Thursday, May 5, 2016

Vlog : Ivariga piknikul + Q&A!


Parima kvaliteediga vaatamiseks vali 720p!

Saage tuttavaks minu hea sõbra Ivariga! Ma olen temast vist ühe korra varasemalt blogis juttu teinud isegi.. Siis kui me Riias käisime! Ivarist on saanud üpris üürikese aja jooksul üks mu parimaid sõpru. Täpselt samamoodi on temast saanud ka üks Kristo parimaid sõpru. Tegelikult saimegi tuttavaks sellepärast, et kui fahles elasime, siis olime naabriteks! Ühel korral pidas Ivar nii kõva peo maha, et tundis hiljem meie ees süümekaid ja kirjutas meile siirad vabandused. Järgmine hetk olime tal külas ja nii see läkski.

Eile mõtlesime, et tahaks natukene seda uut kaamerat katsetada ja midagi toredat teha. Otsustasime ilmast maksimumi võtta ja sõitsime Türisalu pankrannikule päikeseloojangut vaatama. Laotasime pleedid murule, kuulasime muusikat ja jahvatasime niisama. Mingi hetk mõtlesime ühe vahva küsimuste/vastuste video filmida ja see nüüd Teie ees ongi. Tegelikult oli neid küsimusi niii palju, aga kuna tegemist oleks olnud sellisel juhul umbes 40 minutilise videoga, siis lõikasin videosse vaid osa sellest. Andke märku, kas soovite ülejäänusid ka näha?


Ma siiralt loodan, et need ilmad jäävadki nüüd selliseks! Ma olen sellest niii väga puudust tundnud!

24 comments:

 1. Ma arvan, et sa mõtlesid ikka Türisalu pankrannikut? :)

  ReplyDelete
 2. Miks peab Türisalu oma olema, Tabasalus on ka pankrannik..

  ReplyDelete
 3. Kindlasti tahaks veel näha :)

  ReplyDelete
 4. Ma sain nüüd teada, et ma olen vana hing.. no tore, põhjus teada :D

  ReplyDelete
 5. Haha.. Eks see on täpselt nii nagu keegi ise usub :D :D Mulle lihtsalt meeldib nii mõelda!

  ReplyDelete
 6. Teist osa ka, väga ägedad olete!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäääh positiivse tagasiside eest! :) :)

   Delete
 7. Mul oli pool videot endal ka naer suul, selline positiivne. Vahva, kui on selliseid sõpru, kellega lihtsalt funnida ja hea rääkida :)
  Mina siiralt usun sõprusesse poisi ja tüdruku vahel ;)

  ReplyDelete
 8. Oh, sa oled niii armas inimene :) See kokku miksimine on ka vahva :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. mis kokku miksimine? :D :D

   Aitäääääh Sulle :)

   Delete
 9. Väga tore video! Sa oled ka minu arust "vana hing", sest 23-aastase kohta kuidagi nii elukogenud. Oleks kõigil sellised sõbrad, oleks maailm parem paik.

  ReplyDelete
 10. Hahhaa, nii äge ja naljakas video :) Ma pole ühegi video ajal nii kaua naernud ja suu kõrvunud olnud, oodanud, mis nüüd edasi saab :) Ma sooviks ka kindlasti teist osa näha ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Niii armas sinust Katrin! Suur, suur aitäh! Kniksti :) Proovin täna/homme kokku monteerida ja ülesse panna. Neid küsimusi on kohe hulgi!

   Delete
 11. Mulle nii meeldib vaadata su videosi, iga kord saan nii positiivse energialaengu, sest sa oled tõesti no niiii imearmas tüdruk! Su mõttemaailm ja üldse isiksus on tõesti kadestusväärne! Võibolla oleksid sa nõus tegema ka pikema postituse või video sellest, kuidas sa end elus pushid edasi, kuidas seada kindlaid eesmärke ja neid ka saavutada? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Owwwwwww, AITÄH! (:

   Ma proovin sellise postituse kunagi teha!

   Delete
 12. väga tore video oli , aga mul tekkis hoopis selline küsimus, et kui te mõlemad shampanjat jõite, siis kes sõitis tagasi ? :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ivar jõi ainult pool klaasikest, palju vett ja alkomeeter oli kaasas :)

   Delete
 13. Kas millalgi tuleb järjevideo ka neile küsimustele, mis Kristoga koos tegite mõni aeg tagasi? :)

  ReplyDelete