui sa seda pikuti keerata , siis see laiem osa on tagumine pool ja see kitsam on pea pool :)

  ReplyDelete
 3. Mul oli ka esimese ja teise raseduse ajal selline normaalne kõhuke juba 13ks nädalaks ees :D
  Aga sina oled jätkuvalt armas !
  Pai !!

  ReplyDelete
 4. Millal Q&A vlog tuleb?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loodetavasti nädalavahetusel filmime ja paneme ülesse ka. Tahaks valges filmida, aga ärkame nii vara, et on pime ja jõuame koju nii hilja, et on pime :)

   Delete
 5. Nii ilusad pildid ja rasedus teeb iga naise eriti kauniks ja säravaks! Kõhud on tõesti erinevad, minul oli selline kõht ilmselt kuuenda kuu lõpus ja siis hakkas kõht suure kiirusega kasvama :) beebi sündis ikka pisike 😛 Tahtsin veel küsida juuste kohta, kas sul on clipid või millised pikendused? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitähh Sulle! Mul on keratiinpikendused :) Cybercat-is pandud.

   Delete
 6. issand kui kena pluus sul esimestel piltidel peal on:D kustse pärineb kui saaldus pole?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pluus on H&M-i rasedate osakonnast :) Peal on kaelakee. See on river islandist.

   Delete
 7. Piparkoogi vorm on siga jh 😊 meil oli ka selline.

  ReplyDelete
 8. nii ilus rase oled :)
  mulle jällegi nii meeldivad need püksid, kust selliseid leida võiks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäääh Sulle! Need retud on tegelikult ülivanad. Pärinevad siit : http://www.choies.com/
   Kahjuks enam neid vist saadaval ei ole :(

   Delete
 9. Naljakas, et oma klassist esimene... ma lõpetasin sinust hiljem aasta või kaks ja meil juba kolm-neli beebit :) seega pole midagi liiga vara vms xd

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lol, ma arvasin algul, et see "meil" tähendab sul ja su kaasal ja siis tundus, et ise ka ei tea, mitu beebit on, aga no umbes 3-4 :D

   Delete
 10. Väga äge video oli! Sain naerda tublisti.
  Ja avastasin, et mul on Mallukaga samasugune välisuks ja üsna sarnased köögikapid :D

  ReplyDelete
 11. Niii ilusad juuksed! Mis pikendustega on tegu ja kas oled ise ka rahul? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ikka olen rahul :) Need keratiinid. Cybercatis pandud.

   Delete
 12. Kas sain su postitusest õigesti aru, et sa tõesti nimetasid oma eakaaslasi, kes ei ole veel lapsi saanud, elupõletajateks? :) üsna labane üldistus. Elu siiski ei koosne kaugeltki vaid laste saamisest või elupõletamisest. Imestan, et sa miskit sellist arvata ja veel hullem öelda võid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilmselt sônastasin end halvasti ja kasutasin antud sôna natukene vales kohas. Ma tegelikult ei pidanud üldse seda silmas. Mida ma mõtlesin on see, et minu teised sõbrannad/tuttavad on hetkel rohkem reisimise/pidutsemise/karjääri või õpingute lainel :) ei tahtnud kuidagi üldistada ega kedagi halvasti tundma panna. Kui see nii välja kukkus, siis ma siiralt vabandan.

   Minu jaoks on elupõletamine tähendanud rohkem sellist "olen hästi outgoing inimene" asja. Ilmselt olen seda valesti mõistnud. Muudan selle ka postituses :)

   Delete
 13. Aitäh, et selgitasid, olingi liialt imestunud, et kas tõesti just sina nii arvad või on hoopis su klassikaaslased eranditult elupõletajad (selle klassikalises mõttes). Oled väga väga tubli inimene. Soovin sulle ilusat ootusaega!

  ReplyDelete
 14. Sa oled nii armas inimene!
  Ja su blogi on ka sama imeline, alati kiirgab positiivsust. :)

  ReplyDelete
 15. Ära Mallukat küll lapsekasvatamises eeskujuks võta :) Uusn et saate ise tunduvalt paremini hakkama

  ReplyDelete