Saturday, June 18, 2016

Kuidas ma EM'i aegset perioodi sisustan - aka kuidas ma random arvutimänge mängisin


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Ilmselt teavad kõik, et praegu käib jalgpalli EM ja enamus mehi on teleka taha naelutatud. Nii ka minu Kristo. Kuna päevas on 3 mängu, siis vaba aega jagub mul küllaga. Olen ilmselgelt igavusest natukene peast põrunud ja eile otsustasin mingeid random arvutimänge mängida. BIG MISTAKE! Ma ei saa aru, et kas päriselt istub keegi arvuti taga ja mängib ühte nendest mängudest?!

Tegemist on mingisuguse mängude veebiga : www.y8.com. Ma olen olnud tegelikult päris suur wow'i fänn ja veetnud arvuti taga lugematuid tunde. Samuti võin ma Kristoga PS'i peal igasuguseid erinevaid mänge mängida, aga need mängud, mis netis leiduvad.. Oh my!

Meie sätime nüüd kohe sammud Saaremaale, et Kristo onu juubelit tähistada. Soovin Teile ilusat nädalavahetust ja kellel tõesti midagi teha ei ole, siis näete.. Siin on üks viis aega parajaks teha :))

8 comments:

 1. Mina küll vaatan koos mehega mänge:-) muidugi kui mängib mõni lemmikutest, mitte kõiki mänge:-) edu sulle. Pool aega veel ees mänge :-)

  ReplyDelete
 2. Olen ise ka seda mängu lehte kasutanud ja minu arust ei ole seal üldse head mängud.. pigem mõeldut lastele..

  ReplyDelete
  Replies
  1. mulle küll konkreetselt videos nähtud mängud sellised ei tundunud, mis lastele mõeldud oleks. Relva kokku panemine? kellegi maha löömine? Lastele?

   Delete
 3. eeee, miks ma ei teadnud, et sa WoW'i mänginud oled?!

  ReplyDelete
 4. Mina ka jalka tõttu praegu üldse teleka ette ei pääse. Vahel vaatan ka jalkat, aga üldiselt vaatan läpakast oma seriaale või loen raamatuid. Mis siis ikka, igav mul ei hakka.

  ReplyDelete
 5. Meil vastupidi, mina olen teleka ees, mees igavleb 😀

  ReplyDelete
 6. Tee parem blogisse uusi postitusi, kui palju vaba aega käes :)

  ReplyDelete
 7. Issand! Vaatasin paari teie vlogi Kristoga ja te olete niii armas paar! Sa oled tohutult armas ja heasüdamlik naine ja ta tundub sulle just sobiv abikaasa:) Väga super ja palju edu!

  ReplyDelete