Tuesday, July 5, 2016

Kohtume homme õllesummeril! - Mallu ja Triinu teevad Saku Läte boksis kokteile!


Aga kes on homme õllesummerile minemas? Meie Malluriga igatahes oleme kohal ja meid leiab Saku Läte boksist kell 19:30 - 20.30! Meie ülesanne on Teile enda retsepti järgi vee ja kohvi kokteile tasuta jagada.. Aga selleks tuleb ka natukene vaeva näha! Boksis ootab teid üks pisike challenge ja sõita saab ka tagurpidi tõukerattaga. No teate küll... Selline kus keerad rooli vasakule, aga tõukekas sõidab teises suunas minema. Ma kunagi sain proovida samasuguse autoga sõita. Oli tõesti paras pähkel. Õnneks istus Kristo mu kõrval ja hoolitses selle eest, et ma päris paanikasse ei satuks. 

Igatahes.. Mul oleks hea meel Teid kõiki seal näha ja üks vahva tunnike koos veeta! Kohtumiseni seal!?  Samal päeval on päris palju toredaid esinejaid ka. Nende seas siis Cartoon (kl 21.00) ja Prodigy (kl 23.00). 


Ma ei ole kusjuures kunagi väga suur õllesummeri fänn olnud, aga olen proovinud ikka igal aastal kohal olla. Legendaarne on pärast koju öösel jalutada, sest ühtegi bussi ei mahu. Eelmine aasta jäin Njusha esitlusega näiteks väga rahule ja usun, et ka prodigy ei vea alt. Ei ole küll päris see muusika mida ma igapäevaselt kuulaks, aga oma silmaga tahaks näha küll. Festivali toitu ei jõua samuti ära oodata! Kas Teie olete pigem sellised, et ei aramsta selliseid üritusi või proovite ikka võimalusel minna?

5 comments:

 1. 19.30 - 20.00 on pool tundi..

  ReplyDelete
 2. Heihei, ei ole küll otseselt selle postitusega seotud, aga oskad ehk soovitada kohti, kuhu võiks suvel Eestimaal minna? :)

  ReplyDelete
 3. Kui mulle võimalus avaneb siis käiks ikka ära ,tahtsingi tulla ,aga ma sõitsin 3 päeva varem tagasi Soome :( .Ja miks sinu blogi ei saa kommenteerida wordpressiga ?Olen mitu korda proovinud ,aga ei saa ja Kai blogis ka ei saa(Tal ka blogger) ,ei tea miks ?

  ReplyDelete
 4. Pildistajaks võtke Valdur Rosenvald. Fb on ta Rosenvald Photography. Pole paremat näinud, ta teeb imelist tööd!!!!

  ReplyDelete