Thursday, May 19, 2016

Kingiidee mehele - DIY personaliseeritud käsitööõllede komplekt


Nagu Te teate, siis käisime eile Martini sünnipäeval. Õige kingituse leidmine ei ole alati just kõige lihtsam ülesanne. Veel enam, kui sellega tegelemiseks aega napib. Peale pikka mõistatamist, et mida kingiks viia, tulime ideele, et teha talle personaliseeritud õllede sixpack. Minu meelest nii geniaalne kink noormeestele, kes nalja mõistavad! 

Kusjuures see kink on ka vägagi lihtsasti teostatav. Samas stiilis annab personaliseerida ka sõbrannale veinipudeleid. Eriti armas on minu meelest see, kui sildikesele lisada midagi humoorikat või armast. Kristo tegi mulle ka ju lillede asemel personaliseeritud veinipudelid, millele liiliad peale kleepis! 

Meie disainisime sildi mitmest internetis leiduvast fotost kokku (pixlr.com´i abil) ja keskele paigutasime sünnipäevalisest pildi. Kusjuures see võttis ikka oluliselt vähem aega kui ma oleks arvanud. Silt sai kiirelt valmis ja edastasin selle koopia 3´me printimiseks. Lasime teha selle kleepsupaberile ja minu suureks üllatuseks läks see meile maksma vaid 1 euro! Whut? Kingitus meeldis nii sünnipäevalisele, kui ka külalisele! Jackpot!


Õlled ostsime Kalamajas asuvast käsitööõllede poest ja tühja sixpacki saime samuti sealt. Hiljem personaliseerime ka karbikese vastavalt sünnipäevalise olemusele. Kui rohkem aega on, siis võiks selle täitsa üle värvida!

Kuidas Teile tundub? Kas Teie sõbrad rõõmustaksid sellise kingi üle? Ehk sai keegi Teie seast siit hea idee napsata :)

4 comments:

 1. Ehk oskad selle õllepoe nime öelda? :)

  ReplyDelete
 2. Tere armas Triinu Liis!
  Nägin, et oled peagi abiellumas ja muudad ka nime. Mul on suvel samuti tulemas nimevahetus seoses abiellumisega, aga see teema on minu jaok veel keeruline, ehk oskad aidata, kust ja millest alustama peaksin, et nime ja dokid vahetada? Tänan! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Abiellumisel kantakse kõik registrisse + saad paberi ning alles siis saad nime vahetada. Lähed vastavasse asutusse (pank, tolliamet jne) ja siis seal paberi ette näitamisel saad vahetada (kui neil ei ole registris veel kirjas)

   Delete
 3. Palun anna teada, mis mõõdus kleepsud sinna peale tellisite ? :)

  ReplyDelete